Охрид
                           
1580 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava Dvosoben Stan/Apartman so parking

Se iznajmuvat novi dvosobni stanovi na turisti i kirija do maj 2021 g...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

31 јул 15:59Промовирано

Stan od 64m2 vo nova zgrada na ulica Egejska

Se prodava stan od 64m2 vo nova zgrada na ulica Egejska vo Ohrid. ...


76.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

05 авг 22:35Промовирано

Нови студиа и апартмани во центар на Охрид

Се издаваат студиа и апартмани во централно подрачје на Охрид. Се...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 07:23Промовирано

Се издава стан 66 m² на 600м од кеј

Се издава двособен стан за 4 особи, воопшто не вселен и воопшто неко...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

09 авг 09:19*** STAN ZA TURISTI ***

Stanot se naogja vo centarot na Ohrid, na samo 200 metri do ezero. Ra...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

09 авг 09:15Apartman 95 m2

luxusuzen Apartman od 95 m2 🌟🌟🌟🌟 So 2 spalni, ednata e so...


100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

09 авг 07:47Stan vo Ohrid

Se izdava Stan vo Ohrid na visoko prizemje, 36 m2 na ul. Sirma Vojvod...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

09 авг 07:37НОВ стан во СТРОГ ЦЕНТАР

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


70.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 22:37ИМПЕРИЈА – Стан 25м²

Шифра А 34/7 Се продава нов невселуван стан (гарсоњера) со површи...


36.900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 20:13ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ – Ексклузивен стан

Се продава нов луксузен стан со ексклузувен поглед на езеро. Површ...


200.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 20:13СОБИ И АПАРТМАНИ-ОХРИД, СТРОГ ЦЕНТАР КАЈ ОХРИДСКА И КОЊСКО

СТАН ВО ОХРИД, СТРОГ ЦЕНТАР КАЈ ОХРИДСКА БАНКА Се издаваат соби и ап...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 18:46Апартман во строг центар со бесплатен паркинг

Адреса: Партизанска 1 Апартманот се наоѓа во строгиот центар на Ох...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 18:14Se izdava stan vo centarot na Ohrid, na podolg period

Се издава комплетно опремен стан во центарот на Охрид, на почетокот н...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 18:12Trosoben stan (2 spalni sobi) - Biljanini Izvori

Se izdava stan od 70m2 vo naselba Biljanini Izvori (vednas nasproti g...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 17:34Apartman vo Centar Ohrid za 2 lica

Se izdava za kratok prestoj stan vo centarot na Ohrid 🇲🇰, 250m od s...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 17:34Se iznajmuva studio nas.sv.Stefan,na 100m od plaza

(sloboden od 27.07 do 03.08)Se iznajmuva studio apartman vo Ohrid vo ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 16:13Kupuvam stan do 40m2 vo centarot na Ohrid

Baram stan vo Ohrid do 40m2 po normalni ceni. Za ponudi kontaktirajte...


32.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 15:28Apartman centar ohrid sloboden od 10 avgust

Apartman centar ohrid sloboden od 10 avgust klima tv kujna kupatilo t...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 13:16SANRAJS Trosoben Stan 95 m2 centar, odlicen

Agencijata za nedviznosti Sanrajs nudi na prodazba preubav stan od 95...


110.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 11:54Sanrajs Nov trosoben preubav stan od 99m2 na 1 kat istok

Agencijata za nedviznosti Sanrajs nudi na prodazba preubav nov stan o...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 11:54Sanrajs nov trosoben luksuzen stan od 82m2 na 5kat vo centar

Agencijata za nedviznosti Sanrajs nudi na prodazba nov luksuzen troso...


122.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 11:54***Капитал***Ексклузивно Стан 76 мкв, Три Апартмани

Шифра 10 929 Ексклузивна понуда Трособен стан организиран како...


77.900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 11:50*** Капитал *** Трособен северозападен стан 64 мкв

Трособен стан во Охрид, урбана заедница 8ми Септември. Површина: 64 ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 11:50*** Капитал *** Трособен јужен стан во Центар.

Трособен јужен стан во Охрид, во урбана заедница Центар во непосредна...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 11:49*** Капитал *** Трособен стан во населба Христо Узунов.

Трособен стан во населба Христо Узунов. Површина 82 мкв. Кат петти,...


75.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 11:49*** Капитал *** Трособен јужен стан во центар на Охрид

Шифра 10 933 Трособен јужен стан во Охрид во урбана заедница Центар...


97.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 11:49***Kapital***Ekskluzivno trosoben stan dupleks 102 mkv

Шифра 10 824 Екслкузивна понуда Трособен комфорен с...


85.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 11:49*** Капитал *** Двособен југоисточен стан во Охрид 54 м2

Двособен јужен стан во Охрид, во урбана заедница Билјанини извори, н...


67.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 11:49***Капитал***Трособен стан Буклисокак 62 мкв

Шифра 10 926 Ексклузивна понуда: Трособен стан во Охрид, Букли...


41.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 11:49***Kapital***Opremen Apartman vo Centar 41 mkv

Шифра 10 925 Опремен апартман во Охрид, во урбана заедница Центар...


63.550 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 11:49*** Капитал *** Двособен источен стан Билјанини извори 58 м2

Двособен стан во Билјанини извори. Површина: 58 мкв. Кат: поткровје ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 11:48*** Капитал *** Јужен стан во Охрид, населба Христо Узунов.

Површина 40 мкв. Кат четврти без лифт. Ориентација југ. Паркинг. Рап...


41.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 11:48Apartman Tiffany Ohrid

Апартманот се наоѓа во центарот на Охрид за максимум 5 особи! Се наоѓ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 11:48SE IZDAVA APARTMAN VO CENTAR NA OHRID

Apartmanot e nov, se naogja vo centar na ohrid na 150 metri od ohrids...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 11:46Se izdavaat Apartmani vo lagadin

Se izdavaat Apartmani vo lagadin... Prva linija od ezero Celosno o...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 11:16*SAJCESKI* STAN NA EGEJSKA

Se prodava stan vo Ohrid na ul. Egejska vednas do fabrikata Bratstvo....


58.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 10:25Недвижности Скопје,Охрид,Струга...

Се продаваат два стана во Охрид 1. Во градба на приземје кај Тамаро...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 10:19Kamelija stan vo gradba 68m2,dve spalni,Bil.izvori

Se prodava Trosoben stan vo faza na gradba so golemina od 68m2, raspo...


1.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 09:52Kamelija Nov stan Biljanini izvori,3 kat,57m2

Agencija za nedviznosti Kamelija prodava nov stan(vo faza na gradba) ...


1.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 09:48IZDAVAM TROKREVETNA GARSONJERA VO CENTAR NA OHRID

IZDAVAM TROKREVETNA GARSONJERA VO CENTAR NA OHRID KAJ KATOLICKA ISKL...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 09:38se izdava stan pod naem

се издава апартман гарсоњера во строг центар во нова зграда. наместен...


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
Охрид

Станови

08 авг 09:10Apartman centar ohrid sloboden od 10 avgust

Apartman centar ohrid sloboden od 10 avgust klima tv kujna kupatilo t...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 08:17Iznajmuvame Stanovi i Sobi

Iznajmuvame novi i luksuzno opremeni, konforni stanovi vo centarot na...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 07:53Страна 4 од 40

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам