Охрид
                           
393 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kukja od 172m2 nameneta za turisticka dejnost vo Peshtani

Se prodava indvidualna kukja od 172 m2 vo Peštani na vtoa linija od š...


220.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

06 мар 11:03Се продава куќа

Куќата се наоѓа на плац од 5800м2 во с.Косел на магистралниот пат О...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

06 мар 10:05VILA KUKA lux Ramne

Luksuzna Vila Kuka vo naselba Ramne so odlicen pogled na ohridsko eze...


355.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

04 мар 17:50Kukja s.Vrbjani Ohrid

Cena povolna Ima struja, voda i wc


3.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

03 мар 20:03Prodavam Vila Sveti Naum Ljubanista

Prodavam familijarna Villa vo Sveti Naum Ljubanista vo najub...


45.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

02 мар 22:38ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Куќа 190м2

Се продава куќа со површина 190м2 и катност П+1 Вкупна површина на...


160.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

02 мар 21:07Kupuvam postara kukja vo Lakocerej Ohird

Kupuvam postara kukja vo gorno ili dolno lakocerej. Info na tel Rob...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

02 мар 13:28КУЌА НА ГЛАВНИОТ ПАТ ВЕЛГОШТИ

Куќата е 140м2 има 3 соби и една дневна од 50м2 со купатило плус подр...


115.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

01 мар 18:04Kuka nova vo Ohrid

Куќата се продава цела нова Може и продажба посебно секој стан Цена о...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

28 фев 21:08ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ – Куќа 100м2

Се продава спрат (приземје) од куќа со површина 100м2 (трпезарија со ...


60.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

27 фев 22:02PRODAVAM KUKA VO OHRID

SE PRODAVA KUKA VO DALJAN OHRID SO VKUPNA KVADRATURA 200 m2 + DVORNO...


155.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

27 фев 15:49Се издаваат соби

Се издава еден луксузен апартман и соби со wi-fi, кабловска, сопствен...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

26 фев 16:38Se kupuva stara kukja

Se kupuva stara kukja ili kukja vo izgradba vo Ohrid.


25.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

25 фев 08:23ИМПЕРИЈА – Куќа во Пештни

Се продава куќа П+1 со површина 160м2 и површина на гаража 40м2. В...


200.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

23 фев 21:16ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ –Продажба на куќа

Се продава куќа со ексклузивен поглед на езеро и градот. Површина на...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

23 фев 21:15Се продава куќа

Се продава куќа на улица Будва. Плацот има 400м2 , куќата е 96м2. ...


86.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

22 фев 14:26ЧОЈС-Kuka vo baraki so prekrasen pogled

Se prodava samostojna kuka vo Baraki ,so vk povrsina od 245 m2 od koi...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

22 фев 09:03Kukja na ubava lokacija

Se prodava kukja na glavniot pat za sv.Naum vo Peshtani blisku do eze...


240.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

21 фев 13:00Се продава куќа во Охрид на добра локација

Се продава совршено сочувана и одржувана куќа во Охрид. Ќуќата е с...


150.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

21 фев 10:14ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ – Куќа 180м2

Се продава куќа со површина 180м2 и катност П+ПК Површина на дворно ...


135.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

20 фев 21:16*** Капитал *** Куќа со дворно место Горна Влашка Мала

Ексклузивна понуда: Куќа во Охрид во урбана заедница Горна Влашка Ма...


260.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

20 фев 11:33***Капитал***Ексклузивно Еко Ресорт Вила Арт Момир

Шифра 20 095 Ексклузивна понуда “Еко ресорт Вила Арт Момир“ во...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

20 фев 11:32Luksuzna kuka Radojca Novicik Ohrid

Se prodava luksuzna kuka vo Ohrid Radojca Novicik na tri kata, so cet...


240 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

19 фев 13:48Kuka

Se prodavaat 2 stari kuka Velgosti,2 sprata so po 56m2 na sprat,so vo...


17.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

19 фев 07:29ИМПЕРИЈА – Стара куќа

Шифра Д 83/5 Се продава стара куќа со поглед на езеро во с.Велгошт...


44.900 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

17 фев 21:38Se prodava kukja so dvorno mesto - OHRID

Se prodava kukja so dvorno mesto vo Ohrid Kukjata e P+2 so moznost z...


100.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

17 фев 14:04ИМПЕРИЈА – Куќа во центар

Шифра Д 96/19 Се продава куќа со површина 168м² со катност П+1 и ...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

16 фев 22:24ИМПЕРИЈА – Куќа 200м²

Се продава куќа со површина 200м² со катност П+1 и површина на дворн...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

16 фев 22:24ИМПЕРИЈА – Куќа 170м²

Шифра Д 93/28 Се продава куќа со површинa од 170м² со катност П+1...


220.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 фев 21:36ИМПЕРИЈА – Куќа во населба Влашкамала

Шифра Д 94/11 Се продава куќа со вкупна површина 400м² со катност П+...


320.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

14 фев 20:28ИМПЕРИЈА – Куќа до езеро

Се продава куќа со поглед на езеро во Пештани (30 метри до езеро). В...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

13 фев 19:58SE PRODAVA KUKJA SO PROEKT ZA RENOVIRANJE!

Kukjata se naoga vo blizina na avtobuskata stanica i osvnoto uciliste...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

12 фев 12:30Kamelija Kuka vo Ohrid 3 kata 480m2,dvor 900m2.

Agencija za nedviznosti Kamelija prodava luksuzna kuka na 3 sprata, s...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

12 фев 11:01ИМПЕРИЈА – Куќа во центар

Шифра Д 81/25 Се продава реновирана куќа со вкупна површина 170м², ...


188.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

10 фев 22:17ИМПЕРИЈА – Куќа 140м²

Шифра Д 97/13 Се продава куќа (понова градба) со површина 140м² ,со...


132.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

08 фев 20:47Се изнајмува спрат од куќа

Се изнајмува спрат од куќа до месец јуни со дневна соба, луксузна куј...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

07 фев 00:05Куќа Kulkja Apartmani Апартмани

Се продаваат две куќи во центарот на градот со површина од 450 квадра...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

05 фев 13:17ИМПЕРИЈА – Куќа понова градба

Шифра Д 90/5 Се продава опремена куќа со површина 190м² и катност П...


200.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

03 фев 22:45ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ – Куќа 370м2

Се продава куќа со површина 370м2 и катност П+1+ПК. Површина на двор...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

02 фев 23:04Se prodava kukja vo Ohrid p+2

Se prodava kukja 10x9 i dvor 330 kvadrat. Izgradena 1967 god na ubava...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

02 фев 07:12Страна 3 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам