105 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Breneri oxigen oksigen manometar

Manometri 3000 den 2 Breneri komplet cela garnitura 1500 den


1 МКД
или предлог цена
Вчера 15:10Метална, подвижна (со тркала) количка/сталажа

Се продава метална, индустриска количка/сталажа. Сталажата/количка...


7.000 МКД
или предлог цена
30 јан 09:19Siber ventili ventil шибер вентили вентил

Нови со електричен и со пневматски активатори


1 МКД
или предлог цена
28 јан 20:24Hidromotor hidro motor хидромотор хидро мотор

Голем хидромотор изваден од 10 тонска подвижна дигалка i drugi pomali


300 €
или предлог цена
28 јан 20:24Турбина турбини turbini turbina

Исправни


1 €
или предлог цена
28 јан 20:24Vakumirka pakerka вакумирка пакерка

Пакерка со најлон и топол воздух. Фабричка


1.000 €
или предлог цена
28 јан 20:24Hidraulicni pumpi pumpa пумпа пумпи

Хидраулични пумпи со големи мотори од 55кв 45кв 30кв 18.5кв 15кв...


1 €
или предлог цена
28 јан 20:23Digalka kran vitlo дигалка кран витло

Нов редуктор со половен мотор 2. 45кв


300 €
или предлог цена
28 јан 20:23Hidroagregat hidroulicna pumpa

1.5 kw motori komplet so kazan pumpa i ventili


20.000 МКД
или предлог цена
28 јан 20:23Presa presi преса преси

Фабричка со 2 водилки за прецизност 250 евра само пресата 450 евра...


250 €
или предлог цена
28 јан 20:23Zapcesti pumpu pumpa пумпа пумпи

Во одлина состојба со капацитет користени за транспорт на моторно и р...


1 €
или предлог цена
28 јан 20:23Сајла sajla

Nova meka sajla od 9 mm cena 30 den metar od 17mm okolu 10 metri osta...


30 МКД
или предлог цена
28 јан 20:23Vakum pumpa вакум пумпа пумпи

Големи и мали исправни


5 €
или предлог цена
28 јан 20:23Пумпа пумпи pumpa za voda

Голема нова не употребена пумпа со половен 55кв мотор


1.200 €
или предлог цена
28 јан 20:23Regulator

Ispravni japonski


50 €
или предлог цена
28 јан 20:22Dozer ustava zaustava дозер заустава

Комплет со редуктор 1.5 кв


400 €
или предлог цена
28 јан 20:22Pumpa so lizgacki plocki za prenos na fluidi

Pumpata nosi 4 kw motor u e nameneta za prenos na fluidi


300 €
или предлог цена
28 јан 20:22Kalapi za bekatonki

.


По Договор
или предлог цена
27 јан 14:55Вентилатори вентилатор ventilatori ventilator

Aksijalni ventilatori


50 €
или предлог цена
27 јан 12:01Reduktor reduktori редуктори редуктор

Голем 1430 кг тежок редуктор со преносен однос 12/1


2.500 €
или предлог цена
27 јан 12:01Humidifier navlaznuvac влажнач vlaznac

Inoxna Komora za vlaznenje


300 €
или предлог цена
27 јан 12:01Magacinski Raft raftovi рафт рафтови

Поцинковани брзомонтажни индустриски рафтови со носивост од 2 тона по...


120 €
или предлог цена
27 јан 11:57Hidraulicni klipovi klip клипови клип хидрауличен

Големи нови клипови со 150мм клип и 200мм тело во фи должина 80 см на...


5 €
или предлог цена
27 јан 11:57ABS fiting i ventili

Odlicen kvalitet . za toptan ekstra cena na kilo 2 evra


2 €
или предлог цена
27 јан 11:57Turbina turbini ventilator ventilatori турбина вентилатор

Високо притисни големи со 22 и со 18.5 кв мотор


5 €
или предлог цена
27 јан 11:57Hidroulicni hidraulicni hidriolicen hidraulicen klip klipovi

Pogolem izbor na hidraulicni klipovi so razni golemini i izvedbi Ima...


5 €
или предлог цена
27 јан 11:57Turbina turbini ventilator турбина

5.5 кв мотор со турбина за воздух


300 €
или предлог цена
27 јан 11:56Hidraulicna pumpa Hidraulicen agregat hidroagregat пумпа

Хидроагрегат со двостепена хидраулична пумпа со 11 кв мотор и 300 лит...


1.000 €
или предлог цена
27 јан 11:56Varijabilni варијабилни reduktori reduktor редуктори редукто

Праволиниски редуктори ( мултипликатори) со редукција од 1/1 до 5/1


180 €
или предлог цена
27 јан 11:56briketirki

prodavam masini za proizvodstvo na briket za ogrev.masinite se so kap...


2 МКД
или предлог цена
24 јан 10:50Vakum pumpa

Se prodava vakum pumpa so voden prsten


1 €
или предлог цена
22 јан 14:55Vakum pumpi pumpa blower duvac turbina

Дувач или вакум пумпа избор од повеќе примероци од 100 евра нагоре


100 €
или предлог цена
19 јан 14:36Ланци синџири lanci lanec singir

Нови ima i za viluskari


5 €
или предлог цена
19 јан 14:36Ладнак ладилник ladnak ladilnik

Ладилник на воздух за компресор


100 €
или предлог цена
19 јан 14:36Kuki za kran куки за кран нови digalka

Нови куки за дигалки


5.000 МКД
или предлог цена
19 јан 14:36Pumpi za maslo za podmackuvanje

Мали пумпи со казанчиња за централно подмачкување на машини


1.000 МКД
или предлог цена
19 јан 14:36Kanister kanistri cisterni cisterna канистри цистерни

Од 1 тон користени за лепак на водена база што значи се мијат со вода


3.500 МКД
или предлог цена
19 јан 14:36Kompresor i vakum pumpa

Mal kompresor za nizok pritisok kombiniran so vakum pumpa za graficki...


2.000 МКД
или предлог цена
19 јан 14:36Turbini so greaci za susari турбини со греачи за сушари

Комплетни турбини со греачи за сушари


200 €
или предлог цена
19 јан 14:36Пловак plovak industriski

Нови


1.500 МКД
или предлог цена
19 јан 14:35Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам