Охрид
                           
394 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ИМПЕРИЈА – Прдажба на куќа

Шифра Д 89/19 Се продава куќа со површинa 300м² со катност П+2 и ...


320.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

01 фев 22:21ИМПЕРИЈА – Куќа 66м²

Шифра Д 96/23 Се продава куќа со површина 66м² ,со распоред – дне...


53.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

31 јан 20:53Se prodava kuka vo Ohrid

Se prodava kuka vo Ohrid, eden sprat e 90m2 kukata ima 2 sprata + p...


180.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

31 јан 20:32ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ – Куќа 200м2

Се продава куќа со површина 200м2 и катност П+1 Површина на дворно м...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 јан 21:16Куќа Во Косел на магистралниот пат за Битола

Куќата е во фаза на градење, лоцирана е на самиот пат после фабриката...


42.100 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 јан 13:32ИМПЕРИЈА – Куќа со поглед на езеро

ИМПЕРИЈА – Куќа со поглед на езеро Шифра Д 97/9 Се продава куќа (...


210.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

27 јан 20:10ИМПЕРИЈА – Куќа на продажба

Шифра Д 97/29 Се продава куќа со површина 183м² со катност П+1. Ку...


130.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

26 јан 21:28ИМПЕРИЈА – Куќа во стара чаршија

Се продава куќа – 3 апартмани со вкупна површина 178м². Апартманите...


230.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

25 јан 21:22ИМПЕРИЈА - Куќа 170м²

Шифра Д97/3 Се продава куќа со површина 170м² со катност П+1. Куќат...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

21 јан 13:12ИМПЕРИЈА – Куќа во централно подрачје

Шифра Д 60/23 Се продава куќа со површина 100м² и катност П+1. Повр...


150.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

21 јан 13:11Hitno i evtino se prodava kuca vo centarot na ohrid

Hitno i evtino se prodava kuca vo centarot na ohrid (do staroto kino)...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 јан 19:37Nova kukja od 248m2 vo naselba Ezerski Lozja

Se prodava nova kukja od 248m2 vo naselba Ezerski Lozja, na samo 100 ...


260.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 јан 10:37ИМПЕРИЈА – Kуќа на 100 метри до езеро

Шифра Д 92/2 Се продава куќа со површина 142м² со катност П+1 и пов...


245.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

17 јан 22:08Куќа во Далјан во близина на езерото

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на инд...


190.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

17 јан 12:39ИМПЕРИЈА – Куќа во централно подрачје

Шифра Д 78/21 Се продава куќа со површина 330м² и катност П+1+Пк. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

16 јан 22:27Атрактивна локација

Атрактивна локација,куќа на два ката Приземје и Спрат.внатрешно корис...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

14 јан 13:57Kupuwam stari kujci/mesta wo Ohrid.

Ponudetemi swe sose Cena na Whattsapp 0049-163-3371349. Pozdraw


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

13 јан 22:37Apartmani so pogled na ezero

Izdavam apartmani so pogled na ezero na odlicna lokacija vo stariot d...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

13 јан 11:14ИМПЕРИЈА – Куќа на кале

Шифра Д 97/9 Се продава опремена куќа со поглед на езеро со површи...


220.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

12 јан 19:35ИМПЕРИЈА – Куќа 300м²

Шифра Д 95/12 Се продава куќа (нова градба) со површина 300м² со к...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

11 јан 22:03ИМПЕРИЈА – Куќа на продажба

Шифра Д 69/13 Се продава куќа со површина 170м² и катност П+1.Површ...


138.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

10 јан 21:23Ohrid stara kuka menuvam za stan ili izgradba na zgrada

Objektot e stara kuka ruinirana na pocetok kaj sto se vkrstuvaat ulic...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 дек 13:15Атрактивна куќа

Атрактивна куќа непосредно на 500м до центар со комплет апартмани ,ку...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

27 дек 09:23Bungalovi APARTMANI LILE PESTANI

Вила Лиле Апартманите на Вила Лиле се одалечени на само 20 метра о...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

27 дек 09:02ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ – Куќа во стар дел

Се продава спрат и поткровје од куќа со површина 150м2 (дневна со т...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

26 дек 20:31ЧОЈС-Renoviraka kuka na ul.Budva

Se prodava celosno Renovirana (vo 2019 )Godina poseduva dva vleza i ...


155.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

26 дек 10:40ИМПЕРИЈА – Вила во Св.Стефан

Шифра Д 79/18 Се продава куќа-вила со површина 270м² со катност П+1....


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

22 дек 21:42Top ponuda na kukja vednash po Gorna Porta - Ohrid

Top ponuda na delumno renovirana individualna kukja vo Ohrid – centra...


53.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

22 дек 16:25Продавам куќа во Пештани

Се продава куќа во Пештани на 20 метри од брегот. Цена по договор 0...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

22 дек 10:15ИМПЕРИЈА – Продажба на куќи

Се продаваат две куќи една понова градба и една стара куќа. Поновата...


30.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

21 дек 21:54ИМПЕРИЈА – Екстра Куќа

Се продава луксузна куќа со вкупна површина од 340м²,со катност П+1+П...


246.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

21 дек 21:53ИМПЕРИЈА – Куќа 112м²

Шифра Д 96/8 Се продава куќа со површина 112м² со катност П+1 и помо...


72.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

20 дек 20:23ИМПЕРИЈА – Куќа 240м²

Шифра Д 96/1 Се продава куќа со површина 240м² со катност П+1 и повр...


61.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

20 дек 20:21ЧОЈС-Kuka vo Pestani

Se prodava kuka vo Pestani(vtor red ) so vk stambena povrsina od 275 ...


125.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

20 дек 09:33Kуќа

Хитно и поволно се продава куќа во Охрид .Барајте на овај број 070...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

19 дек 07:27SE IZDAVAAT DVA APARTMANI

Se izdavaat dva opremeni apartmani vo naselba Raca


3.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

16 дек 15:31ИМПЕРИЈА – Куќа на продажба

Шифра Б 87/19 Се продава куќа со површинa 222м² со катност П+2 и дв...


135.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 дек 21:51Atraktivna kuca

Atraktivna kuca urbanisticki gradena so moznost za gradba na uste ede...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 дек 20:50Atraktivna kuca /apartmani

Atraktivna lokacija i kuca so apartmani komplet renovirana i opremena...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 дек 11:25ИМПЕРИЈА – Куќа 90м²

Шифра Д 91/11 Се продава куќа со вкупна површина 90м² со катност н...


75.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

14 дек 21:44Страна 4 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам