Охрид
                           
410 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Апартмани ЛАВО во Охридската Чаршија со Бесплатен Паркинг

Апартманите ЛАВО се наоѓаат во центарот на Охрид, на почетокот на Охр...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 13:00Промовирано

ЕКСТРА цена за СТАРА куќа на одлична локација

Се продава СТАРА куќа на одлична локација односно сама ул. Питу Гули,...


67.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 17:35SE IZDAVAAT DVA APARTMANI

Se izdavaat dva opremeni apartmani vo naselba Raca


3.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 17:34Kukja s.Vrbjani Ohrid

Cena povolna Ima struja, voda i wc


3.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 15:43Prodavam kukja vo Ohrid

Продавам куќа (карабина) во Охрид близу ЕМУЦ (во сликите има приложен...


70.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 15:17АГЕНЦИЈА ЈУРИС - СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ОХРИД

Куќата се наоѓа на 900м до центар. Има 300м2 корисна површина, во ко...


239.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 13:43  НОВ ОГЛАС

Kukja vo Ohrid, Star Grad nad Tabana i Plostad, star del

Se prodava sprat od kukja vo stariot del na Ohrid, centralno gradsko ...


1.300 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.400 €
Охрид

Куќи / Вили

Денес 13:38Cityview apartmani Ohrid

☀ Апартмани CITYVIEW - Охрид ☀ 💫💫💫 Промотивно💫💫💫 🔝Cityview...


30 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 13:22Kukja od 350 m2

Kukjata ima podrum, prizemje, sprat i potkrovje. Cist imoten list. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 13:18Апартмани ЛАВО во Охридската Чаршија со Бесплатен Паркинг

Апартманите ЛАВО се наоѓаат во центарот на Охрид, на почетокот на Охр...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 13:00Se izdava Vila so 3 kompletno opremeni Studia vo Ohrid!

Вилата „EM“ се наоѓа на улица „Гоце Делчев“ на оддалеченост од 200 ме...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 12:52Apartmani Star Grad

Apartmani vo star grad do crkvata Sv. Sofija so terasi i pogled na ez...


2 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 10:06Одлична Куќа на Марко Цепенков

Куќата е на мирна локација,се продава опремена како на сликите, има 2...


114.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 09:47Куќа на ул. БУДВА

Куќата е лоцирана на мирна и тивка локација... Градена е рам конструк...


86.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 09:47Kukja (kluc na raka) Nas Vidobista

Kukjata e vednas vselliva, mirna lokacija za semeen zivot...


100.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 09:47Куќа наспроти Аеродромот

Куќата е новоградба, и има голема гаража(склад), Парцелата е 1400 м2...


92.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 09:47Куќа наспроти фабриката Костал

Куќата е лоцирана во шумата наспроти фабриката Костал на граница изме...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 09:47Se izdavaat spratovi od kujka

Se izdavaat 2 spratovi od kujka. Celosno oddelni kako kako posebni st...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 08:03Se prodava kuca

Se prodava kuca vo centar na Lesloec Ohrid. Kuca ima 240m2 dvorno mes...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 19:11Вила Ивица Ќоше - на самиот кеј

Промотивно за месец мај, се издаваат апартмани во нова вила која се н...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 17:34Apartmani vo Peshtani

Se izdavaat apartmani za turisti vo Peshtani so zaednicka kujna,na 5...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 15:27ЧОЈС-Kuka vo Pestani

Se prodava kuka vo Pestani(vtor red ) so vk stambena povrsina od 275 ...


125.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 12:17Куќа и Овоштарник /Супер цена

Се продава куќа од 230 м2 со двор од 420 м2 во Лескоец, и овоштарник ...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 08:57Nova semejna kuka

Nova kukja so 3 posebni vlezovi golem sreden dvor letna kujna i sopst...


320.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 08:04ИМПЕРИЈА – Стара куќа

Шифра Д 83/5 Се продава стара куќа со поглед на езеро во с.Велгошт...


44.900 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

06 јун 22:09ИМПЕРИЈА – Куќа во центар

Шифра Д 96/19 Се продава куќа со површина 168м² со катност П+1 и ...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

06 јун 22:09ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ – Куќа 180м2

Се продава куќа со површина 180м2 и катност П+ПК Површина на дворно ...


135.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

06 јун 22:09Kukja

se prodava kukja na ulica Ohridska brigada br 3 Ohird kvadratura na p...


98.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

06 јун 16:12Викенд куќа за 2-4 особи

Izdavam kukja so kapacitet od 2-4 osobi!!! Kukjata ima poseben vlez,...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

06 јун 15:23Se iznajmuva kukja

Se iznajmuva postara kukja za podolg prestoj za 1 do 2 osobi


6.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

06 јун 15:17Се издава куќа во с.Орман, Охрид

Се издава куќа во с.Орман, Охрид. За повеќе информации јавете се на 0...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

06 јун 15:06Apartmani Lile Pestani i Bungalowi

Вила Лиле Апартманите на Вила Лиле се одалечени на само 20 метра о...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

06 јун 07:48Izdavam vila vo Lagadin za juli i avgust

Se izdava vila vo Lagadin so dve spalni samo za familija,so dvor i te...


100 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

05 јун 21:49ИМПЕРИЈА – Куќа 200м²

Се продава куќа со површина 200м² со катност П+1 и површина на дворн...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

05 јун 21:13ИМПЕРИЈА – Куќа 170м²

Шифра Д 93/28 Се продава куќа со површинa од 170м² со катност П+1...


220.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

05 јун 21:13se prodava kuka vo ohrid

se prodava kuka P 1, 110 kv lepenka na ulica Dame Gruev Ohrid kon...


62.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

05 јун 21:09*** Капитал ***Куќа со дворно место на Ул.Марко Нестороски

Шифра 20 108 Ексклузивна понуда: Куќа со дворно место на Ул. Марко...


80.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

05 јун 14:38*** Капитал *** Куќа со дворно место Горна Влашка Мала

Ексклузивна понуда: Куќа во Охрид во урбана заедница Горна Влашка Ма...


260.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

05 јун 13:30******Капитал - Куќа со двор и поглед на езеро во Чекоштина*

Куќа со дворно место на прекрасна местоположба во населба Чекоштина. ...


90.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

05 јун 13:30Hotel De Lago

Villa De Lago Се изнајмуваат Апартмани лоцирани на најдобрата локац...


40 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

05 јун 12:40APARTMAN DARMI

IZDAVAM APARTMAN VO CENTAR NA S.PESTANI SO TRI SPALNI SOBI,KUJNA,BANJ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

05 јун 09:24Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам