121 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM SAMSUNG A03S

PRODAVAM SAMSUNG A03S VO ODLICNA SOSTOJBA MALCE KORISTEN


6.000 МКД
или предлог цена
25 авг 10:30PRODAVAM SAMSUNG A51

PRODAVAM SAMSUNG A51 VO ODLICNA SOSTOJBA


8.000 МКД
или предлог цена
25 авг 10:21PRODAVAM HUAWEI Y6P

ODLICNO SOCUVAN BEZ BREBNATINKA


4.200 МКД
или предлог цена
25 авг 10:14Iphone 13 Pro Max

Se Prodava Kopija (Fejk) Iphone 13 pro max. Cena Po Dogovor.


По Договор
или предлог цена
07 авг 09:53Se prodava odlicno socuvan bez maani

Se prodava samsung galaxy j8 2018 vo odlicna sostojba socuvan maksima...


9.000 МКД
или предлог цена
04 авг 16:44ELARI CardPhone

ELARI CardPhone


20 €
или предлог цена
24 јул 12:15Samsung S9

Samsung Galaxy S9 funkcionira odlicno so skrsena maska.


7.000 МКД
или предлог цена
09 јул 19:34Iphone iphone 6

Se prodava iphone 6 odlicno zacuvan bez grepka 64 gb memorija Bela bo...


6.000 МКД
или предлог цена
27 јун 18:05blackview mobilen vo odlicna sostojba

se prodava phonemax mobilen odlicno socuvan info na Viber 077921808


2.000 МКД
или предлог цена
14 јун 21:26Honor 20e

Drzi solidno baterija Doagja so negov polnac Dobro socuvan


5.000 МКД
или предлог цена
22 мај 17:39Prodavam Samsung Galaxy S20 5g

Prodavam SIV GALAXY S20 5g


21.500 МКД
или предлог цена
16 мај 18:50***Iphone X ***

Се продава Iphone X 64GB, прв сопственик. Телефонот e максимално зач...


16.500 МКД
или предлог цена
11 апр 13:00Nov Samsung A12

Nov


9.000 €
или предлог цена
04 апр 20:53Samsung A52

Se prodava samsung A52 so garancija uste 10 meseci so malo ostetuvanj...


10.000 МКД
или предлог цена
25 мар 08:52Nokia C 5

Prodavam Nokia C5 so predna i zadna kamena blutot MC so 2 sim kartick...


1.000 МКД
или предлог цена
21 мар 08:22Xiaomi 9 note pro

Se prodava


8.500 МКД
или предлог цена
19 фев 12:25Redmi notw 9 pro

Se prodava redmi note 9 pro 070289025


8.000 €
или предлог цена
16 фев 19:10Iphone 7

Se prodava iphone 7 32gb neverlock Telefonot e vo odlicna sostojba ...


7.000 МКД
или предлог цена
09 фев 13:09Se prodava iphone 8 silver kako nov

Se prodava iphone 8 silver kako nov nema nitu edna linija na ekranot✔...


10.000 МКД
или предлог цена
07 фев 23:49Se prodava iphone 8 silver kako nov

Se prodava iphone 8 silver kako nov nema nitu edna linija na ekranot�...


11.000 МКД
или предлог цена
01 фев 23:58Xiaomi 11T NOV

Se prodava Xiaomi 11T nov, neotpakuvan so 2 godini garancija -108...


29.000 МКД
или предлог цена
24 јан 16:47Се продава нов Honor 50 Lite

Се продава Honor 50 Lite - 128GB 6GB RAM. Нов, неотпакуван со 2 год...


15.000 МКД
или предлог цена
20 јан 15:15Mobilni telefoni za delovi

Telefonite se za delovi Iphone 4 skrseno staklence no rabote bez pro...


1 €
или предлог цена
12 јан 19:26Samsung A20e

Telefonceto e ekstra vredi da se vidi


6.000 МКД
или предлог цена
07 дек 16:18SAMSUNG J 3 2016

SE PRODAVA SAMSUNG J 3 2016. SO NE ISPREVEN EKRAN DRUGOTO E SE OK. 0...


1.000 МКД
или предлог цена
10 ное 11:11Xiaomi redmi9 HITNOO!!

Se prodava xiaomi redmi 9 so garancija kupen od tmobile skoroto nema ...


7.000 €
или предлог цена
30 окт 20:23Huawei Mate 10 Lite

Se prodava telefon Huawei Mate 10 Lite. Vo odlicna funkcionalna sosto...


4.000 МКД
или предлог цена
14 окт 13:09Samsung j5 skrsen displei

Samsung j5 skrsen displei drugoto fukcionira


20 €
или предлог цена
17 сеп 10:15Telefon so golemi Kopcinja pogoden za penzioneri

Гаранција: 12 месеци Link: nikomtrade.com/produkt.aspx?id=63 Telefo...


1.690 МКД
или предлог цена
31 авг 10:09Otporen telefon CAT B26 Dual Sim Black

Link: https://www.nikomtrade.com/produkt.aspx?id=98 Network: GSM ...


4.200 МКД
или предлог цена
31 авг 10:07PRODAVAM SAMSUNG GALAXI A10

Se prodava Samsung GALAXI A10 odlicno socuvan vo perfektna sostojba s...


5.000 МКД
или предлог цена
15 авг 09:52Se prodava Huawei y7 pro vo odlicna sostojba

Telefonot ne e mngou koristen cenata ne e viksna


9.000 МКД
или предлог цена
10 авг 19:41Huawei

Se prodava huawei maksimalno socuvan star 10 meseci


6.500 МКД
или предлог цена
04 авг 09:36Samsung J5

Se prodava samsung J5 maksimalno socuvan


3.000 МКД
или предлог цена
04 авг 09:32SamsungJ5

Se prodava samsung J5 maxsimalno zaćuvan


3.000 МКД
или предлог цена
04 авг 06:09Samsung J3

Se.ptodava samsung J3 maxsimalno zaćuvan


2.500 МКД
или предлог цена
04 авг 06:05Huawei Nova 5t

Telefonot e kako nov malce koristen Ima mala puknatina na ekranot T...


10.000 МКД
или предлог цена
10 јул 20:42Prodavam poloven telefon eftino

Телефонот е исправен и функционира. Му фали капачето од позади.


700 МКД
или предлог цена
02 јул 19:34Prodavam poloven telefon eftino

Телефонот е во исправна состојба.Работи безпрекорно


600 МКД
или предлог цена
02 јул 19:34Птодавам половни телефони

Се продаваат мобилни телефони во исправна состојба и функционални. Ц...


700 МКД
или предлог цена
02 јул 19:34Страна 2 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам