Чаир
                           
414 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava tel:070-336-146

Se prodava stan vo ubavo mirno tivko mesto


65.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 16:03Промовирано

071 243 741

071 243 741 WhatsApp


70.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 13:36Промовирано

Se izdava Stan

Se izdava Stan pot Kirija Garsonjera 45 m2 edno soben so kupatilo, n...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 мај 03:22Opremen stan vo Cair Banesa e regulume

Banesa osht shum e bukur shitet me mobile nuk ka kurgjo me investu......


96.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

21 мај 22:21Se prodava stan vo Cair

Se prodava stan vo Cair 97 m2 kompletno renoviran, na 3 kat, na ubava...


84.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

21 мај 19:34Stan vo Cair 104m2

Се продава стан во населба Чаир од 104м2 во близина на амбулантата. С...


870 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
900 €
Чаир / Скопје

Станови

21 мај 13:55Se izdava stan

Se izdava Stan pot Kirija Garsonjera 45 m2 edno soben so kupatilo, n...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

19 мај 23:07Se prodava stan vo Cair

Se prodava stan vo Cair 81m² na II sprat. Stanot se naogja sproti shk...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

19 мај 20:54Prodavam stan so ogromna moznost za dogradba vo Chair

Prodavam stan vo Chair so super moznost za dogradba od 1 do 2 kata pl...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

19 мај 17:05Baram investitor/prodavam stan vo chair

Prodavam stan vo chair so mnogu dobra moznost za dogradba. za povekje...


777 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

19 мај 17:05Prodavam stan vo Chair so odlicna moznost na nadgradba

Prodavam stan vo Chair so odlicna moznost za dogradba i nadgradba od ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

19 мај 17:05Prodavam stan vo Chair so mnogu dobra moznost za dogradba

Prodavam stan vo Chair so mnogu dobra moznost za dogradba na stanot, ...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

19 мај 17:05Prodvam Stan vo Chair so ogromna moznost za dogradba

Prodavam stan vo Chair so ogromna moznost za dogradba, koj kje go zem...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

19 мај 17:05Stan se dava pod kirija 11/10

Stan se dava pod kirija info na tel:078291358 stanot se noaga u tooan...


299 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 мај 23:51Se prodava stan vo Cair kaj crkvata 120m2

Se prodava polunamesten stan vo naselba Cair na 2ri sprat bez lift. ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

16 мај 08:35Se prodava stan

Se prodava 2soben stan vo Xhon Kenedi Skopje, na 6ti sprat so lift, k...


60.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

14 мај 11:38Stan vo cair sproti crkvata sv.gorgia 47m2 071900597

Prodavam stan 47m2 vo cair sauk cesma dogradben


40.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

13 мај 14:59Se prodava stan 79m2 vo Bit Pazar vo Skopje

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Bit Pazar vo Skopje. __...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

13 мај 11:33Se prodava stan vo Cair do stadionot

Se prodava stan na ulica Krsto Asenov do stadionot od 43m2 so dogradb...


56.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

12 мај 18:50Се продава НОВ стан во Чаир 59м2 и 69м2

Се продава НОВ стан во НОВОГРАДБА во нас.Чаир кај пазарчето 59м2 , ц...


1.150 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

11 мај 16:33SE PRODAVA 135 KFADRATEN STAN CAIR

PRIZEMJE 135 kfadrat golema terasa eden mal balkon visoko pri...


100.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

11 мај 05:31PRODAVAM STAN CAIR KARSI TETEKS KAJ PARKOT

STAN CAIR se prodava stan u cair kaj teteks BLIZKU PARKOT CAIR ...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

11 мај 05:30Se izdava pod kirija/ Jepet me qira

Banes 64m2+3m2 balkon Rr. Metodija Mitevski 11/8 Afër VIVA FRESH n...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

09 мај 09:00Ш.7194 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО Т.ПОЛЕ

ШИФРА - 7194 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО Т.ПОЛЕ ОД 67 М2 НА 8 КАТ СО ЛИФТ , 1...


850 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

08 мај 13:31Се продава стан во Скопје нова градба

Се продава стан во Скопје нова градба 58 m² Џон Кенеди Цена 1000 м²...


1.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

08 мај 11:44Se prodava stan kaj policiska stanica Bit Pazar

Se prodava dvosoben stan kaj policiskata stanica Bit Pazar na ulica V...


1.100 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 мај 19:43Namesten nov stan od 104m2 vo Cair

Се продава стан од 104м2 во Чаир.Станот се продава наместен ,со три с...


140.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 мај 10:46Se prodava stan vo Cair

Шифра 7051 Се продава стан во Чаир 71м2 се состои од дневна со кујна ...


67.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

04 мај 16:01Se prodava stan vo Cair

Шифра 7048 Се продава стан во Чаир кај гинекологија 93м2, се состои о...


78.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

04 мај 14:49Se prodava stan vo Cair

Шифра 7045 Итно се продава стан во Чаир кај поштата , 80м2 се состои ...


86.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

04 мај 11:55PRODAVAM STAN U CAIR KAJ PARKOT

Se prodava stan u cair PRIZEMJE 135 kfadrati ima 2 podrumi dukj...


100.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 мај 23:59Se prodava stan vo Topansko pole

Шифра 7044 Се продава стан во Топанско поле кај Рамстор 72м2 се состо...


68.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 апр 13:20Се продава убав нов стан во Чаир 65м2

Се продава убав нов стан во новоградба 65 м2 во Чаир карши Цветан Дим...


65.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 апр 21:03НОВ СТАН ВО ЧАИР 110м2 преубава локација

НОВ СТАН ВО ЧАИР 110м2 преубава локација со два тоалета, 3 спални со...


900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 апр 17:14Prodavam stan

Prodavam trosoben stan vo Topansko Pole 89 m² na 5 sprat nova gradba...


75.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 апр 15:11Stan vo Cair 66m2 so 3 spalni novogradba

Се продава стан во Чаир 66м2 и е дел од новоизграден кат (надградба) ...


58.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

26 апр 15:30Se prodava stan vo Cair

Шифра 7043 Се продава стан во Чаир кај поштата на Џон Кенеди 87м2 се ...


56.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

25 апр 11:46Izdavam stan Topansko

Izdavam 3 soben renoviran stan vo Topansko pole ba prvi kat.Stanot e ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 апр 10:41STAN NA RATI VO CAIR

🔐SIFRA: 0001/158 ⚠️KOMPLET RENOVIRAN STAN - NEVEROJATNA CENA⚠️ Se ...


37.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

20 апр 19:42KUPETE STAN NA RATI VO TOPANSKO POLE

🔐SIFRA: 0001/160 📣STAN SO 3 SPALNI SOBI📣 Se prodava stan od 98m2...


88.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

19 апр 19:07Stan na rati vo Cair so dve spalni sobi

🔐SIFRA: 0001/159 ‼️NOVOGRADBA - KOMPLET NAMESTEN‼️ Se prodava stan...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 апр 19:56Се издава убаво средено станче во Топанско Поле.

За повеќе информации контактирајте на бројот наведен во огласот.


300 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 апр 18:03Страна 2 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам