1184 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW E90 335d

🟢BMW 335D FACELIFT E90 210 KW 286 HP 2009 GOD 🟢REGISTRIRAN DO 05....


13.500 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
15.000 €
22 јан 18:56Промовирано

** KIA PICANTO 1.0i ** KLIMA**,REGISTRIRANA **

Kia picanto ex 1.0i 2004 godina 138.000km solidno zacuvana za godinit...


2.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.650 €
Денес 09:08Промовирано

Seat ibiza 1.2 2011g

Seat ibiza 1.2 benzin 70ks Uvezena direktno od italija Realni 165...


3.990 €
или предлог цена
17 јан 23:34Промовирано

Linea 1.3 multi jet 2009 na delovi

Kolata se prodava na delovi


1 €
или предлог цена
Денес 14:10Opel korsa C 1.4

Se prodava opel corsa 1.4 benzin-plin registrirana do septemvri 2023 ...


3.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.200 €
Денес 13:45SEAT ALTEA 1.9 TDI 77 KW -105 KS 2007g.REG.09.2023g.FUL OPR

SEAT ALTEA 1.9 TDI , 77 KW / 105 KS NAJDOBRIOT * ( BKC MOTOR BEZ DP...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:4313ki bandasi za matiz

Prodavam bandasi za matiz


6.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
7.000 МКД
Денес 13:38BMW 120 M-pack

Se prodava zacuvano vozilo ,navremeno odrzuvano ,smeneto filteri i...


1 €
или предлог цена
Денес 13:21CITROEN C3, 2010god, 107.000km - PERFEKTNA SOSTOJBA

☎️ 071/370-806 🔴 Cena: 3180eu Citroen C3 - 1.1 benzin - PERFEKTN...


3.180 €
или предлог цена
Денес 13:12HONDA.FR.2.2.DIZEL.2006 GOD.REG.CELA GODINA.CITAJ OGLAS

HONDA.FR.2.2.DIZEL.2005.U KNISKA REG CELA GODINA..ZA 6.DUSI....VELES....


3.900 €
или предлог цена
Денес 13:00PASAT.1.9.TDI.B5.116.KS..REG..AUTOMATIK..ODLICEN CITAJ OGLAS

Motor menjac dobri karoserija zdrava interier zacuvan 1.9.tdi..116.ks...


2.200 €
или предлог цена
Денес 13:00PEZO.307.1.6.HDI.2007.G.66.KW..REG...CITAJ.OGLAS

Motor menjac interier karoserija dobri..1.6.hdi..66.kw..2006.u kniska...


2.600 €
или предлог цена
Денес 13:00Se prodava Opel Antara 2.0 2009 God.

Voziloto e uvezeno od Italija. zacuvano, redovno servisirano. Naprave...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00MERCEDES E200 2015 GOD

Mercedes Benz E 200 2015/16 god Bluetec. Kolata e vo perfekna sastoj...


19.500 €
или предлог цена
Денес 13:00FORD FOCUS 1999 2000 GOD

Фордот е во исправна состојба,фордот поседува фул опрема.Направен гол...


2.200 €
или предлог цена
Денес 13:00Golf MK6 1.6-TDI Style

VW Golf 6 1.6-TDI 77kw Style Se prodava golf 6 vo odlicna stostojba r...


8.600 €
или предлог цена
Денес 12:23BMW 320D MAX ZACUVANO

BMW E90 320D 2 0 163KS 2005GOD VO SOBRAKAJNA REGISTRIRANO DO JUNI SER...


5.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.500 €
Денес 11:56ALFA 147 1.9 JTD 116 KS 2003 ISPRAVNA KOMPLET FULL SERVIS

registrirana do 05.06.2023 nova kola


1.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.850 €
Денес 11:55FIAT PUNTO 1.9 JTD 59 KW REG DO 08.2023 FULL OPREMA SE RABOT

1


1.499 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.555 €
Денес 11:55ALFA 147 1.9 JTD 2004G 103 KW 6 BRZINI FULL SE ISPRAVNO

napraven servis na prednica komplet 200 e napraven servis kaisi zat...


1.500 €
или предлог цена
- 23 % Попуст
1.950 €
Денес 11:54Yaris 1.0 - 2008 - klima

Se prodava toyota yaris 1.0 benzin, registrirana do dekemvri 2023, n...


4.300 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.350 €
Денес 11:50Fiat campagnola

Se prodava dzip terenski fiat campagnola motor Mercedes 5klipi nosi p...


15.500 €
или предлог цена
Денес 11:23WV POLO 14 benzin 55kv

poloto e vo odlicna sostojba sorealni 120000km


2.700 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.900 €
Денес 11:20AUDI A5 2.0TDI QUATTRO 4X4 FACELIFT COUPE

2012 godina Golem servis so smenet rebrast kais i se ostanato pred 8...


14.500 €
или предлог цена
Денес 11:19  НОВ ОГЛАС

Fiat punto 1.2benz. Klima registriran 06-23

Kolata e vo perfektna sostojba registrirana i servisirana so novi gum...


2.450 €
или предлог цена
Денес 11:14WV Touran 1.9 TDI 105kc-reg so zelen karton

Voziloto e vo odlichna vozna sostojba so zacuvan enterier i podvozje....


4.150 €
или предлог цена
Денес 10:59MERCEDES A200 CDI AVANTGARDE 2009 FACELIFT

🔥MERCEDES A200CDI REDIZAJN 140KS 6-BRZINI,185370KM,DVA FABRICKI KLUC...


4.199 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.400 €
Денес 10:53  НОВ ОГЛАС

se prodava e300

se prodava mercedes w210 e300TD so mnogu oprema klima senzori ...


2.600 €
или предлог цена
Денес 10:30FORD FIESTA 1.4 TDCI 68KS

FORD FIESTA 1.4 TDCI 68 KS REG DO 08 2023 GOD FULL OPREMA OD KOJA ...


25 €
или предлог цена
Денес 09:58  НОВ ОГЛАС

Seat Ibiza 1.4 TDI

Se prodava Seat ibiza 1.4 TDI,vo odlicna sostojba zacuvana kako nadvo...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.700 €
Денес 09:53VW PASAT 2.0 TDI BLUEMOTION DSG F1

VW PASAT 2.0 TDI DSG F1 BLUEMOTION ALKANTARA KOLATA E SO NAJ FULL ...


11.500 €
или предлог цена
Денес 09:52CITROEN C1 1.0

CITROEN C1 1.0 GOD 2006 VO SOOBRAKJSJNA REGISTRIRANA CELA GOD DO 11...


2.750 €
или предлог цена
Денес 09:52Peugeot 306 HDI 2.0 so klima

pezo 306. HDI 2.0dizel 90 ks servisna kniska poseduva 3 kluca cetral...


2.000 €
или предлог цена
Денес 09:30Lexus RX450h

Се продава Lexus RX450h President (највисоко ниво на опрема) Година:...


53.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
54.900 €
Денес 09:29Odlicen Ford Escord 1.8 clx

Prodavam Ford Escord 1.8 clx vo odlicna sostojba zacuvana i odrzavan...


900 €
или предлог цена
Денес 09:29ALFA ROMEO 159 1.9JTD 120HP 8V REGISTRIRANA TOP SOSTOJBA

Alfa romeo 159 1.9JTDm 8V 120hp 88kw 2005 godina uvezena 2015 godina ...


3.650 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.750 €
Денес 09:09** KIA PICANTO 1.0i ** KLIMA**,REGISTRIRANA **

Kia picanto ex 1.0i 2004 godina 138.000km solidno zacuvana za godinit...


2.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.650 €
Денес 09:08Touareg 2.5TDI

Touareg 2.5TDI 2007g vo odl sostojba full opr


7 €
или предлог цена
Денес 08:48  НОВ ОГЛАС

Golf 5+

Se prodava wv golf 5 + odlicno socuvan registriran do maj 2023.. Gol...


5 €
или предлог цена
Денес 08:32Се продава hyundai i10

Бензин и фабрички вграден плин Колата е во исправна состојба редовн...


3.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.800 €
Денес 07:54CITROEN C3, 2010god, 5 vrati, 107.000km - TOP SOSTOJBA

☎️ 071/370-806 🔴 Cena: 3180eu Citroen C3 - 1.1 benzin - PERFEKTN...


3.180 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.250 €
Денес 07:04Polo 1.4i.mpi 8vent 44kw 60ks 2001g benzin

Poloto e so ful oprema ates na folii regis do 06 05 2023g 175000km po...


2.300 €
или предлог цена
Денес 06:18  НОВ ОГЛАС

PRODAVAM FORD FOCUS SEDAN 1.6

PRODAVAM FORD FOCUS SEDAN 1.6 - 2005 G. ODLICNO SOCUVANA I GARAZIRAN...


По Договор
или предлог цена
Денес 00:22Страна 1 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам