Охрид
                           
405 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Апартмани ЛАВО во Охридската Чаршија со Бесплатен Паркинг

Апартманите ЛАВО се наоѓаат во центарот на Охрид, на почетокот на Охр...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 13:00Промовирано

Kukja na top lokacija

Se prodava kukja vo Ohrid, centralno gradsko podracje na 5 min pesh d...


178.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

25 мај 18:56Промовирано

PRODAVAM STARA KUCA NA A2 KAT>PARCELA

Se prodava stara kuca vo centarot na gradot vo neposredna blizina na...


490 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

12 јан 22:30Санрајс - куќа на ул.Марко Нестороски во Охрид

Агенцијата за недвижности Санрајс нуди на продажба куќа во Охрид на у...


80.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

19 дек 18:44Se prodava kuka vo star grad

Se prodava kuka vo star del na ohrid. Kukata e na eden sprat nova gra...


200.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

19 дек 18:43Купувам куќа (Kupuvam kukja, kuka)

Барам куќа во Охрид и поблиски населби до 60 - 65 000 евра. Број за ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

26 ное 08:29*SAJCESKI* Vseliva kuka

Se prodava semejna kuka vo Ohrid na ul. Pity Guli. Kukata e na dva k...


110.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

23 ное 23:41*SAJCESKI* Kuka vo blizina na centar

Se prodava kuka lepenka vo Ohrid na ul. Marko Nestoroski vo blizina n...


57.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

22 ное 22:28Kamelija Kuka 90m2,dvor 1200m2,Vidobista

Agencija za nedviznosti Kamelija prodava Kuka so povrsina od 90m2 so...


75.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

22 ное 14:32Kukja od 172m2 vo Ohrid

Se prodava kukja od 172m2 vo Ohrid – Vidobišta. Kukjata se sostoi od...


84.600 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

22 ное 09:11Kamelija nova kuka 117m2 dvor 700m2 karsi Park

Se prodava nova kuka vo blizina na Raca karsi kompleksot Titovi vili,...


150.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

19 ное 12:18*SAJCESKI* Kuka vo Velestovo

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na kuka vo se...


320.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

03 ное 19:25se izdava apartman,posebna mala kukja so kujna i kupatilo

se izdava apartman vo Ohrid so posebna kujna,kupatilo,dvor,parking,za...


100 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

28 окт 07:43*SAJCESKI* Kuka za dve semejstva

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na kuka vo na...


110.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

27 окт 09:53Kuka vo Velestovo

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na kuka vo se...


350.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

26 окт 09:53*SAJCESKI* Kuka vo Vidobista

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na kuka vo na...


110.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

23 окт 00:09Se prodava kuka vo stariot del na Ohrid

Se prodava kuka vo stariot del na ohrid na perfektnavlokacija so pogl...


220.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

14 окт 17:00*SAJCESKI* Kuka za dve semejstva

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na kuka vo na...


110.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

08 окт 10:20*SAJCESKI* Kuka na ul.Pitu Guli

Se prodava semejna kuka vo Ohrid na ul. Pity Guli. Kukata e na dva k...


110.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

04 окт 10:53*SAJCESKI* Kompleks vili

Atraktiven etno plac pomegu ezeroto I planinata na pet kilometri od O...


600.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

04 окт 10:49*SAJCESKI* Kuka vo Vidobista

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na kuka vo na...


110.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

01 окт 10:05*SAJCESKI* Kuka vo Raca

Se prodava kuka vo Nas. Raca, Ohrid so prekrasen pogled na ezero, gra...


100.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

01 окт 00:07Kat od kukja vo ohrid

Se prodava kat od kukja vo Ohrid. Se naogja na ul.Partizanska sproti...


165.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 сеп 18:37*SAJCESKI* Kompleks vili

Atraktiven etno plac pomegu ezeroto I planinata na pet kilometri od O...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

28 сеп 11:18Prodavam Kuka vo Ohrid na ul Jane Sandanski

Prodavam Samostojna Kuka vo Ohrid na Ul Jane Sandanski . so pl...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

27 сеп 07:31* SAJCESKI* Kuka vo Raca

Se prodava kuka vo Nas. Raca, Ohrid so pogled na ezero, gradot I plan...


95.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

24 сеп 06:40Se prodava kuka vo stariot del na Ohrid

Se prodava kuka vo stariot del na ohrid na atrakrivna lokacija so pog...


200.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

22 сеп 11:44SE PRODAVA SPRAT OD KUKA PORADI PRESELBA BLIZINA NA CENTAR

SE PRODAVA SPRAT OD KUKA PORADI PRESELBA RENOVIRAN SO DVA VLEZA SPREM...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

19 сеп 02:27*SAJCESKI* Kuka vo star grad so pogled na ezero

Se prodava kuka vo Ohrid na atraktivna lokacija na kaleto na ul.Kuzma...


320.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 сеп 10:54ПРОДАЖБА

СЕПРОДАВА Викендица во с. РАМНЕ НЕПОСРЕДНО ДО ЦРКВАТА СВ. ИЛИЈА СО АС...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

16 сеп 14:45Kuka vo Velgosti

Se prodava kuka vo Ohrid Velgosti so uredna dokumentacija. Kukata e...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

14 сеп 15:22Kukja od 300m2 vo Ohrid naselba Raca

Se prodava kukјa od 300m2 vo Ohrid vo N.Rača. So dvorno mesto od 130...


100.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

14 сеп 14:16Се продава куќа/вила во Охрид (новоградба)

Се продава нов објект во Охрид, веќе отворен, 2 сезона и работи одлич...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

09 сеп 19:12Agencija za nedviznosti oglasuva

Se oglasuva na prodazba sifra 125 Kuka vo centarot na Oh...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

31 авг 22:27SE IZDAVA APARTMAN OHRID 40M2

Se izdava apartman Ohrid 40m2 kujna WC spalna . dve dvokrevetnI...


1.500 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

31 авг 15:53Куќа со поглед

Понуда на куќа во нас. Рача на атрактивна локација. На само 500м до п...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 авг 11:45ЧОЈС-Kuka vo naselba Konjsko

Se prodava postara kuka vo nas.Konjsko so vk kvadratura od 120 m2 p+1...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

23 авг 15:08Se prodava odlična semejna kuka

Се продава кука во Охрид, населба Горна Влашка мала, во близина на ос...


150.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

20 авг 16:28Kuka vo strog centar sproti hotel Montenegro

Atraktivna i edinstvena lokacija vo centarot na gradot. Povrsina na ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

19 авг 18:52VILA KAJ LAKI (Trpejca)

Vo srceto na izvonrednata priroda smestena pod pazuvite na prekrasnat...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 авг 10:19VILA KAJ LAKI (Trpejca)

Vo srceto na izvonrednata priroda smestena pod pazuvite na prekrasnat...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 авг 10:19VILA KAJ LAKI (Trpejca)

Vo srceto na izvonrednata priroda smestena pod pazuvite na prekrasnat...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 авг 10:19Страна 8 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам