Подкатегорија:
                   
314 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ski & Snowboard oprema vo top sostojba od Svajcarija !!!

Golem izbor na skii karving za vozrasni I deca!!! Cevli broevi od 25 ...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Ekstra zacuvani Skii cevli od 38 do 48 broj!!!

Modeli od poslednite 3,4 godini!!! Flex od 50 do 130


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

skii 3 para novi

se prodavaat 3 para skii samo skiite i se skroz novi ne upotrbuvani p...


1.000 МКД
или предлог цена
03 авг 12:13Se prodavaat cizmi I shlemovi

Se prodavaat shlemovi so naocari I cizmi za deca koi se prilagoduvaat...


По Договор
или предлог цена
04 јул 19:31NAOCARI SKII SNOWBOARD MOTOR BIKE OCILA SO ZASTITNA MASKA

Наочарите имаат прилагодлив стегач и со тоа има можност да се носат б...


1.000 МКД
или предлог цена
09 мај 11:20NAOCARI SNOWBOARD SKII MOTOCROSS BIKE UV ZASTITA NOVI OCILA

Нови наочари во повење бои со UV заштита. Наочарите имаат прилагодлив...


1.100 МКД
или предлог цена
09 мај 11:20NAOCARI SO ZASTITNA MASKA SKII SNOWBOARD MOTOR - 100% NOVI

Наочарите имаат прилагодлив стегач и со тоа има можност да се носат б...


1.000 МКД
или предлог цена
03 мај 10:09NAOCARI OCILA SKII SNOWBOARD MOTOR UV ZASTITA 100% NOVI

Нови наочари во повење бои со UV заштита. Наочарите имаат прилагодлив...


1.100 МКД
или предлог цена
03 мај 10:09NAOCARI OCILA SKI SNOWBOARD MOTOR НАОЧАРИ ОЧИЛА UV ZASTITA

Наочарите имаат прилагодлив стегач и со тоа има можност да се носат б...


1.000 МКД
или предлог цена
28 апр 10:33NAOCARI OCILA SKI SNOWBOARD MOTOR НАОЧАРИ ОЧИЛА UV ZASTITA

Нови наочари во повење бои со UV заштита. Наочарите имаат прилагодлив...


1.100 МКД
или предлог цена
28 апр 10:33Skii Elan

Skii so vezovi i steki, RC 04 170cm RC05 180cm Rosifgnoll 170 cm


1.000 МКД
или предлог цена
26 апр 12:23Iznajmuvam Skii,cevli,daski,shteki !!!

Iznajmuvam zimska oprema !!! Javete se vo sekoe vreme kaj Borce od 8...


1 МКД
или предлог цена
11 апр 23:30NARAKVICI RAKAVICI ZA SKIJANJE VELOSIPED PLANINARENJE MOTOR

Специјални нараквици погодни за скијање, возење мотор, велосипед, пла...


800 МКД
или предлог цена
11 апр 13:42NAOCARI SKII SNOWBOARD MOTOCROSS - UV ZASTITA - 100% NOVI

Нови наочари во повење бои со UV заштита. Наочарите имаат прилагодлив...


1.100 МКД
или предлог цена
04 апр 10:43NAOCARI SO ZASTITNA MASKA - SKII SNOWBOARD MOTOCROSS - UV400

Наочарите имаат прилагодлив стегач и со тоа има можност да се носат б...


1.000 МКД
или предлог цена
04 апр 10:43NAOCARI ZA SKI SNOWBOARD VELOSIPED MOTOR - 100% NOVI

Нови наочари, со еластична рамка од поликарбонат која перфектно се сп...


600 МКД
или предлог цена
04 апр 10:43Board (daska, bord) 125cm i cevli br.: 38,5

Snowboard golemina 125cm so vezovi i cevli br.: 38,5 vozeni edna sezo...


100 €
или предлог цена
02 апр 12:36Ski oprema, skii, cevli konduri, jakna, pantaloni, kako novi

Prodavam zacuvani, kako novi, koristeni samo edna sezona cevli - kond...


3.000 МКД
или предлог цена
30 мар 21:11SaLomon

скијачки чизми саломон бр.44 со подеслив флекс до максимум 80 и опциј...


3.400 МКД
или предлог цена
19 мар 22:39Династар

Скии династар 170 см. Look везови 103/66/88


2.900 МКД
или предлог цена
19 мар 22:38Скијачку чевли

женски, скијачки чевли бр.37 Саломон


2.500 МКД
или предлог цена
15 мар 14:28Skii...Скии

Se prodavaat skii dolzina 180 cm. Skiite se dobri bez mana. Mozi da s...


1 €
или предлог цена
10 мар 15:20Ski Cevli Alpina

Ski cevli Alpina vo dobra sostojba 295 sm,ili 37-38 broj


40 €
или предлог цена
10 мар 11:43Ski cevli

Detski cevli za skijanje br.29


1.500 МКД
или предлог цена
10 мар 11:43Чевли Fischer Soma tec

Два пара скијачки чизми броеви 44 и 1/3 и 44 и 1/2.. Користени некол...


45 €
или предлог цена
09 мар 17:25Ski cevli I markeri

Info na 078 236 052


1.800 МКД
или предлог цена
09 мар 11:34Продавам скии и сноуборд 150 cm

Продавам скии freestyle 150 cm i snowboard 150 cm. Половни и зачувани...


5.500 МКД
или предлог цена
07 мар 08:38Se prodavaat skii ( Се продаваат скии )

Се продаваат скии, моделите и цените ги има на сликата. За повеќе инф...


По Договор
или предлог цена
06 мар 21:06Prodavam ski cevli Salomon 28.5 (44)

Prodavam cevli za skijanje Salomon br. 28.5 (44). Flex 90-100. Тел. ...


4.000 МКД
или предлог цена
06 мар 17:57Rossignol 9x oversize 165cm

Se prodavaat rossignol skii 175cm


100 €
или предлог цена
06 мар 16:40JAKNA I SKI PANTOLONI ZA DECA

Dimenzi za goleminata ima na samite sliki


1.200 МКД
или предлог цена
05 мар 14:23Чевли за скии за деца 36

Za info 078236052


800 МКД
или предлог цена
03 мар 21:34Rraichle snowboarder racing 36

Za info 078236052


1.500 МКД
или предлог цена
03 мар 21:34Rossignol Salto GTX Cockpit blue 285mm

Rossignol Salto Cockpit 285mm


75 €
или предлог цена
02 мар 13:31Kaciga BRIKO 54cm PERFEKTNA!!!

Kaciga za skijanje Briko 54 cm mnogu malku koristena, neudirana vo od...


20 €
или предлог цена
01 мар 16:15Se prodavaat ski stöckli 163cm mnogu dobro zacuvani

Skiite se servisirani i spremni za sezona nemaat nikakvi oshtetuvanja...


5.000 МКД
или предлог цена
01 мар 02:21Se prodavaat ski Atomic Doubledeck GS 2014 174cm

Skiite se servisirani i spremni za sezona redovno podmackuvani.so i...


7.500 МКД
или предлог цена
01 мар 02:20SKI NAOCARINZA ELECTRIC

ODLICNI SKI NAOCARI ELECTRIC


2.000 МКД
или предлог цена
28 фев 17:11Prodavam cevli, skii

Cevlite se br. 45 Crnite skii 1.70 Belite 1.83


1 €
или предлог цена
25 фев 22:34ATOMIC HAWX 130 flex cizmi, cevli za skijanje

Top sostojba, priblizno na novi Broj 27/27.5


100 €
или предлог цена
23 фев 22:50Skojacki cevli br.39

Prodavam skijacki cevli Alpina br.39


500 МКД
или предлог цена
23 фев 08:26Bagaznik za skii

Prodavam bagaznik za skii za postari vozila. Sobira 7-8 pra skii. Pog...


500 МКД
или предлог цена
23 фев 08:26Страна 5 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам