1275 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW F30 316d Automatic mozna zamena

Odlicna sostojba komplet servisirano i registrirano do 1 mesec 2024 g...


13.990 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
14.500 €
Вчера 12:11Промовирано

Mercedes C220 AMG Line

Servisna istorija od MakAutoStar, so visoko nivo na oprema za ovoj mo...


24.000 €
или предлог цена
04 мар 14:10Промовирано

VW GOLF 6 2.0TDI HIGHLINE 140KS

Vo odlicna sostojba, bez nikakvi vlozuvanja. Registrirana do kraj na ...


8.200 €
или предлог цена
Вчера 14:06Промовирано

SUBARU JUSTY G3X 1.3 I 4X4 KLIMA FULL OPREMA NOV UVOZ GERMAN

078 265 233 NA VIBER DJIPCETO E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOS...


3.650 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.850 €
Вчера 08:57AUDI A4 2.0 TDI 140 KS 8V FULL OPREMA NOV UVOZ CH

078 265 233 NA VIBER KOLATA E NOV UVOZ OD SVAJCARIJA VO ODLICNA SOST...


4.650 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.950 €
Вчера 08:57MAZDA 3 1.6 D FACELIFT 2007 GOD FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


3.650 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.850 €
Вчера 08:57HONDA CIVIC HYBRID 1.3I-VTEC IMA FULL OPREMA NOV UVOZ GERMAN

078 265 233 NA VIBER EDINSTVENA VO MK UNIKATNA KOLATA E NOV UVOZ OD...


3.500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.850 €
Вчера 08:57OPEL ASTRA J 1.7 CDTI COSMO FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY

078 265 233 NA VIBER KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTO...


5.650 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.850 €
Вчера 08:57MAZDA 2 1.4 D 2009 GOD FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY UNIKAT

078 265 233 NA VIBER KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTO...


3.950 €
или предлог цена
Вчера 08:57CITROEN C3 1.1 CNG BENZIN-METAN FACELIFT 2007 GOD FULL OPREM

078 265 233 NA VIBER KOLATA E NOV UVOZ OD ITALIJA NEMA NITI EDNA ZAB...


2.750 €
или предлог цена
Вчера 08:57FORD FOCUS 1.6 TDCI TITANIUM FACELIFT 2010 GOD NOV UVOZ

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


3.650 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.850 €
Вчера 08:56VW GOLF 5 1.9 TDI HIGHLINE FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY

KOLATA E UVEZENA OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


3.950 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.000 €
Вчера 08:56SUZUKI IGNIS 1.3 I 4X4 KLIMA FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY

DJIPCETO E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA Z...


3.750 €
или предлог цена
Вчера 08:56FORD FOCUS 1.6 TDCI TITANIUM SEDAN 2012 G FULL OPREMA

078 265 233 NA VIBER KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTO...


6.150 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
6.750 €
Вчера 08:56SUBARU JUSTY G3X 1.3 I 4X4 KLIMA FULL OPREMA NOV UVOZ GERMAN

078 265 233 NA VIBER DJIPCETO E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOS...


3.950 €
или предлог цена
Вчера 08:56CITROEN C3 1.4 HDI EXCLUSIVE FACELIFT 2008 G NOV UVOZ GERMAN

078 265 233 NA VIBER KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTO...


3.150 €
или предлог цена
Вчера 08:56FORD C MAX 1.6 TDCI FACELIFT GHIA FULL OPREMA NOV UVOZ

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


3.950 €
или предлог цена
Вчера 08:56HONDA JAZZ 1.2 I VTEC 2009 G FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY

078 265 233 NA VIBER KOLATA E KUPENA OD PRV SOPSTVENIK OD GERMANIJA ...


4.650 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.750 €
Вчера 08:55MAZDA 3 2.2 SKYACTIV-D SPORT LINE AUTOMATIK 2015 G NOV UVOZ

078 265 233 NA VIBER KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTO...


10.950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
11.500 €
Вчера 08:55Seat ibiza 1.2 2011g

Seat ibiza 1.2 benzin 70ks Uvezena direktno od italija Realni 165...


3.950 €
или предлог цена
Вчера 08:41Seat cordoba 1.4mpi za delovi

Kolata se prodava na delovi


1 €
или предлог цена
Вчера 08:41Linea 1.3 multi jet 2009 na delovi

Kolata se prodava na delovi


1 €
или предлог цена
Вчера 08:29Polo

Vo odlicna sostojba Komplet servis Tel 078216 836


5.300 €
или предлог цена
Вчера 00:28Motor 1.9 tdi 74kw PD Golf 4 Menjac Amortizeri

Prodavam ekstra motor pd 74 kw 101 ks Ekstra menjac golf 4 Predni ...


1 €
или предлог цена
Вчера 00:17Alfa Romeo 147 1.9jtd

Kolata e vo odlicna sostojba povejke infoo na brojov 075-204-191 ljup...


1.500 €
или предлог цена
26 мар 22:51MERCEDES A170 A 170 Avantgarde

Uvezen pred dva meseci ,atestiran plinski ured,zelen karton ,klima.is...


1 €
или предлог цена
26 мар 20:27Ford Focus 1.8 tdci

FORDOT E VO DOBRA SOSTOJBA REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN SO NAPRAVE...


2 €
или предлог цена
26 мар 19:41BMW 520i BENZIN/PLIN ATEST 1998GOD. REG DO 02.2024 CELA GOD

BMW 520i BENZIN/PLIN ATEST 1998GOD. REG DO 02.2024 CELA GOD CENA :...


1.850 €
или предлог цена
26 мар 19:34MERCEDES BENZ C220CDI

Se prodava mercedes c220 2005 godina redizajn 150ks registriran servi...


5.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 €
26 мар 19:25Peugeot 207 kako novo 117 000km

Peugeot 207 1.6 benzin 120ks, 2009 godina, bez plin, 117 000 realni k...


По Договор
или предлог цена
26 мар 19:19Yugo 55 benz/plin

Yugo 55 benz/plin (atest) vo odlicna sostojba napraveno po keif celo ...


900 €
или предлог цена
26 мар 17:45Volkswagen Golf 4 1.6plin atest !!!!!!!

Golf 4 1.6 atest plin 2000god reg tablici odjaveni moze zamena za gol...


1.000 €
или предлог цена
26 мар 17:31Opel Astra 2.0DTI

Opel Astra 2.0DTI 98god full oprema moze i na delovi


900 €
или предлог цена
26 мар 17:30Yaris 1.0 - 2008 - klima

Se prodava toyota yaris 1.0 benzin, registrirana do dekemvri 2023, n...


4.290 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.300 €
26 мар 17:10WV POLO 14 benzin 55kv

poloto e vo odlicna sostojba sorealni 120000km


2.700 €
или предлог цена
26 мар 15:41Vw golf 6 1.6 tdi 90ks 2011g

Vw golf 6 1.6 tdi 90ks 2011g 2x kluca servisna kniska motor menja...


6.350 €
или предлог цена
26 мар 15:07FORD FOCUS 1.6TDCI 90KS.66KW. PERFEKTEN 2010

💥FORD FOCUS 1.6 TDCI EURO-5 2010god.90KS.66KW.💥NAJDOBRIOT-NAJDOKA...


4.450 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.499 €
26 мар 13:41FIAT 500 1.3 M-JET 2008-MOZE ZAMENA

MAX SOCUVANO ODLICNA SOSTOJBA REG 08.23 MOZE ZAMENA 078408633 ...


5.300 €
или предлог цена
26 мар 12:22Se prodava VW passat

Се продава VW Passat во многу добра состојба(мотор, мењач, замаец, по...


5.600 €
или предлог цена
26 мар 12:02Mercedes-Benz C 250 cdi 204ks 2011g

Mercedes-Benz C250 cdi 204ks 2010/2011g Reg zelen karton 8 2023 mo...


10.700 €
или предлог цена
26 мар 11:27Seat Ibiza 1.9 tdi 90ks 2009g

Seat ibiza 1.9 tdi 90ks 2009g 2x kluca servisna kniska


4.300 €
или предлог цена
26 мар 11:27Bmw 318d 143ks Sport 2013g

Bmw 318d 143ks Sport model 2013g 2x kluca servisna 200.000km 4x n...


12.900 €
или предлог цена
26 мар 11:27Vw Golf 6 1.6 tdi 77kw 105ks 2011g Highline

Vw Golf 6 1.6 tdi 77kw 105ks Highline oprema 2010/2011g Reg 3 2024g...


7.200 €
или предлог цена
26 мар 11:27Страна 5 од 32

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам