Охрид
                           
394 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZDAVAAT DVA APARTMANI

Se izdavaat dva opremeni apartmani vo naselba Raca


3.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

16 дек 15:31ИМПЕРИЈА – Куќа на продажба

Шифра Б 87/19 Се продава куќа со површинa 222м² со катност П+2 и дв...


135.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 дек 21:51Atraktivna kuca

Atraktivna kuca urbanisticki gradena so moznost za gradba na uste ede...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 дек 20:50Atraktivna kuca /apartmani

Atraktivna lokacija i kuca so apartmani komplet renovirana i opremena...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 дек 11:25ИМПЕРИЈА – Куќа 90м²

Шифра Д 91/11 Се продава куќа со вкупна површина 90м² со катност н...


75.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

14 дек 21:44ИМПЕРИЈА – Куќа продажба

Шифра Д 89/14 Се продава дел од куќа (прв кат) со површина 79м² и п...


60.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

13 дек 22:11Se prodava samostojna Kuka so fenomenalen pogled.

Se prodava samostojna Kuka so fenomenalen pogled. OHRID ⭐Povrsi...


125.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

13 дек 08:15ИМПЕРИЈА – Спрат од куќа

Шифра Д 99/16 Се продава спрат од куќа со површина од 86м² со ра...


95.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

12 дек 22:13ИМПЕРИЈА – Продажба на куќи

Шифра Д 77/26 Се продаваат комплекс од две куќи со површина 510 м² ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

12 дек 22:12ИМПЕРИЈА – Куќа 70м²

Шифра Д 87/11 Се продава куќа со површина 70м² (плус подрум и помо...


49.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

06 дек 20:08Menuvam kuka i stanovi

Menuvam kuka vo stara turska carsija i 2 garsonjeri na odlicni lokaci...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 ное 10:18Kukja od 270m2 na 200 metri od Ohridskoto ezero - ZDRAVESKI

Куќа во населба Рача од 270м2 на двеста метри од Охридското езеро ...


350.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 ное 15:30Kukja od 115m2 i apartman od 40m2 vo Ohrid -ZDRAVESKI

Се продава куќа со апартман и летна кујна во Охрид. Куќата е 115м2 с...


140.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 ное 15:30Kupuvam stan ili kuka do 40 000 eu

Kupuvam stan ili kuka do 40 000 eu во охрид или селата до косел и л...


40.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

20 ное 18:42Top Ponuda Se prodava dve kuki u paketu vo Raca Ohrid.

Top Ponuda Se prodava dve kuki u paketu vo Raca Ohrid. ⭐Dvete kuki ...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

16 ное 21:38посебен кат од куќа со посебен влез,и 3 апартмани

ТОП НАМАЛЕНИЕ(за цели 20% од цената)од 99.999 ЕУР на само 79.999 ЕУР ...


79.999 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

16 ное 13:00ЧОЈС-Кука со апартмани за издавање!!!

Се продава куќа во Пештани п+1 (моменталнa состојба)со 6 апартмани ко...


240.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 ное 09:51Kukja so prekrasen pogled kon Ohridsko ezero

💥Nova ponuda vo agencija Miloševski 👇🏼 👇🏼 👇🏼 🏡Kukјa so pre...


95.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

13 ное 11:25Kukja se prodava co prv krug Centar Ohrid

Kukjata e renovirana Sekoj sprat e samostojna mozis da gi prodavas k...


400.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

09 ное 13:39BARAM VILA POD ZAKUP/KIRIJA APARTMANI

Baram vila pod kirija, ili poveke stanovi apartmani Plakjam odnapred...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

06 ное 12:03Атрактивна вила

Атрактивна вила непосредно до плажа и на непосредна оддалеченост од к...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 окт 13:18Атрактивна семејна куќа

Атрактивна куќа за повеќе намени ,семејно живеење и комерцијални апар...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 окт 12:41kupuvam baraka vi A.K. Andon Dukov

kupuvam baraka vo A.K. Andon dukov 070 352 370


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

27 окт 13:23MENUVAM ILI PRODAVAM ducen na ubava lokacija

Menuvam ili prodavam ducen na ubava lokacija vo centarot naOHRID


16 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

27 окт 10:24Се продава куќа со двор во Охрид

Се продава куќа со катност Пр+Кат 1+Кат 2 + легална доградба со катн...


300.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

26 окт 21:10Izdavanje na kuka vo Izdeglavje Ohrid

Se izdava nova kuka Kompletno namestena Na podolg vremenski period 30...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

22 окт 20:51E K S K L U Z I V N O - HACIENDA OHRID LAGADIN PRVA LINIJA

Agencijata nudi za prodazba LUKSUZNA hacienda na bregot na Ohridskoto...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

05 окт 11:05Se prodava kuka vo Ohrid

Se prodava kuka vo Ohrid - poveke info na telefon Kontakt samo n...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

01 окт 18:32Се продава куќа во с.Лакочереј Охрид

Се продава куќа во с.Лакочереј Охрид Се продава куќа со површина 220...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

28 сеп 02:57ЧОЈС-Renovirana kuka na ul Pitu Guli

Se prodava renovirana kuka na ul Pitu Guli (vo blizina na crkvata Sv....


220.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 сеп 18:23СЕ ПРОДАВА КУЌА

Се продава куќа на ул.Марко Цепенков населба Видобишта. Површина на ...


115.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

14 сеп 18:20Чојс-Se prodava Vila во Ohrid !!!

Se prodava hotel nad Hotel -Granit Izgradena e na pocetokot od 90 tit...


300.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

13 сеп 11:09Se prodava kuka

Se prodava kuka na ulica Marko Cepenkov sproti bolnicite so dvorno ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

02 сеп 10:42Kukјa so apartman i letna kujna vo Ohrid

Se prodava kukјa so apartman i letna kujna vo Ohrid. Kukјata e 115...


140.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

31 авг 08:32Se prodava kukja vo s.Leskoec na 4km od centarot na Ohrid

Se prodava kukja vo s.Leskoec na 4km od centarot na Ohrid Kukjata e ...


56.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 авг 19:25SE IZDAVA CEL SPRAT do CENTAR

IZDADENO !!! IZDADENO !!! Se izdava sprat vo blizina na Centa...


130 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 авг 17:31Куќа во центар спроти летница

Куќата се наоѓа на 50 м од кејот, атрактивна и единствена на пазарот ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

27 авг 13:41Sobi/Apartmani vo Peshtani - OHRID

Se izdavaat sobi vo Peshtani na samo 20metri od Ohridskoto ezero. So...


30 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

25 авг 12:19Vila Šule

Izdavam apartman vo strog centar na gradot na 3 minuti od plostad. Ra...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

23 авг 14:20Се продава нова куќа во Охрид

❗️Се продава нова, невселувана и целосно опремена куќа во Охрид (поза...


185.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

22 авг 23:42Страна 5 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам