Охрид
                           
406 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kukja na top lokacija

Se prodava kukja vo Ohrid, centralno gradsko podracje na 5 min pesh d...


178.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

25 мај 18:56Промовирано

Апартмани ЛАВО во Охридската Чаршија со Бесплатен Паркинг

Апартманите ЛАВО се наоѓаат во центарот на Охрид, на почетокот на Охр...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 13:00Промовирано

Kupuvam stan ili kuka do 40 000 eu

Kupuvam stan ili kuka do 40 000 eu во охрид или селата до косел и л...


40.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

20 ное 18:42Top Ponuda Se prodava dve kuki u paketu vo Raca Ohrid.

Top Ponuda Se prodava dve kuki u paketu vo Raca Ohrid. ⭐Dvete kuki ...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

16 ное 21:38посебен кат од куќа со посебен влез,и 3 апартмани

ТОП НАМАЛЕНИЕ(за цели 20% од цената)од 99.999 ЕУР на само 79.999 ЕУР ...


79.999 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

16 ное 13:00Kukja so prekrasen pogled kon Ohridsko ezero

💥Nova ponuda vo agencija Miloševski 👇🏼 👇🏼 👇🏼 🏡Kukјa so pre...


95.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

13 ное 11:25Kukja se prodava co prv krug Centar Ohrid

Kukjata e renovirana Sekoj sprat e samostojna mozis da gi prodavas k...


400.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

09 ное 13:39BARAM VILA POD ZAKUP/KIRIJA APARTMANI

Baram vila pod kirija, ili poveke stanovi apartmani Plakjam odnapred...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

06 ное 12:03Атрактивна вила

Атрактивна вила непосредно до плажа и на непосредна оддалеченост од к...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 окт 13:18Атрактивна семејна куќа

Атрактивна куќа за повеќе намени ,семејно живеење и комерцијални апар...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 окт 12:41kupuvam baraka vi A.K. Andon Dukov

kupuvam baraka vo A.K. Andon dukov 070 352 370


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

27 окт 13:23MENUVAM ILI PRODAVAM ducen na ubava lokacija

Menuvam ili prodavam ducen na ubava lokacija vo centarot naOHRID


16 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

27 окт 10:24Се продава куќа со двор во Охрид

Се продава куќа со катност Пр+Кат 1+Кат 2 + легална доградба со катн...


300.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

26 окт 21:10Izdavanje na kuka vo Izdeglavje Ohrid

Se izdava nova kuka Kompletno namestena Na podolg vremenski period 30...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

22 окт 20:51E K S K L U Z I V N O - HACIENDA OHRID LAGADIN PRVA LINIJA

Agencijata nudi za prodazba LUKSUZNA hacienda na bregot na Ohridskoto...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

05 окт 11:05Se prodava kuka vo Ohrid

Se prodava kuka vo Ohrid - poveke info na telefon Kontakt samo n...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

01 окт 18:32Се продава куќа во с.Лакочереј Охрид

Се продава куќа во с.Лакочереј Охрид Се продава куќа со површина 220...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

28 сеп 02:57СЕ ПРОДАВА КУЌА

Се продава куќа на ул.Марко Цепенков населба Видобишта. Површина на ...


115.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

14 сеп 18:20Kukјa so apartman i letna kujna vo Ohrid

Se prodava kukјa so apartman i letna kujna vo Ohrid. Kukјata e 115...


140.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

31 авг 08:32Se prodava kukja vo s.Leskoec na 4km od centarot na Ohrid

Se prodava kukja vo s.Leskoec na 4km od centarot na Ohrid Kukjata e ...


56.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 авг 19:25SE IZDAVA CEL SPRAT do CENTAR

IZDADENO !!! IZDADENO !!! Se izdava sprat vo blizina na Centa...


130 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 авг 17:31Куќа во центар спроти летница

Куќата се наоѓа на 50 м од кејот, атрактивна и единствена на пазарот ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

27 авг 13:41Vila Šule

Izdavam apartman vo strog centar na gradot na 3 minuti od plostad. Ra...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

23 авг 14:20Се продава нова куќа во Охрид

❗️Се продава нова, невселувана и целосно опремена куќа во Охрид (поза...


185.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

22 авг 23:42Prodazjba na kukja

Se prodava kukja vo Leskoec-Ohrid.Kukjata e legalizirana zapishana vo...


82.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 авг 17:10ИТНО СЕ ПРОДАВА

Се продава куќа во Охрид, на ул. „Прилепска“. Куќата е нова градба, с...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

11 авг 08:27ИТНО!!!! Се продава куќа во стариот дел на Охрид.

Се продава куќа во стариот дел на Охрид. ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН 075 ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

11 авг 08:27Se prodava Villa Bavaria

se prodava samostojna kuka Villa Bavaria koja se naoga vo...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

11 авг 01:38Se izdava vila vo neposredna blizina na Ohridakoto Ezero

Se izdava vila vo neposredna blizina na ezeroto Naum Gorgioski 078...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

07 авг 17:49Издавање на соби и апартмани

Нов објект, опремени со посебни купатила. Во близина (5мин) на центар...


1.500 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

04 авг 17:41Mnogu ubava kuka

Mnogu ubava I komotna kuka vo nas Vidobista, renovirana se prodava so...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

04 авг 08:48Вила во стар дел со поглед на езеро и двор

Се издавааат две комплетно опремени студиа во вила во стар дел на Охр...


50 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

03 авг 16:35Kukja vo ohrid

650 kvadrati mesto i kuka 300 kvadrati se prodavat vo ohrid do hotel ...


320.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

02 авг 21:03Апартман во стариот дел на Охрид

Издавам апартман во стариот дел на Охрид со поглед на езеро и добра м...


40 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

13 јул 21:42Kupuvam kuka pokraj ezero do 400,000

Baram da kupam kuka koja sto e isklucivo pokraj ezero. moze da platam...


400.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

13 јул 16:58Kamelija kuka vo naselba Voska so ureden dvor

Agencijata za nedviznosti Kamelija Ohrid,nudi na prodazba kuka vo Ohr...


165.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

11 јул 15:51Kamelija nova kuka vo Velestovo 220m2 pogled

Se prodava Prekrasna nova kuka vo Ohrid vo Velestovo so prekrasen pog...


210.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

11 јул 15:42Атрактивна куќа

Атрактивна куќа на најатрактивна локација на само 50м до кејот и плаж...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

06 јул 20:34Vila Dule Ohrid

Вила "Дуле" располага со 7 - трикреветни соби и 1 - двокреветна соба....


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

05 јул 12:55Се продава плац со куќа во Охрид

Се продава плац со куќа во Охрид на ексклузивна локација на 100m од ...


245.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

04 јул 11:30kukja

se prodava kukja so dvorno mesto od 3600 m2 . k.p. 417 i k.p 419/1. ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 јун 10:28se prodava kukja

se prodava kukja na ulica Ohridska brigada br 3 Ohird kvadratura na p...


105.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 јун 10:28Страна 6 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам