Охрид
                           
406 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Апартмани ЛАВО во Охридската Чаршија со Бесплатен Паркинг

Апартманите ЛАВО се наоѓаат во центарот на Охрид, на почетокот на Охр...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 13:00Промовирано

Kukja na top lokacija

Se prodava kukja vo Ohrid, centralno gradsko podracje na 5 min pesh d...


178.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

25 мај 18:56Промовирано

Prodavam Vila Sveti Naum Ljubanista

Prodavam familijarna Villa vo Sveti Naum Ljubanista vo najub...


45.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 мај 23:34ИМПЕРИЈА – Куќа во стара чаршија

Се продава куќа – 3 апартмани со вкупна површина 178м². Апартманите...


230.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 мај 21:44Куќи во Охридската чаршија

Се продава спрат од куќа 116 квадрати во строг центар на Охрид на сам...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

14 мај 10:50Атрактивна локација

Атрактивна локација на ул.Момчило Јорданоски на сам пат куќата е со в...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

13 мај 14:29Kukja

Se prodava kukja vo s.Orovnik 157m2 BROJ ZA kontakt 070-297-107 BR...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

12 мај 08:12ИМПЕРИЈА – Куќа во централно подрачје

Шифра Д 60/23 Се продава куќа со површина 100м² и катност П+1. Повр...


150.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

11 мај 22:15САНРАЈС Куќа со прекрасен поглед во нас.Бараки во Охрид

Агенцијата за недвижности Санрајс нуди на продажба куќа во населба Ба...


300.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

11 мај 13:44Kukja od 188m2 vo Daljan - ZDRAVESKI

Se prodava kukja od 188m2 korisna vnatresna povrsina, i 221m2 dvorno ...


210.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

11 мај 12:37ИМПЕРИЈА - Куќа 170м²

Шифра Д97/3 Се продава куќа со површина 170м² со катност П+1. Куќат...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

10 мај 21:50ИМПЕРИЈА – Kуќа на 100 метри до езеро

Шифра Д 92/2 Се продава куќа со површина 142м² со катност П+1 и пов...


245.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

09 мај 21:35Се продава куќа во Охрид

Се продава куќа во Охрид, приземје (сутерен) + два спрата, со основа...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

09 мај 14:29ЧОЈС-Кука со апартмани за издавање!!!

Се продава куќа во Пештани п+1 (моменталнa состојба)со 6 апартмани ко...


240.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

09 мај 10:03Kuka-Vila star grad Sv Sofija Ohrid…

Nova Kuka - Vila tri sprata tri garsonjeri studija po 36m2 so zasebni...


255.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

08 мај 22:24Се бара инвеститор

Се бара инвеститор за градба на станбен објект. Плацот е со вкупна ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

08 мај 19:04Plac so Kuka Magistrala Ohrid-Bitola

Se prodava Kuka 60m2 osnova dvospratna plus pomosna prostorija 15m2 s...


27.500 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

08 мај 01:22ИМПЕРИЈА – Куќа на кале

Шифра Д 97/9 Се продава опремена куќа со поглед на езеро со површи...


220.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

05 мај 21:20PLAC,vo naselba RAMNE,---OHRID

Plac vo OHRID naselba Ramne,so dozvola za gradba 72kvadrati Osnova,dv...


18.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

05 мај 06:45Kukja s.Vrbjani Ohrid

Cena povolna Ima struja, voda i wc


3.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

04 мај 22:44ИМПЕРИЈА – Куќа 300м²

Шифра Д 95/12 Се продава куќа (нова градба) со површина 300м² со к...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

04 мај 20:40АГЕНЦИЈА ЈУРИС - СЕ ПРОДАВА КУЌА НА ул.МАРКО ЦЕПЕНКОВ

Плацот има 450м2 од кои 78м2 е основа на куќата.


115.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

04 мај 12:37ИМПЕРИЈА – Куќа на продажба

Шифра Д 69/13 Се продава куќа со површина 170м² и катност П+1.Површ...


138.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

03 мај 21:13KUKJA VO VELGOSTI

Куќата е 140м2 има 3 соби и една дневна од 50м2 со купатило плус подр...


115.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

02 мај 20:32Sobi/Apartmani vo Peshtani - OHRID

Se izdavaat sobi vo Peshtani na samo 20metri od Ohridskoto ezero. So...


30 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

01 мај 23:24Kuka Mesto Plac

Se prodava mesto kuka plac So imoten list Voda Struja 1250 kv...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

01 мај 23:11Се продава куќа

Се продава куќа во Охрид на ул.Ристо Чадо. Куќата се состои од призем...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 апр 23:13Продавам куќа со продажен простор

Продавам куќа со продажен простор од 40 м2 Контакт Димко 070 30408...


180.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 апр 21:31Se izdava stan soba apartman

Se izdava kompletno namesten moze i na den i mesecno i godisno.Poveke...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

28 апр 13:55*Капитал *Куќа карабина под Кале во близина на Езеро

Шифра 20 106 Ексклузивна понуда: Куќа карабина, во Охрид, под Кале,...


159.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

28 апр 13:18Издавам Апартмани и соби во Охрид

Почитувани, Издавам апартмани и соби во Охрид, во центарот на град...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

27 апр 19:57Se prodava kukja

Se prodava kukja na eden sprat, orientacija jug, garaza, parking pros...


55.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

27 апр 07:44ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ – Куќа во стар дел

Се продава спрат и поткровје од куќа со површина 150м2 (дневна со т...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

26 апр 21:35ИМПЕРИЈА – Вила во Св.Стефан

Шифра Д 79/18 Се продава куќа-вила со површина 270м² со катност П+1....


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

25 апр 19:23Nova kukja od 248m2 vo naselba Ezerski Lozja

Se prodava nova kukja od 248m2 vo naselba Ezerski Lozja, na samo 100 ...


260.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

25 апр 09:45ИМПЕРИЈА – Продажба на куќи

Се продаваат две куќи една понова градба и една стара куќа. Поновата...


30.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

24 апр 20:57ИМПЕРИЈА – Екстра Куќа

Се продава луксузна куќа со вкупна површина од 340м²,со катност П+1+П...


246.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

24 апр 20:56Чојс-Se prodava Vila во Ohrid !!!

Se prodava hotel nad Hotel -Granit Izgradena e na pocetokot od 90 tit...


330.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

24 апр 16:37*** Капитал *** Куќа со дворно место Горна Влашка Мала

Ексклузивна понуда: Куќа во Охрид во урбана заедница Горна Влашка Ма...


260.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

24 апр 11:31Menuvam kuka i stanovi

Menuvam kuka vo stara turska carsija i 2 garsonjeri na odlicni lokaci...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

24 апр 11:23Куќа со дворно место и поглед на езеро во Варош

Ексклузивна понуда: Куќа со дворно место и поглед на езеро во Стари...


265.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

20 апр 12:03ИМПЕРИЈА – Куќа 240м²

Шифра Д 96/1 Се продава куќа со површина 240м² со катност П+1 и повр...


61.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

19 апр 21:53Страна 3 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам