Охрид
                           
406 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kukja na top lokacija

Se prodava kukja vo Ohrid, centralno gradsko podracje na 5 min pesh d...


178.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

25 мај 18:56Промовирано

Апартмани ЛАВО во Охридската Чаршија со Бесплатен Паркинг

Апартманите ЛАВО се наоѓаат во центарот на Охрид, на почетокот на Охр...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 13:00Промовирано

Куќа во Охрид од 271м2 во урбана заедница на Питу Гули !!!

Се продава Куќа во Охрид, во урбана заедница Горна Влашкамала на ули...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

12 мар 09:51Gorno lakocerej 070733086

Kukjata se naoga vo selo gorno lakocerej so dvorno mesto od 1000 kvad...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

11 мар 14:10Stara kukja vo stogo centralno gradsko podracje na Ohrid

Se prodava stara individualna kukja vo Ohrid so visina od Prizemje i ...


55.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

09 мар 09:52ИМПЕРИЈА – Куќа во Лескоец

Шифра Д 95/18 Се продава куќа со површина 180м² со катност П+1.Површ...


67.600 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

06 мар 21:01ИМПЕРИЈА – Продажба на куќа

Шифра Ц 102/4 Се продава куќа вкупна површина површина 146м² со к...


129.900 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

06 мар 21:00АГЕНЦИЈА ЈУРИС - СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ПЕШТАНИ

Куќата се наоѓа во близина на центарот во село Пештани. Има можност ...


85.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

06 мар 11:31Kukja od 172m2 nameneta za turisticka dejnost vo Peshtani

Se prodava indvidualna kukja od 172 m2 vo Peštani na vtoa linija od š...


220.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

06 мар 11:03Се продава куќа

Куќата се наоѓа на плац од 5800м2 во с.Косел на магистралниот пат О...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

06 мар 10:05ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Куќа 190м2

Се продава куќа со површина 190м2 и катност П+1 Вкупна површина на...


160.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

02 мар 21:07Kupuvam postara kukja vo Lakocerej Ohird

Kupuvam postara kukja vo gorno ili dolno lakocerej. Info na tel Rob...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

02 мар 13:28КУЌА НА ГЛАВНИОТ ПАТ ВЕЛГОШТИ

Куќата е 140м2 има 3 соби и една дневна од 50м2 со купатило плус подр...


115.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

01 мар 18:04Kuka nova vo Ohrid

Куќата се продава цела нова Може и продажба посебно секој стан Цена о...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

28 фев 21:08ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ – Куќа 100м2

Се продава спрат (приземје) од куќа со површина 100м2 (трпезарија со ...


60.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

27 фев 22:02Se kupuva stara kukja

Se kupuva stara kukja ili kukja vo izgradba vo Ohrid.


25.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

25 фев 08:23ИМПЕРИЈА – Куќа во Пештни

Се продава куќа П+1 со површина 160м2 и површина на гаража 40м2. В...


200.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

23 фев 21:16ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ –Продажба на куќа

Се продава куќа со ексклузивен поглед на езеро и градот. Површина на...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

23 фев 21:15Се продава куќа

Се продава куќа на улица Будва. Плацот има 400м2 , куќата е 96м2. ...


86.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

22 фев 14:26ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ – Куќа 180м2

Се продава куќа со површина 180м2 и катност П+ПК Површина на дворно ...


135.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

20 фев 21:16***Капитал***Ексклузивно Еко Ресорт Вила Арт Момир

Шифра 20 095 Ексклузивна понуда “Еко ресорт Вила Арт Момир“ во...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

20 фев 11:32Luksuzna kuka Radojca Novicik Ohrid

Se prodava luksuzna kuka vo Ohrid Radojca Novicik na tri kata, so cet...


240 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

19 фев 13:48ИМПЕРИЈА – Стара куќа

Шифра Д 83/5 Се продава стара куќа со поглед на езеро во с.Велгошт...


44.900 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

17 фев 21:38ИМПЕРИЈА – Куќа во центар

Шифра Д 96/19 Се продава куќа со површина 168м² со катност П+1 и ...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

16 фев 22:24ИМПЕРИЈА – Куќа 200м²

Се продава куќа со површина 200м² со катност П+1 и површина на дворн...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

16 фев 22:24ИМПЕРИЈА – Куќа 170м²

Шифра Д 93/28 Се продава куќа со површинa од 170м² со катност П+1...


220.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 фев 21:36Куќа Kulkja Apartmani Апартмани

Се продаваат две куќи во центарот на градот со површина од 450 квадра...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

05 фев 13:17Se prodava kukja vo Ohrid p+2

Se prodava kukja 10x9 i dvor 330 kvadrat. Izgradena 1967 god na ubava...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

02 фев 07:12Куќа Во Косел на магистралниот пат за Битола

Куќата е во фаза на градење, лоцирана е на самиот пат после фабриката...


42.100 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 јан 13:32Hitno i evtino se prodava kuca vo centarot na ohrid

Hitno i evtino se prodava kuca vo centarot na ohrid (do staroto kino)...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 јан 19:37Куќа во Далјан во близина на езерото

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на инд...


190.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

17 јан 12:39Атрактивна локација

Атрактивна локација,куќа на два ката Приземје и Спрат.внатрешно корис...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

14 јан 13:57Kupuwam stari kujci/mesta wo Ohrid.

Ponudetemi swe sose Cena na Whattsapp 0049-163-3371349. Pozdraw


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

13 јан 22:37Ohrid stara kuka menuvam za stan ili izgradba na zgrada

Objektot e stara kuka ruinirana na pocetok kaj sto se vkrstuvaat ulic...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 дек 13:15Атрактивна куќа

Атрактивна куќа непосредно на 500м до центар со комплет апартмани ,ку...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

27 дек 09:23Bungalovi APARTMANI LILE PESTANI

Вила Лиле Апартманите на Вила Лиле се одалечени на само 20 метра о...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

27 дек 09:02Top ponuda na kukja vednash po Gorna Porta - Ohrid

Top ponuda na delumno renovirana individualna kukja vo Ohrid – centra...


53.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

22 дек 16:25Kуќа

Хитно и поволно се продава куќа во Охрид .Барајте на овај број 070...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

19 дек 07:27Atraktivna kuca

Atraktivna kuca urbanisticki gradena so moznost za gradba na uste ede...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 дек 20:50Atraktivna kuca /apartmani

Atraktivna lokacija i kuca so apartmani komplet renovirana i opremena...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 дек 11:25Kukja od 270m2 na 200 metri od Ohridskoto ezero - ZDRAVESKI

Куќа во населба Рача од 270м2 на двеста метри од Охридското езеро ...


350.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 ное 15:30Kukja od 115m2 i apartman od 40m2 vo Ohrid -ZDRAVESKI

Се продава куќа со апартман и летна кујна во Охрид. Куќата е 115м2 с...


140.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 ное 15:30Страна 5 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам