Охрид
                           
406 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Апартмани ЛАВО во Охридската Чаршија со Бесплатен Паркинг

Апартманите ЛАВО се наоѓаат во центарот на Охрид, на почетокот на Охр...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 13:00Промовирано

Kukja na top lokacija

Se prodava kukja vo Ohrid, centralno gradsko podracje na 5 min pesh d...


178.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

25 мај 18:56Промовирано

Куќа и Овоштарник /Супер цена

Се продава куќа од 230 м2 со двор од 420 м2 во Лескоец, и овоштарник ...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 05:05Вила Ивица Ќоше - на самиот кеј

Промотивно за месец мај, се издаваат апартмани во нова вила која се н...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 20:22Se prodava kuka

Se prodava kuka. Br.za kontakt 077 759 777 Beti


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
30.000 €
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 19:26kupuvam kuca vo Ohrid (vlaska mala-stobeks-vidobista)

kupuvam solidna samostojna kuca za ziveenje ponudete so realna cena ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 18:32ЕКСТРА цена за СТАРА куќа на одлична локација

Се продава СТАРА куќа на одлична локација односно сама ул. Питу Гули,...


54.900 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 17:28Kukja vo Ohrid, Star Grad nad Tabana i Plostad, star del

Se prodava sprat od kukja vo stariot del na Ohrid, centralno gradsko ...


1.300 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.400 €
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 13:00Апартмани ЛАВО во Охридската Чаршија со Бесплатен Паркинг

Апартманите ЛАВО се наоѓаат во центарот на Охрид, на почетокот на Охр...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 13:00Cityview apartmani Ohrid

☀ Апартмани CITYVIEW - Охрид ☀ 💫💫💫 Промотивно💫💫💫 🔝Cityview...


30 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 11:06Apartmani Veloski - Ohrid

Se izdavaat novi apartmani od 50 i 70m2 na samo10 min.pesacko rastoja...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 10:09ВИЛА ВО ВИЛСКА НАСЕЛБА ЕЛЕШЕЦ

Се продава вила во вилска населба Елешец на топ локација двор 630 м2 ...


240.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

01 јун 12:39APARTMAN DARMI

IZDAVAM APARTMAN VO CENTAR NA S.PESTANI SO TRI SPALNI SOBI,KUJNA,BANJ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

01 јун 11:5915TI Korpus KUPUVAM NIVA PLAC KUJKA

Kupuvam plac niva kujka na 15ti Korpus


1 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 €
Охрид

Куќи / Вили

01 јун 11:40Apartmani Lile Pestani i Bungalowi

Вила Лиле Апартманите на Вила Лиле се одалечени на само 20 метра о...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

01 јун 09:42Куќа наспроти фабриката Костал

Куќата е лоцирана во шумата наспроти фабриката Костал на граница изме...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

01 јун 09:41Куќа на ул. БУДВА

Куќата е лоцирана на мирна и тивка локација... Градена е рам конструк...


86.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

01 јун 09:41Одлична Куќа на Марко Цепенков

Куќата е на мирна локација,се продава опремена како на сликите, има 2...


114.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

01 јун 09:41Се продава куќа во Чекоштина

Се продава плац од 800м2 во месноста Чекоштина. На плацот моменталн...


90.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

01 јун 08:35SE IZDAVAAT DVA APARTMANI

Se izdavaat dva opremeni apartmani vo naselba Raca


3.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

31 мај 22:39ИМПЕРИЈА – Куќа во населба Влашкамала

Шифра Д 94/11 Се продава куќа со вкупна површина 400м² со катност П+...


320.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

31 мај 21:10Se prodava kuca

Se prodava kuca vo centar na Lesloec Ohrid. Kuca ima 240m2 dvorno mes...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

31 мај 20:32KUKJA i 2 MARKICI

Kukjata e izrenovirana i moze da se zivee vo nea, a na placot ima 2 m...


115.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

31 мај 16:38SE PRODAVA KUKJA SO PROEKT ZA RENOVIRANJE!

Kukjata se naoga vo blizina na avtobuskata stanica i osvnoto uciliste...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

31 мај 09:26ИМПЕРИЈА – Продажба на студија (апартмани)

Шифра Д 103/8 Се продава реновирана куќа со вкупна површина 190м² ...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 мај 21:32ИМПЕРИЈА – Куќа во центар

Шифра Д 81/25 Се продава реновирана куќа со вкупна површина 170м², ...


188.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 мај 21:20ПОВОЛНА куќа во Охрид

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на инд...


72.000 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
72.009 €
Охрид

Куќи / Вили

30 мај 16:06Kukja na ulica Vasil Glavinov od 200m2 - ZDRAVESKI

Се прoдава куќа на ул. Васил Главинов Се продава реновирана куќа на ...


200.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 мај 15:12Kukja od 280m2 na 100 metri od ezeroto- ZDRAVESKI

Se prodava kukja od 280m2 korisna vnatresna povrsina. Kukjata se nao...


460.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 мај 15:12Kukja od 135m2 so pogled na gradot i ezeroto - ZDRAVESKI

Kukja vo Baraki od 135m2 so pogled kon Ohridskoto ezero I gradot. Se...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 мај 15:12Kukja so bazen vo S. Ljubanista - Ohrid - ZDRAVESKI

Kukja vo Ljubanista Ohrid od 130m2 Se prodava namestena kukja vo Se...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 мај 15:12Kukja od 300m2 vo Centar

Se prodava kukja od 300m2 na Ul. Goce Delcev prisposobena za iznajmuv...


250.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 мај 15:11Luksuzna kukja od 480m2 Ul. Radojca Novicik - ZDRAVESKI

Se prodava luksuzna kukja na Ul. Radojca Novicik. Kukjata e na tri ...


240.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 мај 15:11*Капитал* Куќа со дворно место и поглед на езеро, Велестово

Куќа во с.Велестово со дворно место на прекрасна локација од која се ...


300.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 мај 12:54***** Капитал ***** Куќа со дворно место Косел

Куќа со дворно место на границата помеѓу Лескоец и Косел, наспроти фа...


78.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 мај 12:26Se izdava Vila so 3 kompletno opremeni Studia vo Ohrid!

Вилата „EM“ се наоѓа на улица „Гоце Делчев“ на оддалеченост од 200 ме...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 мај 08:43Nova semejna kuka

Nova kukja so 3 posebni vlezovi golem sreden dvor letna kujna i sopst...


320.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 мај 00:56Се издава куќа во стариот дел на градот на атрактивна лок

Се издава самостојна куќа на атрактивна локација со поглед на езеро и...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 мај 00:27ИМПЕРИЈА – Куќа со поглед на езеро

Шифра Д 102/5 Се продава куќа со вкупна површина 75м² со катност ...


139.900 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 мај 21:57ИМПЕРИЈА – Куќа 140м²

Шифра Д 97/13 Се продава куќа (понова градба) со површина 140м² ,со...


132.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 мај 21:54Куќа Пештани

Се продава куќа во Пештани, со вкупна површина од 275м2. Куќата е на ...


125.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 мај 20:24Екстра куќа за екстра цена!

Поволно се продава легализирана семејна куќа во Н.Рача. Куќата е дуп...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 мај 18:31Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам