Охрид
                   
261 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava camec Pasara

Camecot e koristen i e vo dobra sostojba. Dolzima 5.84m Shirina 1.9...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

15 окт 17:07215-60-16

gumi 215-60-16c


20 €
или предлог цена
Охрид

Останато

15 окт 08:14Hemisko cistenje poliranje

Hemisko cistenje na vozila/Хемиско чистење Povekje slojno poliranje ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

11 окт 16:00Socuvana dosta kujna

se prodava socuvana funkcionalna kujna 19500 denari


19.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

08 окт 19:42BB Rent a car Ohrid

!!!!!Black Friday!!!!! Попусти од 20% ББ Рент а кар Охрид ви ну...


32 €
или предлог цена
Охрид

Останато

08 окт 11:39Se izdava dukjan!

Se izdava dukjan vo centarot na Ohrid, na samiot plostad Vednas do ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

06 окт 15:41prodavam trosed

odlicno socuvan mnogu malku koristen


3 €
или предлог цена
Охрид

Останато

06 окт 11:03Се издава гарсоњера

Се издава гарсоњера во Охрид преку годината блиску до пазарот после т...


100 €
или предлог цена
Охрид

Останато

03 окт 23:51RFID access control tastatura

Access Control Keypad Features: High quality and high security....


25 €
или предлог цена
Охрид

Останато

30 сеп 15:33keramidi

Prodavam stari keramidi


10 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

20 сеп 17:05baram zadna daska za opel meriva 1,4 2008

baram zadna daska za opel meriva 1,4 2008 godinatel 070 571 812


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

18 сеп 23:21Se prodava iznajmuva Dujkan 78m2 112233

dujkanot se iznajmuvat na podolg period minimum na 2 god moze da se k...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

18 сеп 00:54Bandashi so novi gumi najnov model Audi 2021god 17ki i19ki

Bandashite se novi so novi gumi orginal neodpakovani PIRELLi I HANKOO...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

18 сеп 00:54se prodavaat vrata

Vrati so kasi po moznost sami da gi.izvadite socuvani se i cenata e 3...


3.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

15 сеп 14:27СОБИ СО ПОСЕБНИ КУПАТИЛА

Собите со 2 и 3 кревета, со свои купатила, свој балкон и заедничка ку...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

07 сеп 10:18Zenzki velosiped

Vo odlicna sostojba. Novi gumi


50 €
или предлог цена
Охрид

Останато

03 сеп 19:39APARTMANI vo Pestani Vila Galeria

Apartmani posebno kupatilo balkon, opremena kujna, sopstven parking, ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

01 сеп 12:46Se prodavaat radijatori za parno 10 radiatori

radijatori za parno 10 radiatori se kontakt 075999380


550 €
или предлог цена
Охрид

Останато

31 авг 21:14Se izdava kamp vo Gradisye

Se izdava kamp vo gradiste so tus kabina Kontakt 070 206 572


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

29 авг 13:22aluminiuni bandazi 16

5 100 bandazite se vo odlicna sostojba zdravi pravi so miselin solid...


2 €
или предлог цена
Охрид

Останато

27 авг 21:59SE IZDAVAAT STUDIA vo RACA-OHRID

Studiata se kompletno opremeni, so parking i pogled na grad i eze...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

26 авг 09:14СКАРТ комбиниран кабел

Продавам нов комбиниран Скарт со пинови влез//излез


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

24 авг 17:49Prodavam polovni aluminiumski bandaži VW

Prodavam originalen VW set bandaži 18-ki (4 polovni i dobro sočuvani)...


400 €
или предлог цена
Охрид

Останато

22 авг 11:45bandazi 15

5//112 zdravi pravi vo odlicna sostojba


17 €
или предлог цена
Охрид

Останато

11 авг 20:45letna guma lasa 215 60 16

2 odlicni gumi 4 mm sara


20 €
или предлог цена
Охрид

Останато

10 авг 18:13uniformi

Medicinski uniformi kratok rakav skrieno kopcanje pantoloni so patent...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

10 авг 11:55Sobi vo OHRID

Na sprat vo kyka.079 329 000.pogodno za malo bebe,ili decinja.po dogo...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

09 авг 14:04aluminiumski bandaz 16 ---5/100

al bandazi zdravi pravi vo odlicna sostojba


2 €
или предлог цена
Охрид

Останато

31 јул 07:22APARTMANI vo Pestani Vila Galeria

Posebno kupatilo,kujna, balkon, LCD TV , WiFi. Privaten parking, dvor...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

26 јул 13:28Kabelski kanali i cevki za nadvoresna instalacija

Elektro materijali Kableski cevki 2000m (so dozni i spojki) Surge A...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

21 јул 22:44Fasada Fasadi izrabotka фасада фасади

Изработуваме фасади со врвен квалитет,долгогодишно искуство. Добива...


17 €
или предлог цена
Охрид

Останато

16 јул 21:23ПОЛНАЧ ЗА 4 ЛИТИУМ ЈОНСКИ БАТЕРИИ

Продавам полнач за 4 литиум јонски батерии од 3.7в


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

10 јул 19:15Полнач за литиум јонски батерии

Нов полнач за една литиум јонска батерија о 3.7в


300 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

10 јул 19:11Baram seriozen rabotnik,работник za avtoperalna, автоперална

Baram chesen seriozen rabotnik so iskustvo za rabota vo avtoperalna.....


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

07 јул 18:03Фрижидер за одржување

Се продава фрижидер за одржување на пијалоци или за секакви други пр...


12.000 €
или предлог цена
Охрид

Останато

27 јун 11:45drveni i metalni masi so klupi

4 komp. metalni masi so klupi 4 komplet. drveni masi so klupi


80 €
или предлог цена
Охрид

Останато

14 јун 17:36Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor na ul.15 ti korpus Tel....


1.234 €
или предлог цена
Охрид

Останато

03 јун 00:14Se prodava rezervna guma so cetiri strafovi

Rezervna guma so cetiri strafovi!!


20 €
или предлог цена
Охрид

Останато

01 јун 21:10İzDavaMe mesTo za SvetLeCka ReKlAma

İzdavame mesto za poStaVuvaNje na SvetLecKa Reklama na avtopatot Kice...


5 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

31 мај 22:00Kanti,kanistri,burinja za gorivo

Kanistri,kanti,burinja koristeni za gorivo-nafta benzin


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

30 мај 11:19Страна 3 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам