Аеродром
                   
598 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Вработување во Скара Лесковац

Скара Лесковац во Аеродром им а потреба од женски персонал за работа ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

15 мар 23:14Промовирано

Barame vozac za utovar/istovar

Barame vozac za utovar /Istovar -Kranski utovar vo Zelezara


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Промовирано

Чистење

чистам канцералии кафичи влезови и други објекти контакт тел 071 271...


2 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

20 мар 12:36ПЕРСОНАЛ ЗА ПРОДАВНИЦА НА ТЕКСТИЛ

Маркет за текстил Сидро бара продавачка. Претходно искуство во обла...


20.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

20 мар 07:56Помишничка за во кујна/Pomosnicka za vo kujna

Кујна ‘’ГУРМАН” бара помошничка за во кујна со претходно работно иску...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

20 мар 07:05Se bara vozac so E kategorija

Stil logistik od Skopje ima potreba od vozac so E kategorija (slep...


1.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

18 мар 13:27Vrabotuvame zena za vo kujna/Вработуваме жена за во кујна

Кујна Гурман нуди одлична можност за вработување. -се бара жена за в...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

18 мар 00:16Практична Обука за Сметководител-книговодител

Давам часови за Практична обука за сметководител со ССС може и со фак...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

17 мар 20:44"Povikuvacki sistem" za dom za stari lica,pogoni,kursevi

Bezicen,moderen i efikasen "povikuvacki sistem" idealen za dom za sta...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

17 мар 14:00Preselbi frlanje sut cistenje podrumi i drugi uslugi

Preselbi frlanje sut cistenje podrumi i drugi uslugi


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

16 мар 17:17Se Bara Rabota !!!

Iskustvo vo : Prodazba , Telemarkeng , Promocija , Kako Nastavnik ......


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

16 мар 13:31Se Bara , Assistent/ka , Ticket Closer !!!!

Baram Assssistent , "" Ticket Closer"" ... Potrebno e Iskustvo vo Pr...


1.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

16 мар 13:31Se baraat dervojki za Rabota !!!

Se Baraat , Otvoreni , Komunikativni , Atraktivni devojki za rabota ...


10.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

16 мар 13:30Возач на товарно возило

Реномирана транспортна компанија, Сана Транс - Скопје, има потреба од...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

16 мар 13:00АВТО ШКОЛА

АВТО ШКОЛА АВТОМАК ОД СКОПЈЕ ИМА ПОТРЕБА ОД ЛИЦЕНЦИРАН ИНСТРУКТОР З...


30.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

16 мар 06:47DISPATCH - DISPATCHER - Диспечер USA

Американска компанија за транспорт и логистика има потреба од диспече...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

16 мар 00:09Вработување во Скара Лесковац

Скара Лесковац во Аеродром им а потреба од женски персонал за работа ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

15 мар 23:14Американска компанија бара диспечер

Компанија од областа на trucking индустријата со седиште во Америка (...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

15 мар 19:58Se baraat majstori i pomosnici za gips karton i moleraj

Se baraat majstori u pomonsici za gips karton i moleraj


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

14 мар 16:11Se bara vozac so E kategorija

Imame potreba od vozac so E kategorija(sleper cerada) -relacija Make...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

14 мар 13:41Pomoshnik za gips karton

Se bara pomoshnik/cirak koj ima poznavanje na rabota so gips karton! ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

14 мар 10:37Персонал за работа во хемиско чистење

📣Сим-Рат 2000 има потреба од персонал за работа со полно работно вре...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

13 мар 07:59Dom365 SECURITY ima potreba od lica za obezbeduvanje

Dom365 security ima potreba od 4 rabotnici za obezbeduvanje na imot v...


20.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

12 мар 17:44Се бараат шофери за во Германија

Се бараат шофери за во Касел,Германија со Е категорија. Нето плата ок...


2.700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

12 мар 13:11Промотер

Трговско издавачка куќа, поради проширување бара: - 2 продавачки (...


25.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

11 мар 13:58Имаме потреба од доставувачи

Потребни се доставувачи за работа во ресторан за брза храна во Аеродр...


27.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

11 мар 13:00Вработуваме персонал за припремање на храна

Ресторан за брза храна во аеродром има потреба од персонал за припрем...


31.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

11 мар 13:00Дипломиран инженер агроном

Дипломиран инженер агроном отсек поледелство нуди соработка 075270...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

11 мар 12:35Inastalater na sistemi / Инсталатер на системи

Поради проширување на својот тим, Сигурност ДП објавува оглас за враб...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

10 мар 13:04Se bara maski personal za rabota vo market

Маркетот Дисконт М во Наслеба лисиче има потреба од машки персонал за...


23.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

09 мар 21:08Imame potreba od personal

Nov lounge bar,picerija ima potreba od personal za slednive rabotni p...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

09 мар 13:20Kelner

Poradi zgolemen obem na rabota potrebno e kelner za rabota vo restora...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

09 мар 13:14BARAM VOZACH SO C KATEGORIJA

Baram vozach so C kategorija za transport vo Makedonija na vozrast do...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

09 мар 10:42PASTRMAJLIJA MAJSTOR

Se bara majstor za stipska pastrmajlija.majstor sto ja znae stipskata...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

08 мар 08:46GIRO MAJSTOR

GIRO MAJSTOR VO AERODROM.PRIJAVENI.DNEVNICA 1500 DEN..OBROK.OSIGURANI...


1.250 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

08 мар 08:46GIRO BIZNIS

BARAME PARTNER STO KE INVESTIRA VO NAJDOHODOVNIOT BIZNIS KOJ EVO NAJG...


3.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

08 мар 08:46BARAM PRODAVAC

Baram prodavac za vo prdavnica za vodovod,elektrika,zelezarija,boi i ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

08 мар 08:33Vozac so E kategorija

imame potreba od vozaci so E kategorija.za vozenje od Makedonija do E...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

07 мар 10:39Popust i marketing

1 aplikacija Popust na preku 500 mesta samo vo skopje preku 1000 v...


1.111.111 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

04 мар 20:43Baram Konobar za gostilnica vo aerodrom kaj tri Biseri

Baram Konobar za gostilnica vo aerodrom kaj tri Biseri so iskustvo ko...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

04 мар 12:13Слаткарка со работно искуство

Почитувани, имаме потреба од декоратер/уметник/вајар со или без работ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

03 мар 22:05Barame gradezen inziner ili tehnicar

Firma bara gradezen inziner ili tehnicar.


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 мар 00:38Страна 2 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам