Прилеп
Подкатегорија:
                   
162 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KODA AV-965S

ZVUCNICI KODA AV-965S SUPER SOSTOJBA KVALITETEN I JAK ZVUK


4.500 МКД
или предлог цена
14 окт 07:31Sony slusalki

Slusalicite se novi ne odpakuvani so vaires prenos bez zicni davaat ...


2.800 МКД
или предлог цена
02 окт 02:02ZVUČNICI VISOKOTONCI

Visokotonci aluminiumski so prečnik 100mm. 4 ohm. 150w. so vrven kval...


500 МКД
или предлог цена
30 сеп 12:10Beats Solo 3 Wireless

Се продаваат слушалки Beats Solo 3 Wireless, во одлична состојба. Слу...


По Договор
или предлог цена
19 сеп 12:45Pilotka Sennheiser PC 7 USB

Pilotka Sennheiser PC 7 USB Noise-cancelling microphone Excellent...


600 МКД
или предлог цена
16 сеп 12:01DALECINSKI DAJLINSKA ZA PIONEER 5,8,9 SERIJA ORGINAL

DALECINSKI ZA PIONEER ORGINAL ZA SERIJA 5 TA 521K 522K 523 ITN 8 M...


999 МКД
или предлог цена
15 сеп 09:30KENWOD eqvilajzer I TECHNIICG

Odlicno ocuvani vintade serii japan visoka klasa


150 €
или предлог цена
12 сеп 22:08Denon dra 700ae stereo resiver. Top!!!

Denon dra 700ae stereo resiver vo odlicna sostojba. 2x80 w


6.000 МКД
или предлог цена
05 сеп 09:40Denon dra-700ae stereo resiver- top!!!

Prosavam stereo resiver Denon dra 700ae vo odlicna sostojba. 2x80 w


6.000 МКД
или предлог цена
05 сеп 09:40LORD AUDIO WR-1000 LIMITED EDITION (Zvucnici)

Lord Audio WR-1000 LIMITED EDITION Повеќе инфо на сликите LORD AUDI...


24.000 МКД
или предлог цена
03 сеп 13:23MC Phono Preamp

На продажба бескомпромисна изведба PhonoClone 3, пројект на RJM-Audio...


450 €
или предлог цена
10 авг 16:55Technics SA-EX700

Specifications Tuning range: FM, MW Power output: 65 watts per chan...


100 €
или предлог цена
10 авг 16:54Technics SU-8 ST-8L RS-8L

Midi komplet vo perfektna sostojba 100% funkcionalno. Specifications...


80 €
или предлог цена
10 авг 16:543.5MM-RCA 2 KVALITETEN KABEL SO POZLATENI KONEKTORI 10m 3m

3.5MM-RCA 2 KVALITETEN KABEL SO POZLATENI KONEKTORI 10metri 350 dena...


200 МКД
или предлог цена
23 јун 10:14PHILIPS zafira 6389 nova HI- END gramofonska igla

najdobrata nivna MM vintage gramofonska igla, mnogu retka, nameneta z...


250 €
или предлог цена
15 мај 10:38karaoke Bluetooth avucnik

⭐Блутут Звучник 15 инчен ✅⭐💥🔹️Цена : 4499ден ✅⭐ Лед Светло ...


4.699 МКД
или предлог цена
08 мај 13:16Zvucnici CLARION originalni 300w NOVI

Продавам оригинални звучници CLARION Звучниците се користени 1 годи...


1.500 МКД
или предлог цена
02 мај 13:00VISOKOTONCI

Snažni masivni i kvalitetni Visokotonci 800w max. 4ohm aluminiumski P...


1.200 МКД
или предлог цена
30 апр 22:24Pojacalo i woofer-Jensen

Pojacalo i woofer za vo kola Jensen italijanski,vo odlicna sostojba.


7.000 €
или предлог цена
29 апр 19:40Audio kaseti japan

Kasetite se dobo socuvani po ednas snimeni


2.000 МКД
или предлог цена
01 апр 22:05AUDIO DALEČINSKI

Audio i dvd dalečinski originalni po cena od 300d.do 500den.za pojača...


300 МКД
или предлог цена
31 мар 20:29THORENS TD 126 mk3 elec. so SME 3009 mk3 I THORENS TP 16 mk3

SME rackata e PRODADENA, eden od najdobrite VINTAGE gramofoni, odličn...


7 €
или предлог цена
26 мар 19:50DENON AVR-1603

tel-077 755 844


130 €
или предлог цена
10 мар 12:28DENON AVR-1603

077 755 844


130 €
или предлог цена
10 мар 11:51DENON AVR-1709

tel-077 755 844


200 €
или предлог цена
10 мар 11:42DENON AVR-1709 AV

Surround Receivir HiFi tel. 077 755 844


200 €
или предлог цена
09 мар 20:55Cambridge Audio P25 mk2

Britansko audifilskopojacalo vo izvinredna sostojba. Technische Date...


150 €
или предлог цена
08 мар 07:23slusalki stereo

slusalki stereo ekstra kvalitet i preubav dizajn vo razni boi KE-20...


299 МКД
или предлог цена
07 мар 21:04Tuner RIZ, T-4130

Тунер RIZ, T-4130, дигитален дисплеј, 8 мемории и AFC.


2.000 МКД
или предлог цена
05 мар 08:46Technics SL-B303

Specifications Type: fully automatic Drive method: belt drive Moto...


По Договор
или предлог цена
25 фев 10:34Prazni Zvucni kutii 15" (dva modeli)

Cenata e od Parce. Следете не ⬇️ https://www.instagram.com/lordaudio...


6.000 МКД
или предлог цена
09 фев 21:40Digital to Analog Audio Converter (Подарок RCA Cable)

Вклучено: - 0.5м Toslink Cable (0.5m) - USB Cable Подарок: RCA Ca...


700 МКД
или предлог цена
09 фев 21:39NOVI DALECINSKI ORGINAL ZA ONKYO 6,7,8,9,10 TA SERIJA

NOVI DALECINSKI ORGINAL ZA ONKYO 6,7,8,9,10 TA SERIJA OD OnKYO ZA POM...


999 МКД
или предлог цена
28 јан 05:48PRODAZBA NA AUDIO OPREMA I ZAMENA

Prodazba na polovna audio oprema po najpovolni ceni vo mk isporaka za...


1.999 МКД
или предлог цена
28 јан 05:46SONY TA-F419R

SONY TA-F419R LORD AUDIO PRILEP Следете не ⬇️ https://www.instagram....


5.500 МКД
или предлог цена
05 јан 13:17Scytec SPL1000

Specifications Output Power: 8 Ohms: 2 x 350W Output Power: 4 Ohms:...


100 €
или предлог цена
28 дек 20:39Srednotonci & Visokotonci (Midrange & Tweeter) Zvucnici

НОВИ ! Midrange 4ohms (35W) - 600 денари 500Hz - 10Khz Tweeters 2ohms...


450 МКД
или предлог цена
17 дек 12:16Zvucnici ELTAX Mirage 10i (Komplet)

Short term Power 180 Watt Long term Power 120 Watt Freq. Response ...


15.000 МКД
или предлог цена
14 дек 14:2134mm & 44mm Drivers (Drajveri)

34mm 60W - 2.200 денари 44mm 80W - 2.800 денари Адаптер - 150 ден...


2.200 МКД
или предлог цена
13 дек 19:00Yamaha A-420

Спецификациите се претставени низ сликите LORD AUDIO PRILEP Следете ...


4.500 МКД
или предлог цена
12 дек 19:27Страна 3 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам