975 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW PASSAT 1.6 TDI Bluemotion

VW PASSAT 1.6 TDI BLUEMOTION 77 KW 115 KS , FULL OPREMA PROIZVEDENO 2...


9.600 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.700 €
26 ное 21:57Промовирано

OPEL ASTRA

Se prodava opel astra j 1.4 turbo 140ks vo odlicna sostojba so pomina...


1 €
или предлог цена
Денес 10:37Промовирано

MINI COOPER CLUBMAN 1.6 BENZ PANORAMA

Mini Cooper clubman panorama 1...


1 €
или предлог цена
- 91 % Попуст
11 €
01 дек 21:14MINI COUNTRYMAN 1.6 Benz 2012 God One Edition

Mini countryman 1.6 benz 2012 God. ONE ...


1 €
или предлог цена
- 91 % Попуст
11 €
01 дек 21:14CITROEN C 3. 1.6 HDI. 92 KS 2011 GOD

CITROEN C3 1.6HDI 92.KS 2011 GOD. ...


5.800 €
или предлог цена
01 дек 21:14Prodavam Rover 416 S

Rover 1996 god ,90.000km pominati,benzin INFO NA TELEFON


799 €
или предлог цена
01 дек 20:39FIAT PUNTO 1.2 BENZIN REG. SERVIS. FULL - 08

FIAT PUNTO 1.2 BENZIN 3 VRATI MOTOR ODLICEN MAKSIMALNO ZACUVANA ...


3.100 €
или предлог цена
01 дек 19:47FORD KUGA 4X4 TITANIUM - PANORAMA - KLIMATRONIK

FORD KUGA 4 x 4 - 2.0 TDCI "TITANIUM " 136ks NAJ EKONOMICEN DZIP 5...


По Договор
или предлог цена
01 дек 19:43VW TOURAN 1.9 TDI 105ks / golf passat audi seat

VW Touran 1.9 tdi 105ks 6brzini , perfektno vozilo ,kompletno servisi...


5.200 €
или предлог цена
01 дек 18:39VW TOURAN 1.9 TDI 105ks 6brzini / golf seat audi

VW Touran 1.9 tdi 105ks 6brzini , perfektno vozilo ,kompletno servisi...


5.200 €
или предлог цена
01 дек 18:39WW POLO 14 TDI

Polo 1.4 tdi 2008 god 51 Kw So fuul oprema oprema Klima raboti E...


4.000 €
или предлог цена
01 дек 18:20Audi 80 B3

Prodavam Audi 80 B3 model Benzin 1.8s 66kw.Kolata e vo dobra vozna so...


1 €
или предлог цена
01 дек 16:19Prodavam Mercedes A 180

Prodavam Mercedez-benz A 180, prv gazda i kolata e kupena od salonot...


1 €
или предлог цена
01 дек 16:09CITROEN.C.3 2009.G

Sega uvezen ch.100.000km servisna kniga.novi gumi servisirana klima k...


По Договор
или предлог цена
01 дек 15:16FIAT PUNTO EVO 1.3 Multijet EURO 5 -2012

FIAT PUNTO EVO 1.3 Multijet EURO 5 MOTOR SO LANCE -- KOLATA E MAK...


4.890 €
или предлог цена
01 дек 14:32Se prodava za delovi

Se prodava Renault Megane za delovi Poveke info 077896433


500 €
или предлог цена
01 дек 13:56Bmw x5 xdrive 25d led 95000 kilometri

Ful oprema 95 000km proverka za kilometri po vasa zelba.


35.900 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
37.500 €
01 дек 08:20Skoda Felicia 1.3 plin_ATS _reg. Cela God. #

Za podetalni inf javete 078_408_486


800 €
или предлог цена
01 дек 07:09Bmw 525 tds Klima ** zamena ///

Prodavam bmw 525 tds Klima * reg. Do 2mesec 2023g////_ zamena za pode...


1.300 €
или предлог цена
01 дек 06:41Daewoo matiz 2007 god. */-reg. Cela God.

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


1.300 €
или предлог цена
01 дек 06:41Opel astra 1.6 /Avtomatik _reg. Do5mesec/23-g.za

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


1.300 €
или предлог цена
01 дек 06:40MERCEDES CLS 320 CDI OD 2006 god.

MERCEDES CLS 320 CDI OD 2006 god VO ODLIČNA SOSTOJBA NA MAKEDONSKI ...


8.500 €
или предлог цена
30 ное 22:02RENO KLIO 1.5DCI

Voziloto e vo ekstra sostojba 170000 km Ful oprema klima rabote serv...


3.200 €
или предлог цена
30 ное 21:35Mercedes clk 200 kompresor

Voziloto e vo ekstra sostojba so ful oprema,se funkcionira 17ki band...


25 €
или предлог цена
30 ное 21:35Audi Q7

Се продава Audi Q7 возилото е редизајн Америчќи пазар сочувано макси...


24.000 €
или предлог цена
30 ное 20:48Prodavam Toyota Avensis

Za podetalni informacii javete se 071 205 960 Dime


4.500 €
или предлог цена
30 ное 19:46MERCEDES C 350 CDI 4 MATIC

MERCEDES C350 CDI 4 MATIC 2010/2009 245000km KOLATA E EDINSTVENA VO...


12.000 €
или предлог цена
30 ное 18:30Citroen c3 2017 opremem so dvojni komandi za avtoskola

Citroen c3 1.6 55 kw 2017 god 145.000km Opremen so dvoni komandi za ...


9.100 €
или предлог цена
30 ное 18:30CEL ILI NA DELOVI MERCEDES SLON S350

MERCEDESO E NA MKD TABLI ODJAVENI TABLI MOZE DA SE REGISTRIRA I VOZI...


2.500 €
или предлог цена
30 ное 16:51Se Prodava Opel Astra Bertone 2.2 108kw benzin/plin

Se prodava Opel Astra G Bertone 2.2 108kw benzin/plin 2002 god. redov...


2.400 €
или предлог цена
30 ное 15:37Audi A6 3.0 quattro 224hp

Se prodava audi a6 3.0 quatrro vo odlicna sostojba redovno servisiran...


6.400 €
или предлог цена
30 ное 15:37Touran 1.9 TDI

Se prodava touran vo odlicna sostojba Tel:078/322-782


4.300 €
или предлог цена
30 ное 15:33Mercedes E220

Mercedes E 220 -11. 2016 god -Smeneto ujle vo motor i menjac pred...


1 €
или предлог цена
30 ное 15:23OPEL CORSA 1.2 SO FABRICKI LPG SISTEM - FACE LIFT -12

OPEL CORSA ECO FLEX 1.2 PONOVIOT MOTOR 86ks SO LANCE SO 4 CILIND...


1 €
или предлог цена
30 ное 14:49Audi A6 avant, 2 x s-line

Audi a6 avant, 2012 godina, 2x s-line, 2.0, 177hp - 4 zonska klima ...


18.700 €
или предлог цена
30 ное 14:30Audi A4 2.0 Tdi 150 ks Ultra 2016/17 god

Perfektna Sostojba Sega e Napraven Kompleten Servis Smeneto Rebrast k...


19.600 €
или предлог цена
30 ное 14:08Polo

Se prodava seat ibica 2008,dobro sočuvana,novi zimski gumi,servis mal...


3.900 €
или предлог цена
30 ное 13:00MERCEDES E220CDI NAJEFTIN NA PAZAR ZA KES

PRODAVAM ILI MENUVAM ZA POMALA KOLA ZA POCETNIK. SERVISIRAN KOMPLETNO...


1 €
или предлог цена
30 ное 12:51СЕ ПРОДАВА CITROEN ZX 1.8i

Се продава Citroen ZX 1.8i со вграден плински уред Лавато. Има вграде...


1 €
или предлог цена
30 ное 12:03Se prodava Citroen ZX

Se prodava ZX 1.8i.registriran vo vozna sostojba. Zimski i letni gumi...


1 €
или предлог цена
30 ное 12:02Audi a3 8L 131ks 2003

Kolata e vo perfektna sostojba napraveno golem servis pred 3000km nov...


2.699 €
или предлог цена
30 ное 08:49Skoda Oktavia 1.6 dizel 2010g

Skoda Octavia 1.6 dizel 2010g


6.500 €
или предлог цена
30 ное 01:52Страна 4 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам