Охрид
                           
409 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Апартмани ЛАВО во Охридската Чаршија со Бесплатен Паркинг

Апартманите ЛАВО се наоѓаат во центарот на Охрид, на почетокот на Охр...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 13:00Промовирано

Kukja na top lokacija

Se prodava kukja vo Ohrid, centralno gradsko podracje na 5 min pesh d...


178.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

25 мај 18:56Промовирано

OHRID NOVA KUKA NA BRDO pred KOSEL 250m2

Agencijata nudi za prodazba nova nevselena kuka na dobra pozicija na ...


80.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 мар 14:14ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Продажба на куќа

Се продава куќа со површина 270м2 и катност П+1+Пк Површина на двор...


130.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

17 мар 22:55ИМПЕРИЈА – Продажба на куќа

Шифра Д 56/29 Се продава куќа со површина 220м² со катност П+1 П...


40.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 мар 21:07Ekstra luksuzna kukja vo Elesec - ZDRAVESKI

Se prodava ekstra luksuzna kukja vo Elesec Kukjata e 363m2, korisna ...


2.050 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 мар 15:52Se prodava ODLICNA vila***

Vilata se naogja vo naselba Istok (Konjsko), na 500m od glavniot pat ...


295.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 мар 13:45SE PRODAVA PREUBAVA KUCA VO CENTAR

Se prodava preubava kuca vo centar namestena komplet novo mnogu dobra...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 мар 12:58ИМПЕРИЈА – Нова куќа

Шифра Д 92/19 Се продава невселувана нова куќа со површинa 401м² (...


200.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

13 мар 21:34***Kapital***Ekskluzivno Kuka vo Centar

Шифра 20 073 Ексклузивна понуда: Куќа во центарот на Охр...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

13 мар 15:13Куќа во Охрид од 271м2 во урбана заедница на Питу Гули !!!

Се продава Куќа во Охрид, во урбана заедница Горна Влашкамала на ули...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

12 мар 09:51Gorno lakocerej 070733086

Kukjata se naoga vo selo gorno lakocerej so dvorno mesto od 1000 kvad...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

11 мар 14:10Stara kukja vo stogo centralno gradsko podracje na Ohrid

Se prodava stara individualna kukja vo Ohrid so visina od Prizemje i ...


55.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

09 мар 09:52ИМПЕРИЈА – Куќа во Лескоец

Шифра Д 95/18 Се продава куќа со површина 180м² со катност П+1.Површ...


67.600 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

06 мар 21:01ИМПЕРИЈА – Продажба на куќа

Шифра Ц 102/4 Се продава куќа вкупна површина површина 146м² со к...


129.900 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

06 мар 21:00АГЕНЦИЈА ЈУРИС - СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ПЕШТАНИ

Куќата се наоѓа во близина на центарот во село Пештани. Има можност ...


85.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

06 мар 11:31Kukja od 172m2 nameneta za turisticka dejnost vo Peshtani

Se prodava indvidualna kukja od 172 m2 vo Peštani na vtoa linija od š...


220.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

06 мар 11:03Се продава куќа

Куќата се наоѓа на плац од 5800м2 во с.Косел на магистралниот пат О...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

06 мар 10:05ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Куќа 190м2

Се продава куќа со површина 190м2 и катност П+1 Вкупна површина на...


160.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

02 мар 21:07Kupuvam postara kukja vo Lakocerej Ohird

Kupuvam postara kukja vo gorno ili dolno lakocerej. Info na tel Rob...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

02 мар 13:28КУЌА НА ГЛАВНИОТ ПАТ ВЕЛГОШТИ

Куќата е 140м2 има 3 соби и една дневна од 50м2 со купатило плус подр...


115.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

01 мар 18:04Kuka nova vo Ohrid

Куќата се продава цела нова Може и продажба посебно секој стан Цена о...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

28 фев 21:08ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ – Куќа 100м2

Се продава спрат (приземје) од куќа со површина 100м2 (трпезарија со ...


60.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

27 фев 22:02Se kupuva stara kukja

Se kupuva stara kukja ili kukja vo izgradba vo Ohrid.


25.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

25 фев 08:23ИМПЕРИЈА – Куќа во Пештни

Се продава куќа П+1 со површина 160м2 и површина на гаража 40м2. В...


200.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

23 фев 21:16ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ –Продажба на куќа

Се продава куќа со ексклузивен поглед на езеро и градот. Површина на...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

23 фев 21:15Се продава куќа

Се продава куќа на улица Будва. Плацот има 400м2 , куќата е 96м2. ...


86.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

22 фев 14:26***Капитал***Ексклузивно Еко Ресорт Вила Арт Момир

Шифра 20 095 Ексклузивна понуда “Еко ресорт Вила Арт Момир“ во...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

20 фев 11:32Luksuzna kuka Radojca Novicik Ohrid

Se prodava luksuzna kuka vo Ohrid Radojca Novicik na tri kata, so cet...


240 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

19 фев 13:48Куќа Kulkja Apartmani Апартмани

Се продаваат две куќи во центарот на градот со површина од 450 квадра...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

05 фев 13:17Se prodava kukja vo Ohrid p+2

Se prodava kukja 10x9 i dvor 330 kvadrat. Izgradena 1967 god na ubava...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

02 фев 07:12Куќа Во Косел на магистралниот пат за Битола

Куќата е во фаза на градење, лоцирана е на самиот пат после фабриката...


42.100 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 јан 13:32Hitno i evtino se prodava kuca vo centarot na ohrid

Hitno i evtino se prodava kuca vo centarot na ohrid (do staroto kino)...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 јан 19:37Куќа во Далјан во близина на езерото

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на инд...


190.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

17 јан 12:39Атрактивна локација

Атрактивна локација,куќа на два ката Приземје и Спрат.внатрешно корис...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

14 јан 13:57Kupuwam stari kujci/mesta wo Ohrid.

Ponudetemi swe sose Cena na Whattsapp 0049-163-3371349. Pozdraw


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

13 јан 22:37Ohrid stara kuka menuvam za stan ili izgradba na zgrada

Objektot e stara kuka ruinirana na pocetok kaj sto se vkrstuvaat ulic...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 дек 13:15Атрактивна куќа

Атрактивна куќа непосредно на 500м до центар со комплет апартмани ,ку...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

27 дек 09:23Bungalovi APARTMANI LILE PESTANI

Вила Лиле Апартманите на Вила Лиле се одалечени на само 20 метра о...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

27 дек 09:02Top ponuda na kukja vednash po Gorna Porta - Ohrid

Top ponuda na delumno renovirana individualna kukja vo Ohrid – centra...


53.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

22 дек 16:25Kуќа

Хитно и поволно се продава куќа во Охрид .Барајте на овај број 070...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

19 дек 07:27Atraktivna kuca

Atraktivna kuca urbanisticki gradena so moznost za gradba na uste ede...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 дек 20:50Страна 5 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам