Демир Хисар
                           
44 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Куќа во Демир Хисар на одлична локација

Се продава куќа во Демир Хисар на одлична локација.


35.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Куќи / Вили

29 окт 10:11deloven prostor na dva sprata 200 m2 i plac 500m2

deloven prostor 200 m2 na dva sprata plac 500m2 dukanot e na glavna u...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Дуќани

03 окт 22:52Prodavam dukan i plac

Prodavam dukan 150kv i plac celosno zagraden tamponiran i objekt 17m ...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Дуќани

03 окт 22:52izdavam plac

Izdavam plac 1500 m2 pod kirija na glavna ulica


2 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

02 окт 15:22Страна 2 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам