Аеродром
                   
599 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Вработување во Скара Лесковац

Скара Лесковац во Аеродром им а потреба од женски персонал за работа ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

15 мар 23:14Промовирано

Barame vozac za utovar/istovar

Barame vozac za utovar /Istovar -Kranski utovar vo Zelezara


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Промовирано

Barame gradezen inziner ili tehnicar

Firma bara gradezen inziner ili tehnicar.


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 мар 00:38Avto servis ima potreba od avtomehanicar

Avto servis ima potreba od avtomehanicar


40.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

28 фев 12:23Rabota vo Slovenjia

Slovenska firma zapošljavamo MIG-MAG zavarivače/ice na području Slove...


6.666 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

27 фев 18:42Kelner / Kelnerka

Кафе бар во Центар има потреба од персонал. За повеќе инфо 0712772...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

25 фев 10:11Personal za vo kafic

Kafe bar ima potreba od kelneri kelnerki Povekje informacii na: 0...


21.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

25 фев 10:11Kelner/ Kelnerka

Кафе бар во Аеродром има потреба од персонал. Инфо: 071277297


22 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

25 фев 10:11ХИГИЕНИЧАРИ/КИ

Фирмата за одржување на хигиена Клинер ДООЕЛ од Скопје има потреба од...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

23 фев 10:58ХИГИЕНИЧАРИ/КИ

Фирмата за одржување на хигиена Клинер ДООЕЛ од Скопје има потреба од...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

23 фев 10:46se bara personal za rabota

Personal za posluzuvanje:tri kelnerki


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

21 фев 16:39Se baraat vozaci so Ц и Е

Se baraat vozaci so Ц и Е kategorija,so EU dokumenti,Svedska firma,se...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

21 фев 15:44Работа

Фирма "ПагоМастер" Скопје поради проширување на дејноста и формирање ...


25.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

21 фев 11:15ИТНО МИ ТРЕБА МЕДИЦИНСКА СЕСТРА

ПЗУ Дент Артист итно има потреба од медицинска сестра контакт: 078 2...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

20 фев 13:09CITY LOGISTIC GROUP BARA RABOTNICI ZA OBEZBEDUVANJE

Renomirana agencija za obezbeduvanje City Logistic Group, poradi zgol...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

20 фев 08:53Serviser za PP Aparati / Сервисер за ПП Апарати

Поради проширување на својот тим, Сигурност ДП објавува оглас за враб...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

17 фев 15:30Rabotete i patuvajte

👉Сакаш да патуваш и да откриваш нови дестинации, сакаш да запозна...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

17 фев 08:09ELEKTRICARI

PORADI ZGOLEMEN OBEM NA RABOTA POTREBNI SE ELEKTRICARI SO POZNAVANJE ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

17 фев 07:06Pekara ima potrba od prodavacka

Senudi rabota za vo mlecen restoranod Pekara Vatasa. Vo naseba lisic...


10 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

15 фев 21:57PONUDETE honorarna rabota

Godini: 35 Tel. Za kon: 078 809 288 Zivealiste: Skopje, Lisice Ima...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

14 фев 12:08Барам електроинжинер или електротехничар

1 (еден) електроинжинер или електротехничар со работно искуство. ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

14 фев 09:19se bara prodavačka, fruit market novo lisiče

se bara žena, za prodažba na ovošje i zelenčuk, vo piljara green ma...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

12 фев 23:32BARAM FRIZERKA ZA REDOVEN RABOTEN ODNOS SI RABOTNOBISKUSTVO

BARAM FRIZERKA SO RABOTNO ISKUSTVO ZA REDOVEN RABOTEN ODNOS. VO T.C ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

11 фев 09:56Se nudi rabota za izvedba na bazeni i fontani

Бараме работник за работа во фирма за базени и фонтани, по можност со...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

08 фев 13:00ОДРЖУВАЊЕ ХИГИЕНА

Потребен е работник за ОДРЖУВАЊЕ ХИГИЕНА на преносливи ТОАЛЕТИ, со оп...


35.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

08 фев 09:56RABOTA ZA STUDENTI VO GERMANIJA/ LETO 2023

Se baraat studenti za rabota vo Germanija, vo McDonald’s. Za poveke ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

06 фев 18:09Se bara rabotnik za vo avtoperalna

Автоперална во Ново Лисиче има потреба од двајца работника со работно...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

06 фев 14:33BIZNIS - POHOVANI DASKI

BARAME PARTNER KOJ KE VLOZI SAMO 3000 EVRA ZA BIZNIS POHOVANI DASKI-M...


3.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

05 фев 16:22vrabotuvame frizerka sivacka i higienicarka

vrabotuvame frizerka sivacka i higienicarka,opst rabotnik so rabotno ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

04 фев 09:23Шивачка/Шнајдерка

Опис на работното место Изработка на колекции со комплет костими, ...


30.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

02 фев 14:37Диспечер за работа во Американска транспортна фирма

Се бара диспечер за работа во Американска транспортна компанија. Ра...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 фев 14:39Превод и обработка на податоци

Доколку Ви е потребна помош, ќе Ви помогнеме при: - Превод на разн...


400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

01 фев 13:10Rabota na Ibiza

Се нуди работа на Ибица, Шпанија. Имаме потреба од бариста. Лицето тр...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

31 јан 09:52Овластување А

Маш. инженер со А овластувања за:Надзор,Изведба и Проектирање бара до...


100 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

31 јан 07:24Baram devojcinja za rabota vo kafic vo Tc Biser

Se baraat devojcinja za rabota vo kafic kako kelnerki. Kontakt tel.0...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

28 јан 14:07Baram rabota kako Dadilka ili Bejbisiter !!

Zena , 38god , od nas. Aerodrom , Imam zavrseno Visoko obrazovanie...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

28 јан 10:04Babysitterka I Pricuvuvanje na Deca!

Diplomirana Anglistka , Nevrabotena , bara Rabota Kako Teacher ili ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

28 јан 10:04SE baraat Devojki za Rabota vo VIP Agencija !!!

Treba da bidete , Otvoreni , Komunikativni , So Prijatna dispozicija ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

28 јан 09:59ХИГИЕНИЧАРИ/КИ

Фирмата за одржување на хигиена Клинер ДООЕЛ од Скопје има потреба од...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

27 јан 16:15Вработуваме персонал за примање и издавање на нарачки

Munchies burger има потреба од млади, љубезни и амбициозни работници ...


28.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

27 јан 13:00ЕЛЕКТРИЧАР

Изведувам секаков вид електричарска работа доаѓам на повик. ТЕЛ: ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

26 јан 20:28Baram frizerka/frizer plata 500 evra

Baram frizerka, plata 30000


500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

26 јан 09:34Страна 3 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам