Подкатегорија:
                   
316 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ski & Snowboard oprema vo top sostojba od Svajcarija !!!

Golem izbor na skii karving za vozrasni I deca!!! Cevli broevi od 25 ...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Ekstra zacuvani Skii cevli od 38 do 48 broj!!!

Modeli od poslednite 3,4 godini!!! Flex od 50 do 130


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Detsko ski odelo

viber , telegram 079238610


50 €
или предлог цена
02 дек 12:16Rossignol 37-38

305mm , 26.5ka viber , telegram 079238610


50 €
или предлог цена
02 дек 12:03Dolomite br 38-39

310mm , 27ka viber , telegram 079238610


50 €
или предлог цена
02 дек 11:57Head br 38

viber , telegram 079238610


50 €
или предлог цена
02 дек 11:49SKAFANDER PROTIV SNEG VODA VETER

NOV SKAFANDER


75 МКД
или предлог цена
02 дек 11:36Ski,130 sm

Ski vo super sostojba ,top visina 130 sm


75 €
или предлог цена
02 дек 11:30Sessions maska ski jakna

Sessions maska ski jakna 5.000mm/8.000gr propustlivost Golemina M


1.500 МКД
или предлог цена
02 дек 10:52Anzoni zenska ski jakna

Anzoni zenska ski jakna Golemina 36 S Cena 1500 denari


1.500 МКД
или предлог цена
02 дек 10:50No name zenska ski jakna

No name zenska ski jakna Golemina XL


1.500 МКД
или предлог цена
02 дек 10:49Special blend zenska ski jakna

Special blend zenska ski jakna 5.000mm/5.000gr propustlivos Golemi...


1.500 МКД
или предлог цена
02 дек 10:46Eclipse 158 so veovi

Eclipse 158 cm Vezovi nitro raiden L Cena 7000 denari


7.000 МКД
или предлог цена
02 дек 10:43Api 160 cm snowbord

Snowbord API 160 cm Vezovi L/XL Cena 9000 denari


9.000 МКД
или предлог цена
02 дек 10:40Baram remce za vez Head Nx one

baram remce kako na slikata, ili slicno sto odgovara na vezot Vez ...


По Договор
или предлог цена
02 дек 07:22SNOWBOARD SALOMON 150cm PULSE RTL

SNOWBOARD SALOMON 150cm PULSE RTL Vo odlicna sostojba


5.500 МКД
или предлог цена
01 дек 23:25Novi univerzalni krovni nosaci

Se prodavaat univerzalni krovni nosaci.


80 €
или предлог цена
01 дек 22:03JAKNA ZIMSKA---KILLTEC

Se prodava zenska jakna KILLTEC,otporna na voda i veter,skoro nova,z...


1.500 МКД
или предлог цена
01 дек 16:24Snowboard Wild Duck

💥Snowboard/ daska Wild Duck 150cm po niska predsezonska cena • Vezo...


1 МКД
или предлог цена
01 дек 14:08SKII SKI CEVLI KACIGI EXTA KVALITET EXTRA CENA

Svajcarsko i germansko proizvodstvo.EXTA KVALITET EXTRA CENA.


По Договор
или предлог цена
01 дек 14:04Торби за чување/складирање на скии

Се продаваат торби за чување/складирање на скии. ЦЕНА по договор. М...


1 €
или предлог цена
01 дек 13:59Snowboard &&& Cizmi od Svajcarija povolno!!!

Snowboard dimenzii od 110cm do 165cm i Cizmi od 36 do 48 ....Javete s...


1 МКД
или предлог цена
01 дек 08:53Se prodavaat skii!!!

Fischer sc 173 cm - 6000 den Fischer rc 175 cm - 7000 den Head xrc ...


85 €
или предлог цена
30 ное 20:59SNOWBOARD STUF 152cm MD

SNOWBOARD STUF 152cm MD Vo odlicna sostojba


5.500 МКД
или предлог цена
30 ное 19:01SNOWBOARD ATOMIC 150cm PIQ

SNOWBOARD ATOMIC 150cm PIQ Vo odlicna sostojba


5.500 МКД
или предлог цена
30 ное 18:59SNOWBOARD STUF 160cm ELEMENT

SNOWBOARD STUF 160cm ELEMENT Vo odlicna sostojba


6.000 МКД
или предлог цена
30 ное 18:57Ски панталони/ Ski pantaloni

Нови CRIVIT панталони за зимски спортови, необлечени, се продаваат з...


1.200 МКД
или предлог цена
30 ное 17:14Се продаваат скии

Се Продаваат добро сочувани скии Александар 070 312 925


2.000 МКД
или предлог цена
30 ное 17:13Quicksilver jakna, ventijaga

Koristena nekolku sezoni bez tragi na nosenje. Kupena od Anglija Gr...


4.500 МКД
или предлог цена
30 ное 16:37Cevli i Ski

Alpina Cevli 44-45 zacuvani


50 €
или предлог цена
30 ное 15:45cizmi za snowboard konduri

odlicni


4.500 МКД
или предлог цена
30 ное 15:02SNOWBOARD ekstra ceni

snowboard dolzini od 1.50 do 1.60


6.000 МКД
или предлог цена
30 ное 15:02Maska JAKNA

Jaknata e nova kupena od Solun - Grcija. Golemina na jaknata ХL, otp...


2.400 МКД
или предлог цена
30 ное 12:45Novi neobleceni Nike Ski / Snowboard pantaloni

Se prodavaat poradi zgresen broj Kupeni 80funti(100evra) I doneseni...


50 €
или предлог цена
30 ное 11:37Freeride skii Rossignol Bandit

Visina 186cm Sostojba odlicna Fabricka oprema(Skii Rossignol , vezo...


9.000 МКД
или предлог цена
30 ное 11:36Чевли за скијање бр. 11

Продавам чевли Алпина бр. 11, 350 мм. исправни, одговараат на број 43...


1.500 МКД
или предлог цена
30 ное 08:35Облека, нараквици и кацига за скијање

Продавам детска облека за скијање Columbia донесена од Америка, 10 до...


2.500 МКД
или предлог цена
30 ное 08:35Ски-Даски-Ски-чевли-Ски-штеки

Се продава зимска опрема по поволни цени голем избор контакт на тел:0...


1 €
или предлог цена
30 ное 07:10Се продаваат ски Rossignol!

Се продаваат ски Rossignol многу малку возени. Висина 184 cm. Тел ...


3.000 МКД
или предлог цена
30 ное 06:54Ski cevli

Se prodavaat ski cevli Fisher 7000 Soma tehnologija. 319mm 42 ÷ 43


80 €
или предлог цена
29 ное 22:45Ski cevli

Se prodavaat ski cevli Alpina br.37 ili 235. Kupeni se novi i vozeni ...


100 €
или предлог цена
29 ное 22:44Skii

Se prodavaat detski skii Fisher World cup RC4


80 €
или предлог цена
29 ное 22:44Страна 2 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам