674 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prv red zemjiste na pat posle Kiro Dandaro 5.300 m2 Bitola

Se prodava zemjiste vo prv red na samiot pat za Dihovo Idealno za bi...


21 €
или предлог цена
18 авг 07:01Се продава парцела. цена по договор

Се продава парцела која делумно е во градежен реон и делумно е надвор...


1 €
или предлог цена
14 авг 21:48Se prodavaat nivi, niva Krklino

Se prodavaat dve nivi: 1. Mogilski drum kaj galerijata zasadena so l...


По Договор
или предлог цена
13 авг 11:57Se prodava parcela

Mestoto se naoga vo BITOLA Mesnosta Kaftandzica Ima Strija i izgra...


1 €
или предлог цена
12 авг 07:53Plac vo Rastani

Placot se naoga vo rastani so kvadratura od 1001 m² moze da se vidi v...


1 €
или предлог цена
11 авг 09:40Gradezno Zemjiste Bitola (patot za Dihovo do Linea fabrika)

Се продава ГРАДЕЖНО земјиште во Битола, во близина на Гранд Премиер н...


13 €
или предлог цена
10 авг 22:16Prodavam platz za vikendica na extra mesto vo nize pole

650 kvadrati e platzot i se naoga vo mesto vikano CAKAL do dr.kostur...


50 €
или предлог цена
10 авг 20:13ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА - кај Парк Стив Наумов

Градежната парцела е во централно градежно подрачје со маркица за гра...


По Договор
или предлог цена
10 авг 11:05ПЛАЦ 2725м2 -над Нижеполе

Плацот е од лева страна на патот за ски центарот Нижеполе, се на наоѓ...


25 €
или предлог цена
10 авг 10:45Se izdava plac od 1000 M2

Se izdava plac od 1000 M2 ,se naogja na glaven pat Bitola -Prilep , n...


250 €
или предлог цена
08 авг 21:57БУКОВСКИ ЛИВАДИ, ПАРЦЕЛА СО МАРКИЦА ЗА ГРАДБА НА КУЌА

П516, БУКОВСКИ ЛИВАДИ, ЗА 16.500 ЕВРА, УРБАНИЗИРАНА ПАРЦЕЛА ОД 443 М2...


16.500 €
или предлог цена
05 авг 18:42prodavam livada pod Trnovo na Pelister na glavniot pat

prodavam livada pod Trnovo na glavniot pat so legaliziran objekt Lid...


1 €
или предлог цена
05 авг 13:50Се продава поволно

Се продава обработливо земјиште кое се наоѓа во близина на градскиот ...


2 €
или предлог цена
30 јул 10:33Се продава поволно

Се продава нива во с.Раштани во близина на црквата. До нивата води па...


3 €
или предлог цена
30 јул 10:29Се продава поволно

Се продава нива во близина на куќите на ул.Раштанска во с.Горно Ориза...


3 €
или предлог цена
30 јул 10:26П532, НА ПАТОТ ЗА ПЕЛИСТЕР, СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА

П532, НА ПАТОТ БИТОЛА ПЕЛИСТЕР, ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА ОД 8100М2 СО МОЖНОС...


10 €
или предлог цена
28 јул 11:05Se prodava plac so dve markici

Se prodava plac so 2 markici vi gorno Orizari KP 441 35evra/m2


35 €
или предлог цена
27 јул 00:39Плац Стрелиште

Плац со П+1+пк 138м2 површина за градба А1 414м2 развиена површина...


40 €
или предлог цена
27 јул 00:38Dva placa za gradba so 16 markici nad studentski dom

Se prodavaat dva placa so vkupno 16 markici DUP vo Tek nad students...


90 €
или предлог цена
27 јул 00:37Plac nad Premier patot za Dihovo

Urbaniziran plac of 8281m2 P+1 Razviena povrsina 12050m2 Povrsina ...


20 €
или предлог цена
27 јул 00:37Градежно земјиште Битола

Се продава градежно земјиште Битола место викано Г Бунар. Тел. 070 37...


15.000 €
или предлог цена
26 јул 14:45Плацеви за куќи

Се продава нива кое може да се подели на посебни плацеви со квадратур...


20 €
или предлог цена
24 јул 14:30Плацеви за куќи и деловен простор

Се продава плац кое може да се подели на посебни плацеви со квадратур...


35 €
или предлог цена
24 јул 14:27Се продава поволно

Нивата се наоѓа во близина на куќите во Горно Оризари на ул Раштанска...


3 €
или предлог цена
24 јул 14:13Се продава земјиште до автопат

Земјиштето се наоѓа до автопатот Прилеп Ресен во близина на С. Раштан...


3 €
или предлог цена
24 јул 13:25Се продава поволно

Парцелата се наоѓа на 700 метри одалечена од ОУ Тодор Ангелевски во ...


12 €
или предлог цена
24 јул 12:49Се продава поволно

Земјиштето се наоѓа на ул Кире Костадиновски во близина на ОУ Тодор А...


6 €
или предлог цена
24 јул 12:32НИВА ВО КО БИТОЛА 5 - 4.726 м2

СЕ ПРОДАВА НИВА ОД 4.726 м2 ВО КО БИТОЛА 5. МЕСТО ВИКАНО ВИНАРСКИ П...


1 €
или предлог цена
20 јул 11:45НА ПАТОТ БИТОЛА РЕСЕН, ПАРЦЕЛА ЗА ГРАДБА

На патот Битола Ресен, парцела од околу 2400м2, за градба на бензиска...


28 €
или предлог цена
20 јул 10:55Se prodava niva vo selo Trnovo

Se prodava niva vo selo Trnovo od 2200 m², nasproti crkvata Sv.Bogoro...


1 €
или предлог цена
19 јул 06:16НИВИ ОД 4628 М2 И 1010 М2

ПРОДАВАМ НИВИ ОД 4628 М2 И 1010 М2, ПРЕД БУКОВСКА НАСЕЛБА, ЕДНА ДО ДР...


25 €
или предлог цена
15 јул 12:45lOZJE rastanski pat

lozjeto postoi so se korenja no ne go imame raboteno nekolku godini !...


6.500 €
или предлог цена
13 јул 18:55Се Продава место (лозје) Ниже Поле

Се продава место (Лозје) од 4670м2 на патот Ниже Поле одма наспроти р...


40 €
или предлог цена
11 јул 19:32Парцела со куќа во с.Кукуречани

Се продава парцела од 500м2 - градежно земјиште и куќа карабина од 50...


12.800 €
или предлог цена
11 јул 10:27Gradezna parcela kaj bal banja (ITNO)

Placot e vo gorno orizari odma nakarsi bal banja КП.1391 429 m2...


27 €
или предлог цена
06 јул 00:26Парцела за спортски терени

Продавам градежна парцела од 1716 м2, КП15726, КО Битола 1/2, во ...


По Договор
или предлог цена
05 јул 18:01СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ПЕЛИСТЕРСКИ ПАТ

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА /ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ НА ПАТОТ ЗА НИЖОПОЛЕ, ПОД РЕ...


30 €
или предлог цена
05 јул 13:33PLAC na izlez bitola-skopje , gradezno zemjishte so objekt!

Se prodava plac od 3000 m/3 na izlez od bitola=skopje parcela br kp 1...


1 €
или предлог цена
02 јул 11:38PLAC na izlez bitola-skopje , gradezno zemjishete so objekt!

Se prodava plac od 3000 m/3 na izlez od bitola=skopje parcela br kp 1...


1 €
или предлог цена
02 јул 11:38ПАРЦЕЛА НИЖОПОЛЕ/MESTO NIŽOPOLE

СЕ ПРОДАВА АТРАКТИВНА ПАРЦЕЛА✨ НИЖОПОЛЕ 1100 м2. ПАРЦЕЛАТА ИЗЛЕГУВА Н...


24 €
или предлог цена
27 јун 11:22Страна 8 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам