Струга
                   
82 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bmc kamion so prikolka 2012 god

se prodava kamion so prikolka god na proizvodstvo 2012 registrira...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

04 окт 14:11Mercedes 1113 kiper

Se prodava mercedes 1113 mnogu dobar Mozna zamena za dzip informacii...


4.500 €
или предлог цена
Струга

Камиони

03 окт 20:47PESKARENJE SASII,, PRIKOLKI,,OLTAJMERI, BANDASI

Peskarenje priprema farbanje visok kvalitet niski ceni


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

02 окт 11:51Bmc kamion so Cisterna (schwenk zement)

se prodava kamion so prikolka god na proizvodstvo 2012 registrira...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

30 сеп 13:34ATEGO AXOR SMEÇAR 1823

MERCEDES AXOR SMEÇAR 1823 ZA KOMUNALNI KONTENJERI God.2005 VO ODLI...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

29 сеп 22:01Rampa.i sanduk.furgon

Prodavam.od kamion..rampa hidraulicna za povece information na tel. ...


1 €
или предлог цена
Струга

Камиони

28 сеп 14:33Mercedes 1224 kipper

Kamjonot e vo odlicna sostojba za povece informaci preku telefon


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

26 сеп 20:59Man Slep sluzba

Se prodava slep sluzba za vozila


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

26 сеп 20:59Sanduk za 3 osovini kipper

Se prodava sanduk za 3 oski kipper


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

26 сеп 20:59Kran Palfinger Pk11000

Se prodava kran palfinger za povece informaci preku telefon


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

26 сеп 20:59PREVOZ- TRANSPORT

Vrsime prvoz i transport na roba


1 €
или предлог цена
Струга

Камиони

24 сеп 16:01STIGNA NOVA PRATKA GUMI DOUBLESTAR

NOVI GUMI DOUBLESTAR GI IMAME PREDNI I ZADNI PO POVEKE PROFILI ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

21 сеп 22:52Iveco 35 C13

BROJ ZA KONTAKT 070454414 Se prodava Iveco godina na proizvodstvo 20...


8.000 €
или предлог цена
Струга

Камиони

21 сеп 12:57Kiper sanduci

Se prodava kipersanduci za kamjon


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

15 сеп 20:33Mercedes Benz

Se prodava Kiper Mercedes Benz Actros 3243 vo odlicna sostojba mozit ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

14 сеп 19:34vlecna slizba (slep)turbo zeya

Sredena. registrirana. bazdirana so eden zbor top. 24/7


4 €
или предлог цена
Струга

Камиони

12 сеп 23:23СЕ ПРОДАВА MERCEDES BENZ

СЕ ПРОДАВА КАМИОН ГОДИНА НА ПРОИЗВОДСТВО 1991 ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛ :0...


5.200 €
или предлог цена
Струга

Камиони

12 сеп 11:01BANDASI 17.5

BANDASI 17.5


40 €
или предлог цена
Струга

Камиони

09 сеп 19:07POLOVNI KAMIONSKI GUMI

315/80/22.5 295/80/22.5 385/65/22.5 265/19.5 285/19.5 245/17.5


1 €
или предлог цена
Струга

Камиони

09 сеп 19:06IVECO EUROCARGO

IVECO EUROCARGO 11 DZUBRETARKA 072775111


21.800 €
или предлог цена
Струга

Камиони

09 сеп 19:06Kran za kamjon

Kran za kamjon vo odlicna sostojba moze i da se proba uste e vo kamjo...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

20 авг 13:00Mercedes 7 11 rampa do 13 metri se diga

kamjonot sega e uvezen kamjonot e vo rabotna sostojba kako nov vredi ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

20 авг 13:00Sanduk za kamjon kipper

Sanduk za kamjon kipper 6 m na 2.5 kippat na 2 strani za zemjodelci i...


5.500 €
или предлог цена
Струга

Камиони

20 авг 12:59PROTIFPAZARNO VOZILO IVEKO

PROTIFPAZARNO VOZILO Uvezeno god.1987 Vo super sostojba


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

16 авг 17:48peskarenje bandasi

profesionalno peskarenje tel 070630031


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

15 авг 12:59Se prodava Slep Sluzba Iveco Magirus

Slepot e vo celosna ispravna sostojba 1983 proizvodeno Info +389 70...


1 €
или предлог цена
Струга

Камиони

14 авг 11:52Mercedes atego 1618 so kran

Mercedes atego 1618 so kran 2008 Plateni site davacki do registracija...


70.325.789 €
или предлог цена
Струга

Камиони

10 авг 19:27Sanduk za kamjon

Se prodava sanduk za kamjon za povece informaci preku telefon


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

10 јул 23:42plug za kamion

plug za cistenje sneg nov 3.20 sirina sega donesen od ch


3.000 €
или предлог цена
Струга

Камиони

10 јул 09:45Stetter Mikser

Bure za mikser 7m3


2.000 €
или предлог цена
Струга

Камиони

10 јул 09:45MAN TGL 10.180 2007 god

MAN TGL 10.180 2007 godina so pominati 500.000km Registriran do 9 me...


12.000 €
или предлог цена
Струга

Камиони

29 јун 13:00MAN TGM 12.250 2011

MAN TGM 12.250 GOD.2011 Vo odlicna sostojba ZA POVEKE INFO 070362...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

28 јун 19:23Od Kupuva Man TGA-TGX kamijoni

- Samo Common rail motor - Plastam CASH Viber +38970869430 ...


8 €
или предлог цена
Струга

Камиони

27 јун 12:46Mercedes Kamion

Mercedes kamion servisiran remond pred nekoj meseci registracija mu f...


4.500 €
или предлог цена
Струга

Камиони

11 јун 16:32KAMIONI - PESKARENJE -SASII, BANDASI,

PESKARENJE SASII, BANDASI ,PRIKOLKI, PRIPREMA FARBANJE SO NAJ KVALI...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

02 јун 10:00Mercedes Axor

MERCEDES AXOR SMEÇAR 1823 ZA KOMUNALNI KONTENJERI God.2005 VO ODLI...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

14 мај 22:04Kupuvam Mercedes Actros MP4

Bilo kakva sostojba ! Plastam Cash Viber +38970869430


8 €
или предлог цена
Струга

Камиони

10 мај 01:33MENJAC ZA MERCEDES KAMION 2008

MENJAC ZA MERCEDES KAMION 2008 Izvaden Od Atego 2008 070362157


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

02 мај 21:15Noz za sneg

Noz plug za sneg napraven da pasira na jcb 3cx mnogu zdrav moze i na ...


2.000 €
или предлог цена
Струга

Камиони

22 апр 21:36Vw l80

Vw l80 1998 god ispravno se kiper


4.000 €
или предлог цена
Струга

Камиони

22 апр 21:35Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам