Кичево
                   
718 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Passat B6

Kolata e vo odlicna sostojba servisiran rebrasti kaisi ulje filteri z...


4.599 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.600 €
Кичево

Автомобили

25 ное 12:17Промовирано

BMW 530d FACELIFT - 08

* 260.000 km. so servisna kniska! * uvezena od CH * plateni site d...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 дек 14:00BMW 645CI Convertible (E64) 645Ci (333 Hp)

BMW 645CI Convertible (E64) 645Ci (333 Hp) reg cela godina servisir...


15.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 дек 12:41Mercedes E 350 4 matik 2012 kako nov

Mercedes e 350 cdi 4 matik kako nov ot shvajcarija so full oprema dis...


18.700 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
19.700 €
Кичево

Автомобили

05 дек 11:50Mercedes C200 avangarde benzin 184ks ot CH

Mercedes c200 ot shvajcarija mnogu ocuvan so full oprema golema navig...


13.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
14.200 €
Кичево

Автомобили

05 дек 11:50Bmw 530d

Se prodava bmw 530d. So fabricki 218ks. Ima servis na menuvac, vodna ...


5.499 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 дек 00:56Mitsubishi outlander 2.0 benzin plin

Mitsubishi 4x4 2.0 benzin dizna plin so atest Fabricki zatemneti sta...


4.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 дек 18:49Audi 80 b4 benzin plin

Audito e vo besprekorna sostojba Za povejce informacii na 077 520 8...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 дек 18:49Renault megane 1.6

Reno megane 1.6 benzin mn socuvano i stegnato vozilo reg cela godina ...


1.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.850 €
Кичево

Автомобили

04 дек 17:47VW GOLG VI 2.0 TDI 110 KO JA 2009 GOD

NOV UVOZ OD SVAJCARIA PLATENO E SVE DO REGISTRACIJA ZA POVEKE INFO:...


8 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 дек 17:37Se prodava Opel Corsa Combo 1.7 1999 god.

Se prodava Opel Corsa Combo 1.7 1999 god. Isuzu motor Ne e regist...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 дек 17:17Se prodava Mazda Premacy 2.0 Dizel 1999god.

Mazda Premacy 2.0 Dizel 1999god. Registrirano Povekje info na te...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 дек 17:12Audi A4 b6 2002 3.0benzin quatro avtomatic Na delovi

Na delovi Audi a4 b6 2002 3.0benzin quatro avtomatik 071804867 17ki ...


5 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 дек 16:17Na delovi Audi a4 b8 2.0d 143ks 2009 s-line

Na delovi Audi a4 b8 2.0tdi 143ks 2009 Sline ☎️☎️☎️ 071804867 ☎️☎️☎️...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 дек 16:17Vw Passat 2.5tdi 2002 na delovi

Na Delovii Vw Passat 2002 2.5tdi 071804867 Motor menjac turbo odlicn...


555 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 дек 16:16Reno Clio 1.2benzin 2006 Na delovi 071804867

se shto vi treba motor menjac odlicni moze proba kolata e vo vozna so...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 дек 16:16ODKUPUVAM STARI KATALIZATORI I DPF PO NAJDOBRI CENI

ODKUPUVAM STARI KATALIZATORI I DPF PO NAJDOBRI CENI 071804867


500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 дек 16:16Mercedes C 220 CDI

Mercedes C 220 CDI Proizveden 2010 god so Avangard oprema: Dvozonska...


9.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 дек 15:35Renault Megane Cabrio 1.9dCi 131ks

Се продава Renault Megane Cabrio 1.9dCi 131кс (новиот мотор) facelift...


5.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 дек 14:13Se prodava Zastava 101

Se prodava Zastava 101 vo dobra sostojba. Kolata e registrirana i ser...


430 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 дек 13:56Audi a8 3.0tdi quattro 2005god. Moze Zamena

Full oprema. Registriran cena god Sostojba perfektna Moze zamena ...


7.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 дек 11:37Bmw x5 3.0d 218ps 2005/4god. FACELIFT

Regg cela godina Sostojba perfektna Novi gumi sega servisirano ...


6.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 дек 11:37Vw touareg 2.5tdi r5 2005/4god

Regg cela godina Sostojba perfektna motor menjac podvozje so garanc...


6.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 дек 11:37Mercedes b170 benzin TNG ATEST 2006god

Registriran Novi zimski gumi Klima full oprema Servis pred 1000...


4.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 дек 11:37Ford focus 1.6tdci 90ps 2006god nov uvoz plateni davacki

Ford focus 1.6tdci 90ks za pocetnik sofer 2006god Sega uvezeno plat...


3.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 дек 11:37OPEL ASTRA H 1.6 VOZITE NA METAN NA PLIN ILI NA BENZIN

SE PRODAVA 🚘 OPEL ASTRA H 1.6 CENA 4500 E...


4.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 дек 11:32Bmw 320ci cabrio e46

Se prodava bmw cabrio 2.2 odlicno funkcionira krov servisiran Servi...


5.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 дек 08:50Se prodava Golf 5 2.0 tdi

Golf 5 2.0 tdi. Napraven golem,mal servis sreden vo odlcna sostojba.


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.900 €
Кичево

Автомобили

04 дек 07:36Opel Vectra A 1.7 Isuzu

Se prodava Opel Vectra A 1.7 dizel Isuzu motor. Registrirana do 6.202...


800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 дек 00:24Porsche Cayenne S, Turbo 2015 700ps

Porsche Cayenne S, Turbo 2015 700ps stage 2 tuning,Tesla Android mo...


60 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 дек 23:33Vw Touareg 7l

Info na 070 477 152 Petar Se prodava Touareg 2.5 tdi 174hp vo perf...


7.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 дек 22:56Yugo

Jugo EFI. 1300 kubik plin atestiran registracija do kraj februar gumi...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 дек 22:02Citroen xsara 2.0 16v benzin avtomatik

Polovni Delovi za citroen ksara karavan mk dok.


25 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 дек 21:24WV GOLF 1.4 16V

Rezervni delovi za golf IV ceni polovni


25 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 дек 21:23Mercedes-Benz E500 4-matic

Mercedes-Benz E500 4-matic 2004g Doneseno od Amerika pred 7godini ...


8.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 дек 16:59Mercedes-Benz E200

Vo perfektna sostojba Reg cela god Ful oprema Kako nova Cena 3...


3.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 дек 16:55Bmw X5 3.5i twin turbo 2014 so 138.000 km uvezen od Usa

Prodavam dzip BMW X5 3.5i twin turbo 2014 godina , so 138.000 km. ...


39.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 дек 16:38BMW 320d xdrive M paket

BMW e92 xdrive M paket napraven celosen servis registriran cela godin...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 дек 15:26Golf V 1.9 tdi

Se prodava Golf V 1.9 tdi vo perfektna sostojba 2006g So servisna...


6.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 дек 15:19Prodavam passat 1.9 dizel.

Kolata e servisirana komplet. Ima 4 gumi letni 4 zimski. Za kontakt...


1.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 дек 15:16MERCEDES E220 EVO “Elegance” -09

uvezena od CH! plateni site davacki do registracija! 350.000 km. so...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 дек 13:18Страна 2 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам