Охрид
                           
393 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

APARTMAN DARMI

IZDAVAM APARTMAN VO CENTAR NA S.PESTANI SO TRI SPALNI SOBI,KUJNA,BANJ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

12 авг 09:00ИТНО СЕ ПРОДАВА

Се продава куќа во Охрид, на ул. „Прилепска“. Куќата е нова градба, с...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

11 авг 08:27ИТНО!!!! Се продава куќа во стариот дел на Охрид.

Се продава куќа во стариот дел на Охрид. ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН 075 ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

11 авг 08:27Se prodava Villa Bavaria

se prodava samostojna kuka Villa Bavaria koja se naoga vo...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

11 авг 01:38Se izdava vila vo neposredna blizina na Ohridakoto Ezero

Se izdava vila vo neposredna blizina na ezeroto Naum Gorgioski 078...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

07 авг 17:49Издавање на соби и апартмани

Нов објект, опремени со посебни купатила. Во близина (5мин) на центар...


1.500 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

04 авг 17:41Mnogu ubava kuka

Mnogu ubava I komotna kuka vo nas Vidobista, renovirana se prodava so...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

04 авг 08:48Вила во стар дел со поглед на езеро и двор

Се издавааат две комплетно опремени студиа во вила во стар дел на Охр...


50 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

03 авг 16:35Kukja vo ohrid

650 kvadrati mesto i kuka 300 kvadrati se prodavat vo ohrid do hotel ...


320.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

02 авг 21:03Се продава викендиса

Е во одлична состојба со чист имотен лист легализирана,вода,струја и ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

27 јул 22:01Апартман во стариот дел на Охрид

Издавам апартман во стариот дел на Охрид со поглед на езеро и добра м...


40 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

13 јул 21:42Kupuvam kuka pokraj ezero do 400,000

Baram da kupam kuka koja sto e isklucivo pokraj ezero. moze da platam...


400.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

13 јул 16:58Kamelija kuka vo naselba Voska so ureden dvor

Agencijata za nedviznosti Kamelija Ohrid,nudi na prodazba kuka vo Ohr...


165.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

11 јул 15:51Kamelija nova kuka vo Velestovo 220m2 pogled

Se prodava Prekrasna nova kuka vo Ohrid vo Velestovo so prekrasen pog...


210.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

11 јул 15:42Apartmani Andon Dukov, OHRID

⛵️⛱😍Издавам апартман во кампот Андон Дуков на 30 метри од плажа, во ...


1.200 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

10 јул 14:48Apartmani Andon Dukov, OHRID

⛵️⛱😍Издавам апартман во кампот Андон Дуков на 30 метри од плажа, во ...


1.200 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

10 јул 14:45Атрактивна куќа

Атрактивна куќа на најатрактивна локација на само 50м до кејот и плаж...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

06 јул 20:34Vila Dule Ohrid

Вила "Дуле" располага со 7 - трикреветни соби и 1 - двокреветна соба....


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

05 јул 12:55Се продава плац со куќа во Охрид

Се продава плац со куќа во Охрид на ексклузивна локација на 100m од ...


245.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

04 јул 11:30Апартмани во Андон Дуков - Охрид

Издавам 2 апартмани во кампот Андон Дуков на 30 метри од плажа и 2км ...


1.300 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

04 јул 10:02Se izdavaat spratovi od kujka

Se izdavaat 2 spratovi od kujka. Celosno oddelni kako kako posebni st...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

03 јул 10:54kukja

se prodava kukja so dvorno mesto od 3600 m2 . k.p. 417 i k.p 419/1. ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 јун 10:28se prodava kukja

se prodava kukja na ulica Ohridska brigada br 3 Ohird kvadratura na p...


105.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 јун 10:28Изнајмуваме Апартмани во Љубаништа

-- Во Љубаништа на само 20-30 метри од езерото, располагаме со два а...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

28 јун 15:00Kamelija Vila 350m2 , 900m2 dvor pogled na ezero

Agencijata za nedviznosti Kamelija Ohrid nudi na prodazba prekrasna k...


350.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

23 јун 10:22Se izdavaat prikolki vo Gradiste

Izdavam prikolki vo Gradiste, kompletno opremeni. Cena vo zavisnost o...


1.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

21 јун 15:17Se izdavaat prikolki vo Gradiste

Izdavam prikolki vo Gradiste, kompletno opremeni. Cena vo zavisnost o...


1.300 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

21 јун 15:14Kuka na ul.Abas Emin

Renovirana kuka so uredna dokumenatcija na ul.Abas Emin vo blizina n...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

21 јун 09:21Kamelija Kuka Ljubanista 130m2 so dvor 357m2

Se prodava kuka vo Ohrid vo selo Ljubanista so povrsina od 130m2,na d...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 јун 11:10Se prodava kukja vo Pestani

Sifra: L0997 Se prodava kukja vo Pestani, Ohrid od 275m2 na 3 kata (...


135.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

16 јун 10:58Kuka vo Velestovo

Se prodava kuka vo izgradba na atraktivna lokacija vo s.Velestovo P...


111 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

06 јун 21:14SE PRODAVA ODLICNA KUKA - top LOKACIJA

Se prodava odlicna kuka, locirana na 5min od OU Hristo Uzunov. Kukat...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

06 јун 16:32Kuca vo ohrid

Se prodava kuca vo ohrid so kompletna dokumentacija legalizirana I tr...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

02 јун 12:19Semejna kuka na atraktivna lokacija vo bluzina na crkvata Sv

Se prodava vseliva kuka so cvrsta gradba,dvorno mesto,i deloven prost...


283.900 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

31 мај 17:12ЧОЈС-Kuka vo Kosel

Se prodava kuka ,novogradba vo Kosel so vk povrsina od plac okolu 800...


82.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

23 мај 09:02Hitno i evtino se prodava kukja vo centarot na ohrid

Hitno i evtino se prodava so kukja so dvorno mesto od 299m2 vo centar...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

14 мај 15:56Купувам куќа или вила во село ВАПИЛА - ОХРИД

Купувам КУЌА, ПЛАЦ за ГРАДБА или НИВА во Охридските села ВАПИЛА, ЛИВО...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

14 мај 00:50ЧОЈС-Kuka vo Velgosti

Se prodava ,stara kuka lepenka vo Velgosti(nad grobistata) so vk povr...


15.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

09 мај 08:50VILA AFRODITA OHRID CENTAR

Vilata e smestena vo strog centar vo samata carsija Vilata raspolaga...


1.800 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 апр 13:00Продажба на куќа

Се продава куќа во стариот дел на Охрид (над амфитеатарот) , на улица...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 апр 00:47Страна 6 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам