Аеродром
                   
595 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Имаме потреба од доставувачи

Потребни се доставувачи за работа во ресторан за брза храна во Аеродр...


27.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:14Промовирано

Barame vozac za utovar/istovar

Barame vozac za utovar /Istovar -Kranski utovar vo Zelezara


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Промовирано

Вработуваме персонал за примање и издавање на нарачки

Munchies burger има потреба од млади, љубезни и амбициозни работници ...


28.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

27 јан 13:00Промовирано

ОГЛАС ЗА ВРАБОТУВАЊЕ (ОБЕЗБЕДУВАЊЕ)

NATIONAL SECURITY распишува оглас и има потреба од 10 нови лица за об...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

17 јун 08:12касиери- продавачи

Два маркети лоцирани во околината аеродром и ново лисиче имаа потре...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

13 јун 18:48Доставувач на храна

Pizza Moretti има потреба од доставувачи на храна со и без работно ис...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

13 јун 12:47Se Bara Automaticar Elektricar za rabota vo HRVATSKA

Se bara automaticar elektricar za rabota vo Hrvatska za shemiranje i ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

10 јун 08:18Se bara Elektricari za rabota vo HRVATSKA.

Potrebno: Validen Passos Iskustvo vo elektrika i shemiranje tabli. ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

09 јун 13:00Barame gradezni rabotnici

Barame gradezni rabotnici so i bez iskustvo za rabota vo skopje-pinti...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

07 јун 06:22Baram zidaro tesar

Baram zidaro tesari ielektricar za rabota vo Belgija so mk pasos . ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

07 јун 06:22Barame gradezni rabotnici

Gradezni rabotnici so iskustvo Tel za kont.075.289 186


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

07 јун 06:21Se baraat rabotnici za avtoperalna

Автоперална во Ново Лисиче има потреба од работници со работно искуст...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

05 јун 13:36Оператори за контрола на квалитет

Инвенио Дооел Скопје има потреба од оператори за контрола на квалитет...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

02 јун 09:48Диспечер/Dispatch for US marker

We are RAPIDO LOGISTICS Inc! Transportation company based in Chic...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

27 мај 13:18Personal assistent

Se bara rabotnik/cka za administracia Rab vreme od 14 do 21 Poned...


20.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

24 мај 23:09Vozrasna zena bara da cuva dete

Vozrasna zena bara da cuva dete ili pomos vo domakinstvo so predhod...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

24 мај 19:49Вработуваме хигиеничар

ВЕНУСТАС ДОО, вработува хигиеничар на неопределено работно време, ко...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

19 мај 15:41Dispatch !! Dispatcher !! Диспечер!!

Американска компанија со седиште во Скопје има потреба од ДИСПЕЧЕРИ с...


1.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

12 мај 21:58Dispatchers !!! Dispatcher !!! Диспечери !!!

Американска компанија со седиште во Скопје има потреба од ДИСПЕЧЕРИ с...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

12 мај 19:26Американска компанија има потреба од ДИСПЕЧЕРИ!!

Американска компанија со седиште во Скопје има потреба од ДИСПЕЧЕРИ с...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

11 мај 19:11Сметководител

Сметководствено биро Табулариус ДООЕЛ Скопје има потреба од помошник ...


20.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

09 мај 11:56Rabota Grcija

За потребите на Хотел во Грција потребни се луѓе за следниве позиции:...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

08 мај 12:08ČUVAM I NEGUVAM IZNEMOŠTENI LICA

Seriozna žena , so golemo rabotno iskustvo, čuva i neguva stari i mla...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

07 мај 16:22Стани и ти дел од тимот на ИЗИ КРЕДИТИ

Контакт: 078 35 99 99


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

07 мај 12:30Se bara magacioner

Se bara magacioner so iskustvo koj ima poznavanje od materijalno rabo...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

05 мај 13:00Aгенција за Обезбедување бара работници:

Агенција за обезбедување„НАТИОНАЛ“, заради зголемен обем на работа ба...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

05 мај 08:44Отворен оглас за 5 работни позиции во ресторан за брза хран

Поради зголемениот обем на работа и ширење на брендод МАНЧИС, бараме ...


28.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

04 мај 13:56Бонус сервис

Бонус сервис има потреба на хигијаничар ( машко) Контакт: 070 392 7...


20.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

03 мај 15:44Bonus servis ima potreba od hegienicari

Bonus servis ima potreba od higienicari(masko) Kontakt 070392738 0...


20.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

03 мај 15:38Restoran EQUILIBRIUM ima potreba od SALATER/KA.

Restoran EQUILIBRIUM ima potreba od salater/ka poradi zgolemen obem n...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

29 апр 15:37EQUILIBRIUM RESTORAN IMA POTREBA OD SADOPERAC/KA

restoran EQUILIBRIUM ima potreba od sadoperac/ka


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

29 апр 15:37BARAM VOZAC NA SLEPER SO ISKUSTVO

BARAM VOZAC NA SLEPER SO ISKUSTVO SE VOZI ZA ROMANIJA, UNGARIJA, SLO...


15 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

25 апр 13:00DOMAKINKA

Se bara seriozna zena so prethodno iskustvo po moznost nepusac za odr...


18.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

24 апр 17:29Se baraat rabotnici za zavrsni raboti vo gradeznistvo

Se baraat rabotnici za : -Gips -Podovi -Vrati


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

20 апр 15:38SE BARA PRODAVACKA ZA VO BUTIK!

Butik Sigma bara prodavacka so rabotno iskustvo Lokacija: T.C Biser...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

16 апр 09:58BARAM KELNERKA

BARAM KELNERKA za vo restoran vo novo lisice pisete na viber ili jav...


15.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

11 апр 23:11Se bara rabotnicka za vo kujna

Se bara rabotnicka za vo kujna 077850524


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

10 апр 16:13Se baraat opshti rabotnici vo telekomunikaciska firma

Se baraat opshti rabotnici vo telekomunikaciska firma, Rabotata podr...


5 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

09 апр 12:57Se bara pecivar

Пекара од Скопје бара мајстор за бели пецива. Контакт 071 753 843


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

30 мар 18:05Се бара козметичарка, масерка или физиотерапевтка

Ла Белеца Центар има потреба од козметичарка, масерка или физиотерапе...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

27 мар 23:46Барам работа - Чување на возрасно лице

Барам работа -чување на возрасно лице, подвижно, на територијата на г...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

26 мар 16:30Se bara majstor pekar pecivar

Se bara majstor pekar pecivar i za izrabotka na bosanki.


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

13 мар 15:10Baram dopolnitelna rabota

Baram dopolnitelna rabota od 17casot do 00:00, so vozacka B i C, za d...


10 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

04 мар 20:37Страна 7 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам