Охрид
                           
1575 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stan od 64m2 vo nova zgrada na ulica Egejska

Se prodava stan od 64m2 vo nova zgrada na ulica Egejska vo Ohrid. ...


76.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

05 авг 22:35Промовирано

Вила со 10 апартмани во центар со паркинг

Вила во центарот на Охрид поседува : 7 студија апартмани 2+1 22-25 м...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

01 авг 10:41Промовирано

Iznajmuvame Luksuzno opremen Dvosoben Stan

Se iznajmuva na turisti i dnevni prestoj nov i luksuzno opremen dvoso...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

11 јул 18:00Промовирано

НОВ стан со 1 спална

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


45.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

06 авг 23:39Apartmani i studia vo Ohrid

Iznajmuvam apartmani i studija vo centarot na Ohrid. Apartmanite se k...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

06 авг 22:24Se izdava apartman vo Ohrid na 50 m do kej

Se izdava apartman vo Ohrid na 50 m do kej, pozadi hotel Milenium Pal...


40 €
или предлог цена
Охрид

Станови

06 авг 19:41Апартман во Варош Охрид

Апартманот е во стариот дел на градот Охрид, до музејот „Куќа на Робе...


60 €
или предлог цена
Охрид

Станови

06 авг 16:17IZDAVAM APARTMAN 55m2 VO OHRID

IZDAVAM APARTMAN ZA TURISTI 55m2 VO OHRID SPALNA DNEVNA KUJANA KUPATI...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

06 авг 16:07DVA APARTMANI ZA PO 3 OSOBI POZADI MILENIUM

Apartmani za prekrasen odmor pozadi hotel Milenium. Kapacitet dva ap...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

06 авг 16:00IZNAJMUVAM APARTMAN VO STROG CENTAR OHRID

iznajmuvam kompletno renoviran stan so dnevna i spalna so kapacitet o...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

06 авг 15:45Se izdavaat luksuzni apartmani

Se izdavaat luksuzni apartmani za kratok I za podolg prestoj kompletn...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

06 авг 15:43Izdavam apartmani vo Ohrid (CENTAR)

Izdavam novi apartmani vo centarot na Ohrid. Obezbeden parking,WIFI,...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

06 авг 14:55SE IZDAVA STAN VO CENTAROT NA OHRID

Se izdava stan vo centarot an OHRID nasproti Waikiki do staroto Kino....


20 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
30 €
Охрид

Станови

06 авг 14:16Nov stan od 86m2 vo Ohrid - ZDRAVESKI

Нов стан на влез на Охрид од Струга Станот го има следниот распоре...


1.150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

06 авг 13:05Stan od 69m2 vo Centar - ZDRAVESKI

Se prodava stan od 69m2 vo Centar vednas do pazarot. Stanot go ima s...


1.250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.300 €
Охрид

Станови

06 авг 13:05Dvosoben apartman za odmor vo centar na Ohrid

Se iznajmuva dvosoben apartman za odmor, vikendi, praznici vo centar ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

06 авг 12:10ЧОЈС-Trosoben stan so pogled ne ezero kaj h.Palas

Se prodava trosoben stan so pogled na ezero i stariot del na gradot(D...


103.600 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
112.000 €
Охрид

Станови

06 авг 11:19ЧОЈС-Stan na ul .Dame Gruev

Se prodava stan na ul Dame Gruev (nas.Hristo Uzunov)so vk.kvadratura ...


57.600 €
или предлог цена
Охрид

Станови

06 авг 11:19ОДЛИЧЕН АПАРТМАН ЗА СЕМЕЈНО ЛЕТУВАЊЕ НА САМА ПЛАЖА НА ОХ.ЕЗЕ

Се изнајмува апартман /студио во апартмански комплекс ЕУРОТЕЛ , на 3 ...


1 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
40 €
Охрид

Станови

06 авг 11:18ЧОЈС-Garsonjera na Turisticka

Se prodava nova garsonjera na bul.Turisticka (do noviot Ramstore) na ...


36.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
38.000 €
Охрид

Станови

06 авг 10:06ЧОЈС-Trosoben stan na Turisticka

Se prodava trosoben stan na bul.Turisticka nasproti market Tamaro (kr...


1.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

06 авг 10:06ЧОЈС-Trosoben vo centar na Turisticka 63m2

Se prodava trosoben stan vo centar na Turistickavo blizina na ohridsk...


1.550 €
или предлог цена
Охрид

Станови

06 авг 10:06ЧОЈС-Cetvorosoben stan vo centar

Se prodava cetvorosoben duplex stan vo centar na ul.Dimitar Vlahov (n...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.350 €
Охрид

Станови

06 авг 10:06Нови студија во центар 1100 ,1300 денари со паркинг

Вонсезонски до јуни 1300 денари, од 01-15.07 1500денари за студио апа...


1.300 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

06 авг 08:48Trosoben stan vo gradba do Tamaro 7

Se prodava trosoben stan so dve spalni od 76m2 na 1 kat vo gradba ved...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

06 авг 07:18Se prodava stan vo Ohrid

Се продава стан во Охрид, место: Стара Царина, со површина од 80 м2: ...


81.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

06 авг 00:37Stan od 64m2 vo nova zgrada na ulica Egejska

Se prodava stan od 64m2 vo nova zgrada na ulica Egejska vo Ohrid. ...


76.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

05 авг 22:35ИМПЕРИЈА – Стан 63м²

Шифра Ц 59/20 Се продава опремен стан со површина 63м² со распоред -...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

05 авг 20:22ИМПЕРИЈА – Стан 47м²

Шифра Б 109/6 Се продава стан со површина 47м² со распоред – дневна...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

05 авг 20:22Izdavam aprtman

Izdavam apratman na 10min od avtobuska i na 10min od plostad.Cena vo ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

05 авг 18:24Se iznajmuva stan na mirna lokacija vo centar na Ohrid

Ostanati slobodni termini 11-15.8 i posle 20.8 Se iznajmuva dvoso...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

05 авг 17:34Dupeks stan 118m2 vo najstrog centar na Ohrid

Se prodava kompletno namesten stan vo najstrog centar na Ohrid,duplek...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

05 авг 17:18izdavam stan vo centarot na Ohrid, 2 min peski od carsija

Stanot e na 2 minuti peski od carsijata ima parking pred zgradata, av...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

05 авг 16:21ЧОЈС-Stanovi vo strog centar

Se prodava stan so vk povrsina od 61 m2 ,na 2 kat juzno orjentiran (s...


1.750 €
или предлог цена
Охрид

Станови

05 авг 13:42ПРОДАВАМ СТАНОВИ

СЕ ПРОДАВААТ СТАНОВИ ВО ОХРИД ,ЗГРАДА ВО ИЗГРАДБА,ЛОКАЦИЈА БЛИЗУ ХОТ...


1.400 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
1.600 €
Охрид

Станови

05 авг 13:22Kupuvam stan €1290m2 Centar Ohrid

Kupuvam stan,centralno podracje vo Ohrid Cena max. do 1290€ m2, Pov...


1.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

05 авг 12:25Apartmani , studio , apartman , sobi , Ohrid , centar , stan

Се издаваат нови луксузни апартмани се наоѓаат во најстрогиот центар ...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

05 авг 11:53ЧОЈС-Stan na prizemje so dvorce

Se prodava stan na ul .Dame Gruev (nas.Hristo Uzunov) so vk povrsina ...


50.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

05 авг 10:56ЧОЈС-Stan vo centar na ul.Partizanska

Se prodava stan vo strog centar na ul.Partizanska so vk povrsina od 5...


80.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

05 авг 10:04SE IZDAVA STAN STROG CENTAR

Se izdava stan strog centar na ubava lokacija dve sobi posebni kujna ...


1 €
или предлог цена
- 97 % Попуст
30 €
Охрид

Станови

05 авг 09:33Se izdava Stan so 2 spalni vo Ohrid

Se izdava trosoben stan bo Ohrid, naselba Biljanini izvori Kompletno...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

05 авг 09:30Se prodava stan 40m2 vo Ohrid

Se prodava stan 40m2 vo Ohrid na 2 kat od vkupno 4 na Bul. Turisticka...


50.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

05 авг 09:29Garsonjera do komercijalna baka Klara

. STUDIO 2 SLOBODNO E OD 27-08 primam gosti od 12 i 30 do 13 cas...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

05 авг 08:40Страна 5 од 40

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам