Аеродром
                   
598 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Вработување во Скара Лесковац

Скара Лесковац во Аеродром им а потреба од женски персонал за работа ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

15 мар 23:14Промовирано

Barame vozac za utovar/istovar

Barame vozac za utovar /Istovar -Kranski utovar vo Zelezara


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Промовирано

Келнер/ка и шанкер/ка

Кафе бар во Центар на Скопје бара келнер/ка и шанкер/ка. 070/222-909


900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 сеп 09:04Baram pomosnik za rabota SO plocki

Pomosnik


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 сеп 07:52SE BARA RABOTNICI ZA RABOTA SO PLOCKI

Se bara pomosnici za rabota so plocki


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

31 авг 19:48Baram rabotnici za rabota so plocki

Baram rabotnici


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

31 авг 19:44SE BARA PRODAVACKA

Se bara prodavacka za rabota vo nas. Aerodrom pozadi Biser vo orodavn...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

30 авг 23:31Барам искусна продавачка за бурек и бели пецива

Барам искусна продавачка за бурек и бели пецива за работа во прва сме...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

30 авг 17:57BARAM KELNERKA I GOTVACKA

BARAM KELNER\KA I GOTVACKA ZA RESTORAN VO N LISICE 075 239 527


24.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

29 авг 20:53Промотер

Трговско издавачка куќа, поради проширување бара: - 2 продавачки (...


25.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

27 авг 16:42Се бара работник за скара

Се бара работник за на скара во Печено пиле "Кај чичо" - Тафталиџе. ...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

27 авг 01:10079 221 546 Cistacka higienicarka bara rabota za cistenje

Baram za cistenje


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

26 авг 09:40Baram rabota licen vozac,vozac

Baram rabota kako licen vozac,vozac,kurir so golemo iskustvo.


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

25 авг 18:42Dopolnitelna zarabotka

Iskoristete go Vaseto slobodno vreme i zarabotete so gledanje na vide...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

25 авг 15:36БАРАМ ОПШТИ РАБОТНИЦИ

Барам општи работници за утовар и растовар на канцелариски мебел и оп...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

23 авг 12:24Imame potreba od personal

Firma za cistenje ima potreba od zena za odrzavanje na higiena vo vle...


18.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

22 авг 20:55Pekara ima potreba od prodavacka

Пекара во Аеродром има потреба од продавачка. Се работи во прва смена...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

22 авг 08:16Se bara pekar majstor za lepinji i lajbici

Пекара има потреба од мајстор за изработна на лепињи/босанки и лајбиц...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

22 авг 08:16Вработуваме перонал за подготовка на храна со и без искуство

Munchies burger има потреба од персонал за подготовка на брза храна (...


32.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

20 авг 16:33Baram zena za cuvanje na zena vo invalidska kolicka

Se bara zena odgovorna za lice odnosno zena so vozrast od 65 god k...


15.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

18 авг 20:40"Povikuvacki sistem" za sendvicara-sendvicari,pekari i sl..

Povikuvacki sistem,korisen,kompakten,idealen i specijaliziran za send...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

18 авг 15:25Baram da cuvam staro lice

Baram da cuvam staro lice.Vo okolinata na Aerodrom, K.voda, Centar, L...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

15 авг 13:12Se Bara Zena za odrzuvanje na Mal Stan. N. Lisice!!

See Bara Zena, za Odrzuvanje na Mal Stan. N. Lisice!! Rabotata, po...


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

12 авг 14:06Se bara Noviot Super Talent !!! Super Star ***

Elokventna , Entuzijasticna , So Istaknati Komunikaciski Vestini ....


1.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

12 авг 14:06Baram rabotnik rabotnicka za vo Kujna vo Aerodrom

Baram rabotnik rabotnicka za vo Kujna vo gostilnica so iskustvo koja ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

10 авг 21:49Се бара конобар/ка во Гостилница "Кај чичо"

Се бараат двајца конобари/конобарки во Гостилница "Кај чичо" - Тафтал...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

10 авг 19:10Се бара механичар во автосервис "Тихо"

За повеќе информации јавете се на 075 405 409


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

10 авг 19:10Majstor za kamen

Majstor so dolgogodisno iskustvo za rabota so kamen nudi: zidanje, m...


111 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

06 авг 18:14ПИЦЕРИЈА ВО АЕРОДРОМ ИМА ПОТРЕБА ОД ПИЦА МАЈСТОР/КА

Пицерија во Аеродром има потреба од пица мајстор со искуство.Нудиме о...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

05 авг 19:22Барам работа за викенд

Семеен човек, 35 год, Скопје , бара парт тиме / part-time job, работа...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

27 јул 23:11English speaking job

I am educated English speaking 35 years old family man, looking for a...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

27 јул 23:11брза храна (одлични услови)

Ресторан за брза храна бара работници за три позиции во кујна, подгот...


27.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

27 јул 13:34Припремач на брза храна (одлични услови)

Ресторан за брза храна бара работници за три позиции во кујна, подгот...


27.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

27 јул 13:33Accounting vo Amerikanska Transportna kompanija

Smetkovodstvo vo Amerikanska kompanija. Ne e potrebno iskustvo. Potre...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

18 јул 13:26Baram higienicarka ipomosnicka za vo kujna

baram higienicarka i pomosnicka za vo kujna vo novo lisice javetese i...


15.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

11 јул 16:45Барам мајстор за печење и работник

Барам мајстор за печење и продавачка во пекара во населба ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

09 јул 09:17HITNO Rabotnici vo gradeznistvo

Gradezna Firma ima potreba od rabotnici od slednite struki: - 4 grad...


25.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

08 јул 10:01Baram vozach so C kategorija

Baram vozach so C kategorija za transport niz Makedonija so solo kami...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

30 јун 13:30понуда за работа 2 раб.места.Продавачка и Помош.во кујна

1 .Работно место сервисер/ка на готвена храна(ЖЕНСКА ОСОБА) со и б...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

30 јун 10:26Се бараат заварувачи за во Германија

Се бараат заварувачи за работа во Германија со и без ЕУ документи. Об...


2.200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

27 јун 20:35Барам ВОЗАЧ за камион

Бараме ВОЗАЧ за камион 1️⃣ исклучиво со европски документи, 2️⃣ се ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

26 јун 13:14Baram rabota vo Germanija imam. BG komplet

Baram rabota vo germanija poseduvam komplet bg. Dok. Rabotam bravarij...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

21 јун 23:26Страна 6 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам