Охрид
                           
406 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kukja na top lokacija

Se prodava kukja vo Ohrid, centralno gradsko podracje na 5 min pesh d...


178.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

25 мај 18:56Промовирано

Апартмани ЛАВО во Охридската Чаршија со Бесплатен Паркинг

Апартманите ЛАВО се наоѓаат во центарот на Охрид, на почетокот на Охр...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 13:00Промовирано

Куќа наспроти фабриката Костал

Куќата е лоцирана во шумата наспроти фабриката Костал на граница изме...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 11:48Куќа на ул. БУДВА

Куќата е лоцирана на мирна и тивка локација... Градена е рам конструк...


86.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 11:48Одлична Куќа на Марко Цепенков

Куќата е на мирна локација,се продава опремена како на сликите, има 2...


114.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 11:47Куќа наспроти Аеродромот

Куќата е новоградба, и има голема гаража(склад), Парцелата е 1400 м2...


92.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 10:49APARTMAN DARMI

IZDAVAM APARTMAN VO CENTAR NA S.PESTANI SO TRI SPALNI SOBI,KUJNA,BANJ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 09:24Вила Ивица Ќоше - на самиот кеј

Промотивно за месец мај, се издаваат апартмани во нова вила која се н...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 20:55Kukja (kluc na raka) Nas Vidobista

Kukjata e vednas vselliva, mirna lokacija za semeen zivot...


100.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 18:30Cityview apartmani Ohrid

☀ Апартмани CITYVIEW - Охрид ☀ 💫💫💫 Промотивно💫💫💫 🔝Cityview...


30 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 17:13Куќа Пештани

Се продава куќа во Пештани, со вкупна површина од 275м2. Куќата е на ...


125.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 16:24Prodavam kukja vo Ohrid

Продавам куќа (карабина) во Охрид близу ЕМУЦ (во сликите има приложен...


70.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 15:09Апартмани ЛАВО во Охридската Чаршија со Бесплатен Паркинг

Апартманите ЛАВО се наоѓаат во центарот на Охрид, на почетокот на Охр...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 13:00ЕКСТРА цена за СТАРА куќа на одлична локација

Се продава СТАРА куќа на одлична локација односно сама ул. Питу Гули,...


54.900 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 08:56KUKJA VO VELGOSTI

Куќата е 140м2 има 3 соби и една дневна од 50м2 со купатило плус подр...


115.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

03 јун 21:01Se prodava kuca

Se prodava kuca vo centar na Lesloec Ohrid. Kuca ima 240m2 dvorno mes...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

03 јун 20:21Kukja vo Ohrid, Star Grad nad Tabana i Plostad, star del

Se prodava sprat od kukja vo stariot del na Ohrid, centralno gradsko ...


1.300 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.400 €
Охрид

Куќи / Вили

03 јун 16:42Se prodava

Se prodava mesto 1753m2 so kukja so 2 vleza. prikluceno voda,struja. ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

03 јун 14:41Kukja s.Vrbjani Ohrid

Cena povolna Ima struja, voda i wc


3.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

03 јун 14:37ЧОЈС-Kuka i niva so ovosen nasad-Crnogorci

Se prodava plac so vk kvadratura od okolu 7000 m2 so ovosen nasad (ja...


180.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

03 јун 12:42Apartmani Lile Pestani i Bungalowi

Вила Лиле Апартманите на Вила Лиле се одалечени на само 20 метра о...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

03 јун 12:2715TI Korpus KUPUVAM NIVA PLAC KUJKA

Kupuvam plac niva kujka na 15ti Korpus


1 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 €
Охрид

Куќи / Вили

03 јун 11:26Kukja

Se prodava kukja vo s.Orovnik 157m2 BROJ ZA kontakt 070-297-107 BR...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

03 јун 10:03Kukja

Se prodava kukja so dvorno mesto 2330 m2 k.p 419/1 Kukjata se naogj...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

03 јун 10:02Se izdava Vila so 3 kompletno opremeni Studia vo Ohrid!

Вилата „EM“ се наоѓа на улица „Гоце Делчев“ на оддалеченост од 200 ме...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

03 јун 09:04Nova semejna kuka

Nova kukja so 3 posebni vlezovi golem sreden dvor letna kujna i sopst...


320.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

03 јун 06:17Куќа и Овоштарник /Супер цена

Се продава куќа од 230 м2 со двор од 420 м2 во Лескоец, и овоштарник ...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

03 јун 05:05Se prodava kuka

Se prodava kuka. Br.za kontakt 077 759 777 Beti


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
30.000 €
Охрид

Куќи / Вили

02 јун 19:26kupuvam kuca vo Ohrid (vlaska mala-stobeks-vidobista)

kupuvam solidna samostojna kuca za ziveenje ponudete so realna cena ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

02 јун 18:32Apartmani Veloski - Ohrid

Se izdavaat novi apartmani od 50 i 70m2 na samo10 min.pesacko rastoja...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

02 јун 10:09ВИЛА ВО ВИЛСКА НАСЕЛБА ЕЛЕШЕЦ

Се продава вила во вилска населба Елешец на топ локација двор 630 м2 ...


240.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

01 јун 12:39Се продава куќа во Чекоштина

Се продава плац од 800м2 во месноста Чекоштина. На плацот моменталн...


90.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

01 јун 08:35SE IZDAVAAT DVA APARTMANI

Se izdavaat dva opremeni apartmani vo naselba Raca


3.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

31 мај 22:39ИМПЕРИЈА – Куќа во населба Влашкамала

Шифра Д 94/11 Се продава куќа со вкупна површина 400м² со катност П+...


320.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

31 мај 21:10KUKJA i 2 MARKICI

Kukjata e izrenovirana i moze da se zivee vo nea, a na placot ima 2 m...


115.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

31 мај 16:38SE PRODAVA KUKJA SO PROEKT ZA RENOVIRANJE!

Kukjata se naoga vo blizina na avtobuskata stanica i osvnoto uciliste...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

31 мај 09:26ИМПЕРИЈА – Продажба на студија (апартмани)

Шифра Д 103/8 Се продава реновирана куќа со вкупна површина 190м² ...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 мај 21:32ИМПЕРИЈА – Куќа во центар

Шифра Д 81/25 Се продава реновирана куќа со вкупна површина 170м², ...


188.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 мај 21:20ПОВОЛНА куќа во Охрид

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на инд...


72.000 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
72.009 €
Охрид

Куќи / Вили

30 мај 16:06Kukja na ulica Vasil Glavinov od 200m2 - ZDRAVESKI

Се прoдава куќа на ул. Васил Главинов Се продава реновирана куќа на ...


200.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 мај 15:12Kukja od 280m2 na 100 metri od ezeroto- ZDRAVESKI

Se prodava kukja od 280m2 korisna vnatresna povrsina. Kukjata se nao...


460.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 мај 15:12Kukja od 135m2 so pogled na gradot i ezeroto - ZDRAVESKI

Kukja vo Baraki od 135m2 so pogled kon Ohridskoto ezero I gradot. Se...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 мај 15:12Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам