Охрид
                           
1591 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stan pod Kirija i na Turisti vo centar

Se iznajmuva na Turisti i van sezona pod Kirija isključivo do Maj (ju...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

09 сеп 13:41Промовирано

Нови станови Охрид - Струга

Станови за продажба Повеќе станови во Охрид и Струга


1.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 сеп 02:49Промовирано

Прекрасен стан во Билјанини Извори

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на ско...


64.900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 сеп 16:22Промовирано

Se prodava stan vo Ohrid pozadi pozarnata

Moderno opremen stan so kvalitena kujna, namestaj, bela tehnika I mno...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 сеп 10:38Се продава ЗГРАДА со двор

Се продава зграда со 8 стана во населба Христо Узинов позади истоимен...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 сеп 10:36Nov stan vo Ohrid

Se prodava nov stan vo Ohrid vo naselbata Hristo Uzunov vo blizina na...


61.600 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 сеп 10:36Prodavam nov stan vo Ohrid centralno podracje

Se prodava nov stan vo Ohrid centralno gradsko podracje (naselba Hris...


71.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 сеп 10:36Нови Апартмани и Студиа во Строг Центар со Бесплатен Паркинг

Располагаме со 6 апартмани и 3 студиа во строгиот центар на градот. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

26 сеп 10:29ЧОЈС-Nov ,namesten stan na ul.Egejska

Se prodava nov nevseluvan stan na ul.Egejska so vk kvadratura od 47 m...


1.350 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 сеп 09:10ЧОЈС-Trosoben stan so pogled ne ezero kaj h.Palas

Se prodava trosoben stan so pogled na ezero i stariot del na gradot(D...


103.600 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 сеп 09:10Iznajmuvame Dvosoben Apartman - Stan

Iznajmuvame Dvosoben Apartman - Stan stan vo centarot na Ohrid vednas...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

26 сеп 07:58Se izdava Stan so 2 spalni vo Ohrid

Se izdava trosoben stan bo Ohrid, naselba Biljanini izvori Kompletno...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

26 сеп 07:12Се издава двособен стан

Се издава наместен двособен стан во Охрид во близина на пазарот. Стан...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 сеп 19:38Izdavam stan vo Daljan pogled na ezero

Izdavam stan vo daljan na 2min od plaza Stanot ima golema dnevna sob...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 сеп 11:03SE IZNAJMUVA

SE IZDAVA APARTMAN VO STROG CENTAR NA OHRID,KOMPLETNO OPREMEN SO TV,K...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 сеп 20:47Se prodava Lux stan 73m2 u mnogo kvalitetna zgrada vo ohrid.

Se prodava Lux stan 73m2 u mnogo kvalitetna zgrada vo ohrid. ⭐Kompl...


97.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
99.000 €
Охрид

Станови

24 сеп 19:25Se iznajmuva stan vo strog centar

Se iznajmuva stan vo strog centar (do market Tamaro , vo blizina na ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

24 сеп 19:16FOR A LONG PERIOD I AM RENTING A APARTMENT FOR 1 BEDRROM

I am renting an apartment with 1 separate bedroom, fully equipped, fo...


235 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 сеп 18:00Прекрасен стан во Билјанини Извори

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на ско...


64.900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 сеп 16:22ИМПЕРИЈА – Ексклузивни апартмани

Шифра Б 91/15 Се продаваат нови невселувани станови-апартмани со ...


1.100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 сеп 12:49APARTMENT WITH SEPARATE BEDROOM FOR LONG-TERM RENT

I am renting an apartment with 1 separate bedroom, fully equipped, fo...


235 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 сеп 09:39Se iznajmuva LUX studio najstrog centar so garaza

Se iznajmuva komplet opremeno komotno studio so golemina od 40m2 vo n...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 сеп 08:31SE IZDAVA APARTMAN/STAN VO CENTAR POZADI SKALESTA ZGRADA

Sloboden. Dvosoben opremen stan, 60m2, komotna dnevna soba so Kujna,...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

24 сеп 07:46Iznajmuvame Dvosoben Apartman - Stan

Iznajmuvame nov i luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na Ohrid...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 20:18Se izdava stan vo Ohrid za cela sezona!

Se izdava dvosoben stan vo centarot na Ohrid, na samoto setaliste za ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 19:59Се изнајмува Луксузно наместен стан во центарот на ОХРИД

Се изнајмува стан во центарот на Охрид (над НЛБ банка) Станот е лукс...


60 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
80 €
Охрид

Станови

23 сеп 19:52Se prodava Lux stan na top lokaciji,so extra raspored vo ohr

Se prodava Lux stan na top lokaciji,so extra raspored vo ohrid. ⭐Top...


104.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 17:08Нови студија во центар 1100 ,1300 денари со паркинг

Вонсезонски ОД 01 СЕПТЕМВРИ 1300 денари за студио апартман 2+1 до три...


1.300 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 16:50Вила со 10 апартмани во центар со паркинг

Од 01 СЕПТЕМВРИ ВОНСЕЗОНСКИ ЦЕНИ : 1300 денари до три лицаза резерци...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 16:49Kamelija nov stan 65m2 trosoben B.Izvori

Agencija za nedviznosti Kamelija prodava nov stan vo faza na gradba 6...


1.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 16:02Kamelija Stan 99m2 tros. Biljanini Izvori

Се продава стан, 99м2 во населба Билјанини Извори. Станот e југо-ист...


1.150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 16:01APARTMAN OHRID - se izdava na 100 metri od plaza

APARTMAN od 49m2 se izdava na mestoto Sv.Stefan vo borova suma pogode...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 14:53SE IZDAVA STAN VO CENTAROT NA OHRID

Se izdava stan vi centarot na Ohrid vednash do Hotel Montenegro na ul...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 13:59Се изнајмува нов стан во центарот на Охрид

Се изнајмува стан во центарот на Охрид за КРАТОК ПРЕСТОЈ , наспроти ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.200 €
Охрид

Станови

23 сеп 13:46Stan od 55m2 vo Ohrid

Se prodava stan vo Ohrid na ul. Vangel Nikoloski. Stanot ima vkupn...


1.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 12:46SANRAJS Trosoben Stan 53 m2 centar kaj postata

Agencija za nedviznosti "Sanrajs" nudi na prodazba prekrasen ponov st...


72.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 11:24ЧОЈС-Cetvorosoben stan vo centar

Se prodava cetvorosoben duplex stan vo centar na ul.Dimitar Vlahov (n...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 09:49ЧОЈС-Trosoben stan na Turisticka

Se prodava trosoben stan na bul.Turisticka nasproti market Tamaro (kr...


1.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 09:49ЧОЈС-Juzen Stan vo Daljan

Se prodava stan vo Daljan vo neposredna blizina na ezeroto na 4 kat (...


51.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 09:48Се издава стан под кирија-Охридати

Се издава стан под кирија 96м2 во Охридати позади хотел Дипломат. Ста...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 22:34se prodava stan od 45M2

Se prodava stan 45m2 na vtori kat jugoistok ima i podrum se naoga na...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 22:27Tip Top sreden apartman so pogled na ezero strog centar

Izdavam garsonjera 32m2 so pogled na ezero. Kapacitet 2+1 lice Ce...


1.800 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 21:43ИМПЕРИЈА – Стан 25м²

Шифра A 35/2 Се продава стан (гарсоњера) со површина од 25м² со ...


35.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 20:24Страна 4 од 40

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам