659 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Objekt,magacin,zemjishte,plac pred vlezot na Bitola

Se prodava golem objekt pred vlezot na Bitola Blisku do trafostanicat...


160.000 €
или предлог цена
Вчера 14:15Промовирано

se prodava parcela s.STREZEVO

se prodava parcela 1000 m2 vo centarot na seloto,do selskata cesma.po...


По Договор
или предлог цена
29 ное 18:09Se prodava livada kaj kafeanata ELEN

Se prodava livada od 1800 m² vo gorno Orizari, 200 m pod kafeanata El...


1 €
или предлог цена
28 ное 20:13Prodavam plac NIZE POLE

Prodavam plac pokraj glaven pat vo nize pole ima struja voda Broj na...


45 €
или предлог цена
27 ное 11:25Prodavam 4 parceli vo Trnovo Bitola

Se prodavaat 4 parceli na razlicni pozicii vo s. Trnovo Bitola, dve n...


9 €
или предлог цена
27 ное 10:17Plac vo Trnovo

Se prodava plac vo s.Trnovo na sam pat za pelister, nasproti crkvata ...


1 €
или предлог цена
23 ное 23:58Plac 4800m²

Se prodava plac na glaven pat za s. Bistrica pod s. Krstoar vo mesto...


По Договор
или предлог цена
23 ное 18:08Се продаваат ниви во с Трн

Се продаваа нивa во с Трн 15000m2 моб 075 930 395


120 МКД
или предлог цена
23 ное 09:44СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ

СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ КО ЛАЖЕЦ СО ПОВРШИНА ОД 2 хектари. З...


4 €
или предлог цена
21 ное 14:19СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ПОД С.БРУСНИК

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ПОД СЕЛО БРУСНИК(МЕСТО ВИКАНО ВРЕДЕШКА),СО КВАДРАТ...


5 €
или предлог цена
21 ное 12:26СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ПРЕД ЛАВЧАНСКА НАСЕЛБА

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ОД 1000 М2 НА ПОЧЕТОКОТ НА ЛАВЧАНСКА НАСЕЛБА,ВЕДНА...


60 €
или предлог цена
21 ное 12:18СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ПОД СЕЛО БРУСНИК

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ОД 2700 м2,ПОД СЕЛО БРУСНИК,БИТОЛСКО.ДО ПАРЦЕЛАТА ...


15 €
или предлог цена
21 ное 12:16MESTO NA INDUSTRISKI PAT 1850m2

se prodava mesto na industriski pat nasproti JAVOR DISTRIBUTIVEN 1850...


1 €
или предлог цена
20 ное 13:50Parcela

Na samiot pat za Nizepole pomegu Oskar i Vila Vista mozi da se podeli...


1 €
или предлог цена
18 ное 13:37СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА НА ПЕЛИСТЕРСКИ ПАТ

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА СО МАРКИЦА ,2500М2. ПАРЦЕЛАТА СЕ НАОЃА НА...


50 €
или предлог цена
17 ное 13:28Plac na extra lokacija

Se izdava plac na preubava lokacija vo Bitola 2939m2 za poshiroka nam...


24.000 МКД
или предлог цена
16 ное 11:13ниви во с Карамани

Се продаваат ниви во село Карамани КП 1174 2133м2, КП 655 3156М2 И...


120 МКД
или предлог цена
16 ное 10:44Се продава плац во сКравари со дозвола за градење

Плац во вкупна површина од 1444 м2 во с. Кравари о. Битола, на ул. Св...


1 €
или предлог цена
15 ное 21:28Се продава парцела во село Кравари

Се продава парцела во село Кравари. Лице за контакт Соња 075542307.


10.000 €
или предлог цена
15 ное 15:07Plac /Gradezno Zemjishte / Bukovski Livadi

Se prodava Gradezno Zemjishte / plac od 1400 kvadrati vo Bukovska Nas...


1 €
или предлог цена
14 ное 19:41Се продава нива во Долно Оризари

Се продава нива во Долно Оризари со директен пристап на пат. Нивата е...


5 €
или предлог цена
13 ное 16:49se prodava ovostarnik,niva,1000m2

se prodava ovostarnik,niva,1000m2, vo selo STREZEVO.vo centarot na se...


По Договор
или предлог цена
11 ное 19:01Градежно аемјиште во индустриска зона

Сопственик Петко Петковски Парцелата се наоѓа во близина на Млин С...


12 €
или предлог цена
07 ное 01:27Plac za izgradba na kukja

Se prodava plac za izgradba na kukja vo Gorno Orizari - Bitola vo bli...


25 €
или предлог цена
06 ное 19:45Se izdava mesto od 770 kvadrati dovlezik 39a

Se izdava mesto od 770 kvadrati dovlezik 39a pogodno za stovariste i ...


По Договор
или предлог цена
05 ное 13:02Se prodava gradezna parcela od 400m2 vo bukovski livadi

Parcelata e 400m2 se naoga na samiot vlez na bukovski livadi odnosno ...


По Договор
или предлог цена
05 ное 09:14Se prodava niva vo Capari

Ima voda i e vo blizina na avtopatot Bitola - Resen


2 €
или предлог цена
03 ное 20:10ниви во с Карамани

Се продаваат ниви во село Карамани


120 МКД
или предлог цена
03 ное 09:20Се продава нива во с.Цапари - Битола

Се продава нива во с.Цапари на добра локација која е во близина на гл...


2 €
или предлог цена
03 ное 06:18Se prodava niva

Se prodava niva vo blizina na selo Capari, iscistena, so voda vo niva...


2 €
или предлог цена
03 ное 06:18Gradezna parcela na ulica Shiroka Ushici

Се продава градежна парцела од 51 м2 на улица Широка, населба Ушици. ...


12.500 €
или предлог цена
02 ное 19:37СЕ ИЗДАВА ПЛАЦ ЗА СТОВАРИШТЕ И СЛ.

Се издава плац од 1000 м2 на близина на железничката пруга и стовариш...


По Договор
или предлог цена
28 окт 22:38ГРАДЕЖНИ ПАРЦЕЛИ СО МАРКИЦИ ЗА ГРАДБА НА ул,,Даме Груев,,

Трите градежни парцели се со квадратура од 626 м2 ,652 м2 и 782 м2 со...


22 €
или предлог цена
26 окт 09:16Se prodava zemjiste blisku do gorno orizari

Se prodava zemjiste 5000m2 plus sopstven pat cena po dogovor


1 €
или предлог цена
24 окт 16:44СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ 455м2 во с.КРАВАРИ – БИТОЛА

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ 455м2 во с.КРАВАРИ – БИТОЛА Парцела бр...


15 €
или предлог цена
20 окт 08:45Продавам ливада до фудбалското игралиште Буково

Се продава ливада со површина од 2478 м.квадратни во месноста наречен...


1 €
или предлог цена
19 окт 13:16ТРНОВСКИ ЛИВАДИ ОКОЛУ 2000 М2 МЕСТО

ТРНОВСКИ ЛИВАДИ ОКОЛУ 2000 М2 МЕСТО, МЕЃУ ДИХОВО И ТРНОВО. ЦЕНА: 15 ...


15 €
или предлог цена
18 окт 10:52МЕСТО ВИКАНО ЛОЗЈЕ ОБРАБОТЛИВО ЗЕМЈИШТЕ 800 М2

МЕСТО ВИКАНО ЛОЗЈЕ- ДИХОВО ОБРАБОТЛИВО ЗЕМЈИШТЕ ОКОЛУ 800 М2, 20 М2 О...


15 €
или предлог цена
18 окт 10:46Барам плац во Нова Битола до 500м2

Купувам место за куќа околу 500м2 во околината на Лавчанска населба,С...


1 €
или предлог цена
15 окт 21:40ЗЕМЈОДЕЛСКА ПАРЦЕЛА ОД 37800 м2-Кременица

ПАРЦЕЛАТА -НИВАТА Е НА ДОБРА ЛОКАЦИЈА ,ПОТОЧНО КАЈ РАБОТИЛНИЦАТА Н...


80 МКД
или предлог цена
14 окт 12:53СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ВО ТРНОВО

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ЛОЦИРАНА НА ПРЕКРАСНА И АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА ВО ПОД...


23 €
или предлог цена
13 окт 10:42Страна 5 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам