Кичево
                   
770 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi 80

Moze zamena samo za dizel


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 20:05Промовирано

Llada niva 1.7 benzin-plin

Llada niva 1.7 benzin-plin God 1995 Novi gumi Raboti i benzin i pli...


1.850 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 мар 10:22Промовирано

Range Rover eden od najubavite vo Mk!Top forma

Rengot e tip top proverka kaj sakate servisiran sega so sve rebrasti ...


15.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 мар 18:29Toyota benzin pln rg,cela god.

full oprema se funkcionalno


3.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 мар 18:03Fiat punto grande

Fiat punto grande 1.4 8v benzin plin, vo odlicna sostojba


3.300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.500 €
Кичево

Автомобили

20 мар 16:59LAND ROVER FREELANDER 4X4 1.8-BENZIN PLIN

Dzipot e prva boja nee sminkan,zdrav,garaziran,A-test plin,servisiran...


3.350 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 мар 16:24Audi a4 1.9 tdi

Se prodava audi a4 1.9 131ks Kolata e redovno servisirana napraven ...


3.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 мар 13:18A4 2.0 quatro

Se prodava audi A4 2.0 quatro so full oprema proverka po vasa zelba c...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 мар 13:00Se prodava Seat cordoba 1.9 tdi 90ks

✅️Seat cordoba 1.9 tdi 90ks 2001 godina ✅️Napraven servis rebrast ka...


1.400 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.500 €
Кичево

Автомобили

20 мар 10:41Hyundai trajet dizel 2.0 crdi

Polovni delovi za hyundai trajet dizel


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 мар 07:58Polovni delovi za mercedes w210 2.2 cdi

Polovni delovi za mercedes w210 2.2 cdi


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 мар 07:57Polovni delovi za golf 4 1.4 1.6 benzin

Polovni delovi za golf 4 1.4 1.6 benzin dizel 1.9 tdi 116


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 мар 07:57Delovi za mercedes

Orginal novi delovi za mercedes w115 w116 w123 w126 w124 w190 ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 мар 07:57Delovi za lexus is 200 opel zafira 1.8 audi a3 1.8

Polovni delovi touareg 2.5 dizel audi a4 mazda 323 audi a3 1.8 ope...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 мар 07:56MERCEDES C 220

Mercedes C 220 servisiran komplet novi gumi prva farba


78 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 мар 18:27Se Prodava Reno Megan 3 vo dobra sostojba

Se prodava Reno Megan 3, vo dobra sostojba 1.5 dizel 78 kw od 2009 go...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 мар 18:20VW GOLF 7 1.6 TDI BLUEMOTION-14

VW GOLF 7 1.6 TDI BLUEOMTION, 110 KS, 6 BRZINI, 2014 GOD, NOV UVOZ OD...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
11.700 €
Кичево

Автомобили

19 мар 14:30Vw touareg 2.5tdi r5 2005/4god

Regg cela godina Sostojba perfektna motor menjac podvozje so garanc...


6.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 мар 14:12Mercedes s klasa 320cdi 2006/5god

Sostojba perfektna Moze i zamena. Inf. 070318110


12 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 мар 14:12Opel astra 1.4benzin ecotec 2007god

Astra 1.4 benzin. 2007 godina Registrirana do 7 mesec 2023god Sos...


2.750 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 мар 14:12BMW 318D

Bmw 2.0 318 143ks


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 мар 12:38Opel Calibra 2.0

Se prodava Opel Kalibra 2.0 benzin/plin atest, registrirana e do 07.2...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 мар 10:04Seat Leon

Seat leon 1.6tdi 105ks, 2011godina. NAPOMENA:KOLATA TREBAT DA SE CARI...


5.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 мар 15:18Audu 80

Moze zamena samo za dizel


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 мар 09:36OPEL ASTRA H 1.6 FABRICKI BENZIN METAN MOZE ZAMENA

SE PRODAVA 😃 REDOK VAKOV MODEL 👌 OPEL ASTRA H 1.6 16 VENTILI ...


4 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 мар 08:25Bmw X3 xdrive M paket 30 diesel

Prodavam bmw x3 f25 30 diesel M paket 258ks uvezeno od 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 c...


19.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 мар 18:24Ford Focus

Ford focus 1.6 tdci reg do 12 mesec novi gumi Klima z.karton servis k...


3.499 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 мар 18:18Opel Corsa 1.4 cdx 1997 benzin

Se prodava Opel Corsa 1.4 cdx 1997 benzin so stranska registracija ( ...


987 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
999 €
Кичево

Автомобили

17 мар 16:38Ssangyong Rexton 2.7

Се продава Rexton 2.7,со фабрички мерцедес мотор. Регистиран цела год...


4.899 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 мар 22:07Mercedes C270 cdi RACEN MENJAC 6+R

MERCEDES C270 cdi AVANGARDE,Kolata e zdrava motor menjac 6 brzini + R...


10 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 мар 20:00Jeep plolovni delovi za 5.2. 4.0

Jeep delovi za 5.2 se shto vi treba


1.111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 мар 16:02Jeep grand cheroke delovi za 5.2 / 4.0

Prodavam polovni delovi za 5.2 i 4.0


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 мар 16:01OPEL ASTRA H 1.6 METAN BENZIN PLIN MOZE ZAMENA

OPEL ASTRA H 1.6 16V MOZE ZAMENA SO VASA DOPLATA 👌 ASTRATA ...


4 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 мар 16:01FIAT MULTIPLA 1.9 JTD

FIAT MULTIPLA 1.9 JTD Godina-2004 Oprema-Full Servis full Regist...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 мар 10:40BMW 120d E87

🇨🇭BMW 120d E87🇨🇭

 ✅BMW e 2.0 so 163ks 
 
✅ BMW SOUND SYSTEM...


5.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 мар 10:38Mercedes c200 kompresor

Mercdes c200 kompresor Benzin-plin dizna atest Atest foli


2.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 мар 10:34Llada niva 1.7 benzin-plin

Llada niva 1.7 benzin-plin God 1995 Novi gumi Raboti i benzin i pli...


1.850 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 мар 10:22OPEL Insignia 2.0 CDTI 160ks

Se prodava Opel Insignia 2.0 CDTI 160ks 2009. Registrirana do 03/2023...


6.600 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.100 €
Кичево

Автомобили

15 мар 22:19Ford mondeo Rs

Ford Mondeo RS 2.0i 16v 131hp 1998godina Vo top sostojba pali vozi,...


1.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

15 мар 18:14Mercedes A160

Mercedes A160 cdi.1992 cm3,proizveden 2006-ta prva registracija 2007-...


3.499 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

15 мар 17:16Peugeot 205 pezo 205

Atest plin. Registrirano do 08.08.2023 Pali vozi, samo desna jabuci...


999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

15 мар 11:45Ford focus reg so zelen karton 4 zimski gumi Pali vozi

Ford focus reg cel god so zelen karton 4 zimski gumi Pali vozi


1.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

15 мар 09:53Страна 3 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам