125 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Drveni Gajbi - Sunduci

Se prodava Drveni Gajbi - Sunduci - 1050 Gajbi - 100 den


100 МКД
или предлог цена
Денес 09:07Vaga Libela 200 kg

Vaga Libela so tegovi 200kg vgradeni na samata Vaga. Original slovens...


250 €
или предлог цена
Ресен

Останато

Денес 06:05PFAFF masina za sienje

PFAFF masina za sienje, so trofazen motor. Tel za kontakt: 070/519-7...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 06:05Elektro motor

Se prodava elektromotor 7.5kw


1 МКД
или предлог цена
Вчера 19:55Bosch Perac pod pritisok za avtomobil 110 Bar

Bosch easyaquatak 110 Bar Peracot e nov isproban samo 2 pati. 2.5 g...


5.200 МКД
или предлог цена
Вчера 18:18Masina

Prodavam cirkular so 7.5 kv motor


1 МКД
или предлог цена
Вчера 11:22Kafemat / Кафемат

Се продава кафемат со 2 рачки (2 1) 2 рачки за кафе, пареа и топла во...


300 €
или предлог цена
Вчера 07:25Giro doner, masina za pravenje giro

Se prodava aparat za giro so elektro motor, monofazen, moze sa se pro...


150 €
или предлог цена
Вчера 07:25Се продаваат гајби за јаболка

Се продаваат гајби за јаболка,има 150. Гајбите се наоѓаат во село Јан...


По Договор
или предлог цена
01 окт 17:04Се продава комбинована машина за дограма

Се продава комбинована машина за дограма,во исправна состојба.Цена по...


По Договор
или предлог цена
01 окт 17:04Се продава машина за стружење на паркет.

Се продава машина за стружење на паркет во исправна состојба.Машината...


По Договор
или предлог цена
01 окт 17:04Sever 4kw 3F

Prodavam ispraven 4kw trofazen elektromotor.


200 €
или предлог цена
01 окт 07:53Pedrollo pumpa

Pedrollo trofazna 6stepena pumpa, 2.2kw rabotena tri meseca.


350 €
или предлог цена
30 сеп 18:48KONUSNI LAGERI

Prodavam 2 novi konusni lageri 25821/25877 (73х35х25) Cena za dva 120...


1.200 МКД
или предлог цена
30 сеп 18:33Susara za pecurki

Se prodava susara za pecurki na struja Cena 25000 den


25.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 11:45PRODAVAM SVRDEL ZA BUSENJE DIFERENCIJAL

Prodavam diferencijal, svrdel za busenje dupki so glava od drebong po...


5 €
или предлог цена
30 сеп 01:45ITALIJANSKI SADNICI LESNIK NAJREZISTENTNI NAJPLODI

FACEBOOK: https://www.facebook.com/aljunajtid/ @aljunajtid https://...


2 МКД
или предлог цена
27 сеп 15:06Maxpuls kompresor 50L 2.5hp 8 bar

Моќност: 2hp Вртежи: 2.800/min Притисок: 8bari Проток: 120l/min Ц...


8.999 МКД
или предлог цена
24 сеп 13:02Vaga

Vaga Tel078450868 078450868 078450868 078450868 Goce


25.555 МКД
или предлог цена
24 сеп 12:48MULCER 1.60 GRCKI KAKO NOV EDNA GODINA KORISTEN

MULCER 1.60 GRCKI EDNA GODINA KORISTEN KAKO NOV


1.700 €
или предлог цена
23 сеп 12:27Greenworks 40V моторна пила

Се продава моторна пила Greenworks со сила од 40 V и 2,5 кс, мачот е ...


16.900 МКД
или предлог цена
22 сеп 19:27Vap Kerher Honda na Benzin

honda so Nilfisk pumpa 13ks 260bar


1 €
или предлог цена
20 сеп 21:11Zalozna Kuka Mamut

Тука сме кога ви е потребна помош. Дискретен и брз модел на алокација...


1 €
или предлог цена
Ресен

Останато

20 сеп 12:30Dizel motor za vadenje

Se prodava dizel motor za vadenje so kapacitet 1000l vo minuta korist...


250 €
или предлог цена
20 сеп 12:30Fiskalna kasa SY 250 so GPS

Fiskalna kasa SY 250 so vgraden GPS vo odlicna sostojba. Ima se od ...


6.000 МКД
или предлог цена
19 сеп 09:39Unior nareznica za metalni cevki

Izraboteni max 10 vintovi nova Unior kuoena pred 30 godini vrven kval...


70 €
или предлог цена
17 сеп 11:28Monofazen kompresor 125l

Kompresorot e odlicen nova glava Prva petoletka nova atestirana boca


400 €
или предлог цена
17 сеп 11:28Masina za cistenje na Kalinki

НОВО НОВО НОВО Машина за чистење на калинки GRIFO ITALY - Капацитет о...


По Договор
или предлог цена
06 сеп 08:02Kadioglu motoren tresac za sobiranje na plodovi

KADIOGLU моторен тресач за собирање на ореви, лешници, маслинки, вишн...


По Договор
или предлог цена
06 сеп 08:01Kadioglu sobirac na granki so hidraulicna raka za prifakanje

Kadıoğlu Makine Собирач на гранки со хидраулична рака за прифаќање. ...


По Договор
или предлог цена
06 сеп 08:01Masina za krsenje na orev so integriran kalibrator Kadioglu

Машина за кршење на ОРЕВИ со интегриран калибратор. Можност за подес...


По Договор
или предлог цена
06 сеп 08:00Kalibrator za orevi Kadioglu

НОВИ Калибратори за ОРЕВ KADIOGLU - Капацитет од 750kg/h до 1000kg/h...


По Договор
или предлог цена
06 сеп 08:00Kafemat vending

Kafematite se vo. Odlicna sostojba Ima poveke vidovi na kafemati


1 €
или предлог цена
05 сеп 06:43Kafrmat c5

Kolibri c 5


800 €
или предлог цена
05 сеп 06:43Elektricna pila maxpuls 2400W (motorna)

2400w 40cm Oil-30ml 12 месеци гаранција


5.499 МКД
или предлог цена
04 сеп 22:19Elektricen sekac so zica 10w-2000max za stirodur stiropol

Elektricen sekac za stiroopol


1.150 МКД
или предлог цена
04 сеп 22:02Merno trkalo maxpuls

Merno trkalo


1.380 МКД
или предлог цена
04 сеп 21:54Meshalica gradesna meshalka za malter beton meshalica

Meshalici za malter ceni ima na slikata pod sekoja meshalica


15.650 МКД
или предлог цена
03 сеп 17:19Pettostepena elektrokovina pumpa 1.5 kw

Mонофазна петостепена пумпа NTP 60M 230V 1,5kw Спецификација на прод...


11.000 МКД
или предлог цена
01 сеп 12:00Maxpuls pumpa za voda na benzin 3100w

MAX PULS Пумпа за вода на бензин MP-GWP05 Моќност:3.1kW Вртежи:3600...


9.499 МКД
или предлог цена
31 авг 07:29Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам