Чаир
                           
385 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 64М2

Se prodava stan vo Čair ul. Arhiepiskop Dositej 3, vo mirna lokacij...


60.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

15 јан 11:18



PRODAVAM STAN U CAIR KAJ PARKOT

Se prodava stan u cair PRIZEMJE 135 kfadrati ima 2 podrumi dukj...


100.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

14 јан 20:30



Prodvam Stan vo Chair so ogromna moznost za dogradba

Prodavam stan vo Chair so ogromna moznost za dogradba, koj kje go zem...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

13 јан 19:30



Stan vo Cair

Se prodava 78m2 stan so 2 spalni trpezarija i kujna


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

13 јан 11:10



Stanovi

-Se prodavat stanovi: 1.KAT -1 stan 102 m2 2.Prizemje stan 85 m2 Z...


920 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
960 €
Чаир / Скопје

Станови

11 јан 21:36



Extra renoviran stan vo Topansko pole

Prodavam odlicen komforen stan vo Topansko 67m2 na 8/8kat so lift,kom...


60.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

11 јан 18:23



Се продава стан во Скопје нова градба

Се продава стан во Скопје нова градба 58 m² Џон Кенеди Цена 1000 м²...


1.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

10 јан 21:03



Се издава еднособен стан во Топанско поле - до трговскиот

Се издава еднособен комплетно наместен стан во Топанско поле - до трг...


130 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

09 јан 16:13



Cair 110m2 cetvorosoben - se prodava 90.000 eu

Agencija za nedviznosti prodava cetvorosoben komforen stan vo Cair 11...


90.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

09 јан 13:30



SE PRODAVA STAN VO CAIR NAMESTEN 58 m2

Se prodava stan vo Chair na ul. Pavle Ilikj na 3ti kat kompletno reno...


62.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 јан 16:09



Baram investitor/prodavam stan vo chair

Prodavam stan vo chair so mnogu dobra moznost za dogradba. za povekje...


777 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 јан 16:10



Namesten Luksuzen stan vo Dzon Kenedi - Cair

Se prodava kompletno luksuzno namesten stan vo Dzon Kenedi bulevardot...


60.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 дек 07:44



Stan vo T.Pole

Stan na mnogu ubava lokacija gleda na 2 strani vo blizina na Viva Fre...


80.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

26 дек 23:40



Se Prodava stan 133m2 1-Sprat nova zgrada (ul,emin duraku)

Prodavam Stan 133m2/ (93m2+40m2Terasa) 1-Sprat Nova Zgrada so Lift ...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

26 дек 11:57



Се издава стан за студенти Banes me qira për studentë

Ipet me qira banes për studentë Banesa gjindet në Shkup-Duqanxhik ...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

24 дек 15:51



Se prodava stan vo Cair

Шифра 7030 Се продава стан во Чаир во близина на Веро ,110м2 : дневна...


125.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

20 дек 16:34



Se prodava stan vo Cair

Шифра 7029 Се продава стан во Чаир во непосредна близина на Веро, 75м...


58.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

20 дек 16:13



Se izdava luxuzno opremen stan

Se izdava luxuzno opremen stan perfekten..Se izdava za podolg vremens...


440 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

19 дек 23:09



Се изнајмува стан во Топанско Поле

Комплетен мобел, за повеќе информации: 076-589-485


350 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

19 дек 14:45



Stan pozadi poliklinika cair 130m2 i garaza 25m2

Se prodava stan po dogovor Kaj poliklinika cair 130m2 i garaza 25m2 ...


110.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 дек 21:22



Продавам стан во Чаир

Продавам стан во Чаир во близина на ресторан Фа-Фа. Се продава полуна...


1.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

10 дек 10:53



Нов четирисобен стан во Чаир.

Агенција Чанак нуди на продажба нов стан во Чаир. Станот е со површин...


57.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 дек 12:55



Се продава одличен двособен стан од 67м2 во Чаирчанка.

Агенција Чанак ви нуди одличен двособен стан во Чаир (Чаирчанка). Ст...


52.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 дек 12:54



Jepet me qira banes tre dhomshe 76 m2, se izdava trosoben st

Cena 220 evra ( 072-228-173) Jepet me qira banes tre dhomshe me dy b...


220 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 дек 21:08



Se prodava nov stan vo qair 72 m2

Se prodava nov stan na ul.xhon kenedi bb Qair 72 m 2 Salon ,kujn...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 дек 09:37



Iznajmuvam stan topansko pole

Idealen za ziveenje i za kancelarija


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 дек 22:26



Topansko Pole 58m2-se prodava

Agencija za nedviznosti prodava dvosoben stan vo Topansko Pole ( spro...


800 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 дек 10:49



Се ПРОДАВААТ НОВИ СТАНОВИ 75М2 / 125М2 / 110 М2 / 85 М2

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ СТАНОВИ 75м2 / 125м2 / 110 м2 / 85 м2 Чаир,позади...


850 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

30 ное 15:56



Se prodava stan vo John Kennedy vo Skopje

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo John Kennedy vo Skopje. ...


90.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 ное 18:39



Shitet banese ne Fushe Tophane!!!

Shitet banese ne Fushe Tophane-rruga Metodija Mitevski. 
Banesa esh...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

26 ное 14:02



Се продава трособен стан во Топанско Поле

Се продава трособен стан од 66м2 со две спални соби, дневна, кујна со...


60.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

24 ное 10:28



Se prodava 40m2 stan vo topansko

.


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

20 ное 13:26



STANOVI /BANESA /DAIRE

Stanovi od 44m2 do 70 m2 Renovirani namesteni opremeni Banesa peej ...


299 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

19 ное 13:29



Се продава нов стан 59квадрати

Се продава стан на пластичарска улица од 59квадрати со имотен лист на...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 ное 17:52



Se prodava stan 118 m2 - 700 € m2 so Imoten List

Se prodava nov stan luksuzen 118 m2 so dokumenti (imoten list) so cen...


700 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

17 ное 20:09



Se prodava nov stan 118 m2 - 700 € m2 so IMOTEN LIST.

Se prodava nov stan luksuzen 118 m2 so dokumenti (imoten list) so cen...


700 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

17 ное 20:09



Se prodava nov stan 118 m2 - 700 € m2.

Se prodava nov stan luksuzen 118 m2 so dokumenti (imoten list) so cen...


700 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

17 ное 20:09



Se prodava nov stan 118 m2 - 700 € m2 so IMOTEN LIST.

Se prodava nov stan luksuzen 118 m2 so dokumenti (imoten list) so c...


700 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

17 ное 20:09



Se prodava Duplex Stan vo cair 164m2 ulica pavle ilic 2

Se prodava stan vo cair duplex 164m2 ulica pavle ilic so ciat imoten ...


10 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

17 ное 14:01



Nov stan Banes e re

NË FUSH TOPAN SHKUP PËRMBI BAZZARO AFËR RAMSTORIT Nov Stan vo Topa...


1.100 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

17 ное 06:10



Страна 2 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам