Охрид
                           
405 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kukja na top lokacija

Se prodava kukja vo Ohrid, centralno gradsko podracje na 5 min pesh d...


178.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

25 мај 18:56Промовирано

Апартмани ЛАВО во Охридската Чаршија со Бесплатен Паркинг

Апартманите ЛАВО се наоѓаат во центарот на Охрид, на почетокот на Охр...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 13:00Промовирано

Se prodava samostojna Kuka so fenomenalen pogled.

Se prodava samostojna Kuka so fenomenalen pogled. OHRID ⭐Povrsi...


125.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

19 апр 09:04Се продава куќа во Охрид на добра локација

Се продава совршено сочувана и одржувана куќа во Охрид. Ќуќата е с...


150.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

19 апр 00:38ИМПЕРИЈА – Куќа на продажба

Шифра Б 87/19 Се продава куќа со површинa 222м² со катност П+2 и дв...


135.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 апр 22:00Угостителско Хотелски Објект во Лагадин

Хотелот е лоциран во Туристичката населба Лагадин, Прва линија на ез...


2.000.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 апр 11:13Се изнајмува Вила Силва

Се издава викендица во Чекоштина во близина на хотелот Сончева порта....


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 апр 10:34Se prodava kuka vo nas. Velgosti

Atraktivna lokacija, neposredno do Osnovnoto Uciliste, prostorii Pet,...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

17 апр 16:59Apartmani Andon Dukov, OHRID

⛱😍СЕЗОНСКИ ЗАКУП ОД 3 МЕСЕЦИ на апартман во кампот Андон Дуков на 30...


50.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

17 апр 14:09Kuka

Se prodavaat 2 stari kuka Velgosti,2 sprata so po 56m2 na sprat,so vo...


17.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

12 апр 22:44ИМПЕРИЈА – Куќа 90м²

Шифра Д 91/11 Се продава куќа со вкупна површина 90м² со катност н...


75.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

12 апр 21:50Atraktivna lokacija

Atraktivna lokacija vo strog centar.Kucata ima podrumi +Prizemje i Sp...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

12 апр 19:20ИМПЕРИЈА – Продажба куќа

Шифра Д 99/23 Се продава куќа со вкупна површина 78м² - 4 соби,ед...


52.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

11 апр 21:21ИМПЕРИЈА – Куќа продажба

Шифра Д 89/14 Се продава дел од куќа (прв кат) со површина 79м² и п...


60.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

10 апр 21:51ИМПЕРИЈА – Спрат од куќа

Шифра Д 99/16 Се продава спрат од куќа со површина од 86м² со ра...


95.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

10 апр 21:51ИМПЕРИЈА – Продажба на куќи

Шифра Д 77/26 Се продаваат комплекс од две куќи со површина 510 м² ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

06 апр 22:08ИМПЕРИЈА – Куќа 70м²

Шифра Д 87/11 Се продава куќа со површина 70м² (плус подрум и помо...


49.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

05 апр 21:33СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ВАРОШ

Одлична локација со поглед на градот Охрид и Охридското езеро. Аге...


140.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

04 апр 22:38SE PRODAVA KUKJA POD SAMOILOVA TVRDINA

EKSKLIUZIVNA PONUDA... "Prima Nedviznosti" od Ohrid nudi na prodazba ...


330.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

31 мар 15:59Се продава куќа

Се продава Куќа со земјиште со вкупна површина од 556 м2 од кои под о...


160.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

31 мар 15:29ИМПЕРИЈА – Викенд куќа

Шифра Д 97/14 Се продава куќа со површина 70м² со катност П+2+Пк и д...


67.900 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 мар 21:28ИМПЕРИЈА – Куќа 85м²

Шифра Д 100/16 Се продава нова (невселувана) куќа со површина од ...


96.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 мар 21:28Se izdava

Se izdava mozno e i za podolg period cena po viduvanje i zavisno od v...


3 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 мар 17:30Се продава куќа во Охрид

Се продава куќа на улица Крсте Мисирков 40/42, после Крст џамија, на ...


400.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

28 мар 15:42Се издава вила на самиот Кеј | Se izdava villa na samiot kej

Се издава вила на самиот Кеј, на само 5 минути од центарот. Објектот ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

28 мар 13:00Luksuzna kuka vo Pestani, Ohrid

Se prodava luksuzna kuka vo Pestani, Ohrid so pogled na ezero. Kukat...


200 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

23 мар 19:56Луксузна куќа Елешец со поглед

Луксузна Куќа Елешец 785 м2 земја - 363 куќа ( летна куќа до Базенот...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

22 мар 11:47ИМПЕРИЈА – Куќа на продажба

Шифра Д 79/20 Се продава куќа со вкупна површина 271м² - со катно...


249.500 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

21 мар 22:02Se prodava uba kuka na top location centar vo Ohrid.

Se prodava uba kuka na top location centar vo Ohrid. ⭐210m2 ⭐3 kata...


178.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

21 мар 10:14ИМПЕРИЈА – Куќа 170м²

Шифра Д 93/23 Се продава куќа со површина 170м² со катност П+1 и пом...


150.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

20 мар 20:33SE PRODAVA KUCA VO STARIOT DEL NA OHRID

Se prodava kuca vo stariot del na Ohrid na atraktivna lokacija na 5 m...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

20 мар 12:20OHRID NOVA KUKA NA BRDO pred KOSEL 250m2

Agencijata nudi za prodazba nova nevselena kuka na dobra pozicija na ...


80.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 мар 14:14ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Продажба на куќа

Се продава куќа со површина 270м2 и катност П+1+Пк Површина на двор...


130.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

17 мар 22:55ИМПЕРИЈА – Продажба на куќа

Шифра Д 56/29 Се продава куќа со површина 220м² со катност П+1 П...


40.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 мар 21:07Ekstra luksuzna kukja vo Elesec - ZDRAVESKI

Se prodava ekstra luksuzna kukja vo Elesec Kukjata e 363m2, korisna ...


2.050 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 мар 15:52Se prodava ODLICNA vila***

Vilata se naogja vo naselba Istok (Konjsko), na 500m od glavniot pat ...


295.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 мар 13:45******Капитал - Куќа со двор и поглед на езеро во Чекоштина*

Куќа со дворно место на прекрасна местоположба во населба Чекоштина. ...


90.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 мар 13:19SE PRODAVA PREUBAVA KUCA VO CENTAR

Se prodava preubava kuca vo centar namestena komplet novo mnogu dobra...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 мар 12:58ИМПЕРИЈА – Нова куќа

Шифра Д 92/19 Се продава невселувана нова куќа со површинa 401м² (...


200.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

13 мар 21:34***Kapital***Ekskluzivno Kuka vo Centar

Шифра 20 073 Ексклузивна понуда: Куќа во центарот на Охр...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

13 мар 15:13Куќа во Охрид од 271м2 во урбана заедница на Питу Гули !!!

Се продава Куќа во Охрид, во урбана заедница Горна Влашкамала на ули...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

12 мар 09:51Gorno lakocerej 070733086

Kukjata se naoga vo selo gorno lakocerej so dvorno mesto od 1000 kvad...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

11 мар 14:10Страна 4 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам