Струга
                           
136 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava stan od 83 m2 vo Ezerski Lozja, Struga

Familijaren, komforen stan na prekrasna lokacija vo Ezerski Lozja, 5 ...


86.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

Денес 13:00Промовирано

KUPUVAM STAN

kupuvam apartman, garsoniera, garsonjera, stan, vo kuka ili zgrada, p...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

07 јул 12:32kupuvam stan vo ohrid

kupuvam stan vo ohrid nov, vo gradba, ili poloven (moze prazen ili n...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

03 јул 12:27купувам стан во охрид или во стар дојран

купувам стан во охрид, до 40м2, околу болницата или околу билјанини и...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

29 јун 17:15СТАН ВО ЦЕНТАР НА СТРУГА

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР НА СТРУГА


12.000 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

29 јун 12:28stan

stan


750 €
или предлог цена
Струга

Станови

10 јун 21:35Se prodava

Se prodava Stan na ul Gjuro Salaj vo centarot na Struga vo blizina na...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

15 дек 13:00Trosoben Stan

Delumno renoviran trosoben stan, zameneta dograma, vnatresna izolacij...


40.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

10 дек 22:40Se prodava Stan & shitet banes

Se prodava Nov ne koristen Stan, upotreben Samo 2 nedeli... Za povece...


55 €
или предлог цена
Струга

Станови

27 сеп 22:54Se iznajmuva apartman za studenti

Se iznajmuva apartman vo blizina na FON Fakultetot Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

04 сеп 14:00Се изнајмува стан во Струга

Станот е наспроти Аквариус и Версус на 100 м, на 150м до пазар и 50м ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

19 јул 18:13Se izdava Apartman

Se iznajmuvaat Ekskluzivni apartmani sosema novi do samoto ezero kaj ...


35 €
или предлог цена
Струга

Станови

24 мај 16:00Изнајмување на Апартмани

Изнајмување на апартмани во населба Елен Камен - Струга. Мах. 6 лица...


50 €
или предлог цена
Струга

Станови

29 апр 09:51Купувам стан

Купувам стан во Струга до 45 м2.


500 €
или предлог цена
Струга

Станови

19 мар 07:51Shitet Banes ne Struge, se prodava stan vo Struga

Shitet banese afer liqenit, banesa eshte e banuar vetem 1 muaj, eshte...


690 €
или предлог цена
Струга

Станови

24 фев 13:00Kupuvam stan vo Struga od 50 do 65 m2.

Cenata zavisi od mestoto na lokacijata na zgradata. Za cenata moze da...


500 €
или предлог цена
Струга

Станови

17 фев 17:38Baram stan za iznajmuvanje

Baram ednosoben ili dvosoben stan pod kirija, namesten.


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

23 сеп 11:31Страна 4 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам