Карпош
                           
6449 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava dupleks stan vo Taftalidze 2

Dupleks-stan-vo-Taftalidze-2- Dupleks stan vo Taftalidze 2 1 400Е...


1.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

25 фев 21:08Промовирано

Kozle 54m2 stan se prodava ITNO!

Se prodava san 54m2 na 2kat sproti domot Goce Delcev, vo niskite zgra...


78.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:22НОВ ОГЛАС
Промовирано

Се изнајмува трособен стан во Тафталиџе

Се изнајмува трособен стан во Тафталиџе, новоградба, користен помалку...


750 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

23 мар 13:20Промовирано

Поволно! Стан во нас. Хром - 980€ /м2

Се продава стан во нас. Хром на главна улица со површина од 101 м2. С...


980 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:57Порта Влае 35м2 гарсоњера празна

11264...Партенон Недвижности изнајмува стан во комплекс Порта Влае со...


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:48ДАРМА ДОМА издава нов стан во Хром!

ДАРМА ДОМА агенција издава нов стан во Населба Хром, Располага со 55м...


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:45ДАРМА ДОМА издава луксузен 4_собен стан во Центар !

Дарма Дома издава луксузен стан во Центар-ТАФТАЛИЏЕ КАЈ МЛЕЧЕН НА РУЗ...


380 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:45ДАРМА ДОМА издава нов стан во Карпош !

Дарма Дома издава нов луксузен стан во Карпош 4 , во City Garden, пос...


380 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:45ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ стан во Аеродром во Џев...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:45ДАРМА ДОМА издава нов стан во Дебар Маало !

Дарма Дома издава нов стан во Дебар Маало, кај Кино Карпош , поседува...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:44Se izdava nov nevseluvan stan vo Karpos 1

Nov nevseluvan stan vo Karpos 1od 28 Mart


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:16СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КАРПОШ-92М2

СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО РЕНОВИРАН СТАН ВО КАРПОШ 3 СО КВАДРАТУРА ОД 92М2...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:04SE PRODAVAAT STANOVI VO GRADBA VO VLAE

Se prodavaat stanovi vo gradba vo Vlae sproti Lukoil vo mala stambena...


1.390 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:42Функционален СТАН 68m2 на Одлична Локација

Стан за продавање, Три посебни соби, Дневна со трпезарија и одделна ...


89.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:33Карпош 4

Издаваме празен стан во Карпош 4, во комплекс Антико, 59м2 + 10м2 тер...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:30  НОВ ОГЛАС

Se izdava luksuzen stan vo Taftalidze 89m2

Шифра: A41081 Се издава прекрасен стан во Тафталиџе 89м2, во близина...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:30Apartman za kratok prestoj

Se iznajmuvaat novi namesteni apartmani za kratok prestoj vo Aerodro...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:25Се изнајмува стан во Карпош 4

Се изнајмува наместен стан во Карпош 4


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:53СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КОЗЛЕ

Се продава стан во Козле Станот се наоѓа во близина на студентскиот ...


1.250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:37СЕ ПРОДАВА ИЛИ ИЗДАВА СТАН ЛУКСУЗЕН ВО КОЗЛЕ

Се продава или издава луксузен дуплекс стан од 210м2 и двор од 350м2 ...


320.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:36СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КАРПОШ 4

Се продава стан во Карпош 4 Станот се наоѓа на приземје, 95м2 по имо...


1.100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:35ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар ! !

Дарма Дома издава нов стан во Центар на Улица Македонија, станот посе...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:27ДАРМА ДОМА издава нов стан во Тафталиџе !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов лукдузен стан во Тафтал...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:27ДАРМА ДОМА издава нов стан во Капиштец !

Дарма Дома издава нов стан во Капиштец спроти Зебра, поседува 50 м2,...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:27ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Аеродром, кај А...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:27ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нова МОДЕРНА гарсоњера во А...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:27ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода !

Дарма Дома издава нов стан во Кисела Вода кај Шампионче , поседува 55...


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:27Дарма Дома издава нов стан во Карпош !

Дарма Дома издава нов стан во Карпош 4 во Антико, поседува 60 м2, 2 с...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:26ДАРМА ДОМА издава стан во Карпош !

Дарма Дома издава нов стан во Карпош 4 , поседува 50 м2, 2 соби, днев...


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:26ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Аеродром кај Ам...


240 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
260 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:26ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Жданец !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ МОДЕРЕН стан во ЖДАНЕЦ,...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:26ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ стан во Аеродром кај Ам...


270 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:26ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Аеродром, стано...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
400 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:26Dvosoben Hrom zad tineks

se izdava dvosoben stan zad Tineks vo Hrom na 1kt so elementi od kujn...


140 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:23***UNIKATEN DUPLEX / ДУПЛЕКС - TAFTALIDZE / ТАФТАЛИЏЕ***

Се издава нов невселуван стан дуплекс во Тафталиџе 1 на мирна локациј...


1.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:06MODEREN TROSOBEN STAN SO LOKACIJA VO TAFTALIDZE

* ШИФРА 5740 Импулс агенција за недвижности издава модерен трособен ...


700 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:05ISKLUCITELNO MODEREN STAN NA ODLICNA LOKACIJA VO KARPOS 2

ШИФРА 5950 Импулс недвижности ви нуди за издавање исклучително модер...


1.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:05ДВОСОБЕН СТАН НА СУПЕР ЛОКАЦИЈА ВО КАРПОШ 4

* ШИФРА 6303 Импулс недвижности издава двособен комплетно опремен ст...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:03Stan Stanovi Vlae

Директно од Инвеститор продажба на станови во новоградба во населба В...


1.390 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:59Stan stanovi Centar

Tel za kontakt 075 223 151 075 223 151 075 223 151 ITNO se prodava...


1.460 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
1.650 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:59Стан 113м2 во Тафталиџе 2 со 3 спални

ш.36160 Се продава прекрасен стан во Тафталиџе 2, 113м2, 1ви кат, со...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:43  НОВ ОГЛАС

Taftalidze 1 (spr.Nova)

se izdava namesten trosoben stan spr.Nova 1 kat so parno


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:31Se prodavaat stanovi vo Vlae novogrdba

Se prodava stan od 58m2 so 2 spalni sobi na prvi kat vo Vlae 1 na mir...


1.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:28Страна 2 од 162

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам