Охрид
                           
388 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kukja na ubava lokacija

Se prodava kukja na glavniot pat za sv.Naum vo Peshtani blisku do eze...


240.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 13:00Промовирано

Namesto golem stan po 1500 eu, kupi si kukja

Se prodava kukja vo Ohrid na ulica Galicica 9, mirna lokacija, centra...


178.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 16:07НОВ ОГЛАС
Промовирано

Куќа Kulkja Apartmani Апартмани

Се продаваат две куќи во центарот на градот со површина од 450 квадра...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

05 фев 13:17Промовирано

ЧОЈС-Kuka vo Velgosti

Se prodava kuka vo Velgosti delumno renovirrana so vk kvadratura od ...


49.900 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

01 фев 21:53Plac so Kuka Magistrala Ohrid-Bitola

Se prodava Kuka 60m2 osnova dvospratna plus pomosna prostorija 15m2 s...


27.500 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

01 фев 15:25Kuka-Vila star grad Sv Sofija Ohrid…

Nova Kuka - Vila tri sprata tri garsonjeri studija po 36m2 so zasebni...


255.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

01 фев 14:10ЧОЈС-Kuka vo Pestani pred Hotel Desaret

Se prodava kuka na atraktivna lokacija vo Prstani (pred Hotel Desaret...


250.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

01 фев 11:28ИМПЕРИЈА – Куќа 66м²

Шифра Д 96/23 Се продава куќа со површина 66м² ,со распоред – дне...


53.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

31 јан 20:53Se prodava kuka vo Ohrid

Se prodava kuka vo Ohrid, eden sprat e 90m2 kukata ima 2 sprata + p...


180.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

31 јан 20:32Kukja

Se prodava kukja vo s.Orovnik 157m2 BROJ ZA kontakt 070-297-107 BR...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

31 јан 18:11Kukja

se prodava kukja na ulica Ohridska brigada br 3 Ohird kvadratura na p...


98.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

31 јан 18:11Se prodava ODLICNA vila***

Vilata se naogja vo naselba Istok (Konjsko), na 500m od glavniot pat ...


295.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

31 јан 12:02ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ – Куќа 200м2

Се продава куќа со површина 200м2 и катност П+1 Површина на дворно м...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 јан 21:16Куќа Во Косел на магистралниот пат за Битола

Куќата е во фаза на градење, лоцирана е на самиот пат после фабриката...


42.100 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 јан 13:32Se prodava kukja so dvorno mesto - OHRID

Se prodava kukja so dvorno mesto vo Ohrid Kukjata e P+2 so moznost z...


100.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 јан 18:32SE PRODAVA LUKSUZNA KUKJA

Se prodava luksuzna kukja na 3 sprata, so 4 vleza, so moznost za pod...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 јан 14:24Prodavam Vila Sveti Naum Ljubanista

Prodavam familijarna Villa vo Sveti Naum Ljubanista vo najub...


45.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 јан 00:13ИМПЕРИЈА – Куќа со поглед на езеро

ИМПЕРИЈА – Куќа со поглед на езеро Шифра Д 97/9 Се продава куќа (...


210.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

27 јан 20:10PRODAVAM KUKA VO OHRID

SE PRODAVA KUKA VO DALJAN OHRID SO VKUPNA KVADRATURA 200 m2 + DVORNO...


155.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

27 јан 09:59ЧОЈС-Kuka vo baraki so prekrasen pogled

Se prodava samostojna kuka vo Baraki ,so vk povrsina od 245 m2 od koi...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

27 јан 08:12ИМПЕРИЈА – Куќа на продажба

Шифра Д 97/29 Се продава куќа со површина 183м² со катност П+1. Ку...


130.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

26 јан 21:28Куќа на 8 ми Март

Се Продава куќа на 8-ми Март, во близина на Винарската Визба... Куќат...


133.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

26 јан 13:51ПРОДАВАМ КУЌА СО ПЛАЦ ВО НАСЕЛБА “ГОРИЦА ИСТОК“ ВО ОХРИД

Куќата е нова градба, 117м2, П+1 Плацот е 816м2, со имотен лист 9093...


126.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

26 јан 10:42Се бара инвеститор

Се бара инвеститор за градба на станбен објект. Плацот е со вкупна ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

25 јан 23:01ИМПЕРИЈА – Куќа во стара чаршија

Се продава куќа – 3 апартмани со вкупна површина 178м². Апартманите...


230.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

25 јан 21:22АГЕНЦИЈА ЈУРИС - СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ПЕШТАНИ

Куќата се наоѓа во близина на центарот во село Пештани. Има можност ...


85.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

25 јан 11:10ИМПЕРИЈА - Куќа 170м²

Шифра Д97/3 Се продава куќа со површина 170м² со катност П+1. Куќат...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

21 јан 13:12ИМПЕРИЈА – Куќа во централно подрачје

Шифра Д 60/23 Се продава куќа со површина 100м² и катност П+1. Повр...


150.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

21 јан 13:11Hitno i evtino se prodava kuca vo centarot na ohrid

Hitno i evtino se prodava kuca vo centarot na ohrid (do staroto kino)...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 јан 19:37Apartmani Veloski - Ohrid

Se izdavaat novi apartmani od 50 i 70m2 na samo10 min.pesacko rastoja...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 јан 19:07***Капитал***Ексклузивно Еко Ресорт Вила Арт Момир

Шифра 20 095 Ексклузивна понуда “Еко ресорт Вила Арт Момир“ во...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 јан 12:20***Kapital***Vikend kuka Aerodrom Ohrid

Шифра 20 091 Викенд куќа со овоштарник во непосредна близина на А...


85.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 јан 12:20***Kapital***Ekskluzivno Kuka vo Centar

Шифра 20 073 Ексклузивна понуда: Куќа во центарот на Охр...


260.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 јан 12:19******Капитал - Куќа со двор и поглед на езеро во Чекоштина*

Куќа со дворно место на прекрасна местоположба во населба Чекоштина. ...


75.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 јан 12:18*** Капитал *** Куќа со дворно место Горна Влашка Мала

Ексклузивна понуда: Куќа во Охрид во урбана заедница Горна Влашка Ма...


260.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 јан 12:17Nova kukja od 248m2 vo naselba Ezerski Lozja

Se prodava nova kukja od 248m2 vo naselba Ezerski Lozja, na samo 100 ...


260.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 јан 10:37ИМПЕРИЈА – Kуќа на 100 метри до езеро

Шифра Д 92/2 Се продава куќа со површина 142м² со катност П+1 и пов...


245.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

17 јан 22:08Куќа во Далјан во близина на езерото

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на инд...


190.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

17 јан 12:39ИМПЕРИЈА – Куќа во централно подрачје

Шифра Д 78/21 Се продава куќа со површина 330м² и катност П+1+Пк. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

16 јан 22:27Атрактивна локација

Атрактивна локација,куќа на два ката Приземје и Спрат.внатрешно корис...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

14 јан 13:57Kupuwam stari kujci/mesta wo Ohrid.

Ponudetemi swe sose Cena na Whattsapp 0049-163-3371349. Pozdraw


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

13 јан 22:37Apartmani so pogled na ezero

Izdavam apartmani so pogled na ezero na odlicna lokacija vo stariot d...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

13 јан 11:14ИМПЕРИЈА – Куќа на кале

Шифра Д 97/9 Се продава опремена куќа со поглед на езеро со површи...


220.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

12 јан 19:35Страна 2 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам