Аеродром
                   
570 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Popust i marketing

1 aplikacija Popust na preku 500 mesta samo vo skopje preku 1000 v...


1.111.111 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 16:04Rabota vo peralna

Baram rabotnik za vo peralna so oskustvo 1000 den do 18 h


10 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 15:28Barame gradezen inziner ili tehnicar

Firma bara gradezen inziner ili tehnicar.


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 14:53Диспечер за работа во Американска транспортна фирма

Се бара диспечер за работа во Американска транспортна компанија. Ра...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 14:39Превод и обработка на податоци

Доколку Ви е потребна помош, ќе Ви помогнеме при: - Превод на разн...


400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

Денес 13:10Se nudi rabota za izvedba na bazeni i fontani

Бараме работник за работа во фирма за базени и фонтани, по можност со...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Dostavuvac vo Probistip

Baram dostavuvac na postenski pratki vo Probistip na honorarna osnova...


3 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 10:36Magacinski rabotnik

Kompanija ima potreba od magacinski rabotnik na honorarna osnova. In...


2 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 10:35  НОВ ОГЛАС

Бараме Магационер

Заради зголемен обем на работа имаме потреба од дополнување на нашиот...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 10:13Бараме Продавач/web shop

Компанија за продажба на резервни делови за скутери, велосипеди и гра...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 10:13GIRO BIZNIS

BARAME PARTNER STO KE INVESTIRA VO NAJDOHODOVNIOT BIZNIS KOJ EVO NAJG...


3.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 00:14Avto servis ima potreba od avtomehanicar

Avto servis ima potreba od avtomehanicar


40.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 23:12GRAND BURGER 1 ИМА ПОТРЕБА ОД ПЕРСОНАЛ

Fast food ,,GRAND BURGER",со локација во Ново Лисиче,има потреба од ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 15:59se bara personal za rabota

Personal za posluzuvanje,sank i pomosnici vo kujna so obuka


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 12:31Rabota na Ibiza

Нудам работа на Ибица, Шпанија. Имаме потреба од келнер, шанкер и гот...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 09:52Baram Rabotnik Za Vo Vulkanizerski Servis

Baram Rabotnik Za Vo Vulkanizerski Servis so ISKUSTVO Plata startna...


550 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 08:41BARAM PRODAVAC

Baram prodavac za vo prdavnica za vodovod,elektrika,zelezarija,boi i ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 08:09Овластување А

Маш. инженер со А овластувања за:Надзор,Изведба и Проектирање бара до...


100 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

Вчера 07:24Se bara vozac so E kategorija

Imame potreba od vozac so E kategorija(sleper cerada) -relacija Make...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 06:37ГП ПЕТОГРАДБА - ВКВ мајстори

Поради зголемен обем на работа, градежното претпријатие Петоградба им...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 00:51Se baraat rabotnici vo Avtoperalna

Se baraat rabotnici vo avtoperalna vo naselba Aerodrom...Plata po dog...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

30 јан 10:52Vozac so E-kat cerada so MK dokumenti

kratki turi info na mob .


12 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

30 јан 00:34Се бараат шофери за во Германија

Се бараат шофери за во Касел,Германија.. Нето плата околу 2700-2800 е...


2.700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

29 јан 18:49Preselbi frlanje sut cistenje podrumi i drugi uslugi

Preselbi frlanje sut cistenje podrumi i drugi uslugi


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

29 јан 18:34Opst rabotnik vo magacin SKOPJE

Опис за позиција ОПШТ Работник СКОПЈЕ : -Утовар и Истовар на материј...


22.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

29 јан 12:01vrabotuvame frizerka sivacka i higienicarka

vrabotuvame frizerka sivacka i higienicarka,opst rabotnik so rabotno ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

29 јан 10:34Барам механичари

Барам механичари со работно искуство во механика на возила. Во серви...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

29 јан 09:44Baram devojcinja za rabota vo kafic vo Tc Biser

Se baraat devojcinja za rabota vo kafic kako kelnerki. Kontakt tel.0...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

28 јан 14:07Чистење

чистам канцералии кафичи влезови и други објекти контакт тел 071 271...


2 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

28 јан 12:20Baram rabota kako Dadilka ili Bejbisiter !!

Zena , 38god , od nas. Aerodrom , Imam zavrseno Visoko obrazovanie...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

28 јан 10:04Babysitterka I Pricuvuvanje na Deca!

Diplomirana Anglistka , Nevrabotena , bara Rabota Kako Teacher ili ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

28 јан 10:04SE baraat Devojki za Rabota vo VIP Agencija !!!

Treba da bidete , Otvoreni , Komunikativni , So Prijatna dispozicija ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

28 јан 09:59Se Bara Rabota !!!

Iskustvo vo : Prodazba , Telemarkeng , Promocija , Kako Nastavnik ......


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

28 јан 09:57ХИГИЕНИЧАРИ/КИ

Фирмата за одржување на хигиена Клинер ДООЕЛ од Скопје има потреба од...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

27 јан 16:15se bara personal za rabota

Personal za rabota:za posluzuvanje i sank


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

27 јан 14:57Вработуваме персонал за примање и издавање на нарачки

Munchies burger има потреба од млади, љубезни и амбициозни работници ...


28.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

27 јан 13:00Имаме потреба од доставувачи

Потребни се доставувачи за работа во ресторан за брза храна во Аеродр...


27.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

27 јан 13:00Вработуваме персонал за припремање на храна

Ресторан за брза храна во аеродром има потреба од персонал за припрем...


31.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

27 јан 13:00Se bara maski personal za rabota vo market

Se bara maski personal za rabota vo diskont m vo lisice pocetna plata...


23.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

27 јан 08:50Работа

Фирма "ПагоМастер" Скопје поради проширување на дејноста и формирање ...


22.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

27 јан 08:50Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам