Охрид
                           
1589 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stan pod Kirija i na Turisti vo centar

Se iznajmuva na Turisti i van sezona pod Kirija isključivo do Maj (ju...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

09 сеп 13:41Промовирано

Стан 71 m² кај болницата

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на одл...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

20 сеп 19:52Промовирано

Прекрасен стан во Билјанини Извори

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на ско...


64.900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 сеп 16:22Промовирано

SE PRODAVA TROSOBEN STAN OD 80 M2

Se prodava trosoben stan od 80 m2 , stanot se naoga na dobra lokacija...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

19 сеп 15:15Iznajmuvame Dvosoben Stan - Apartman

Iznajmuvame Sobi i nov luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

19 сеп 12:22САНРАЈС Kuka vo Varos De Lux Prekrasen pogled

Агенција за недвижности Санрајс нуди на продажба куќа (вила),нова гра...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

19 сеп 10:07Стан на Туристичка до маркет Тамаро

Станот е лоциран во зелената зграда од Трим-Лум на Туристичка, и глед...


77.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

19 сеп 09:11ЧОЈС-Stan vo Rasadnik so golema terasa

Se prodava stan vo rasadnik so vk kvadratura od 58 m2 (od koi stan 42...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

19 сеп 08:48Iznajmuvame Nov Dvosoben Apartman vo centarot na Ohrid

Iznajmuvame nov i luksuzno opremen dvosoben stan na turisti vo centar...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

19 сеп 07:23Se izdava apartman

Se izdava apartman na samiot vlez na ohrid.Maksimum na gosti e 5 osob...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

19 сеп 00:41iznajmuvam garsonjera strog centar

tv kablovska kujna g sed kauc kupatilo kompletno opremeno,za edna ili...


100 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
5.000 €
Охрид

Станови

18 сеп 16:45Iznajmuvame Dvosoben Stan - Apartman

Iznajmuvame novi i luksuzno opremeni stanovi vo centarot na Ohrid na ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

18 сеп 13:19Iznajmuvame Stanovi i Sobi

Iznajmuvame nove i luksuzno opremeni stanovi vo centarot na Ohrid na ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

18 сеп 09:25Se izdava Apartman

Se izdava Apartman za 2 osobi,kompletno opremen so privaten parking p...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

18 сеп 00:08Se izdava stan vo centar na Ohrid

Izdavam opremen stan od 64 m2 na juzna strana vo centar na ulica 7mi ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
200 €
Охрид

Станови

17 сеп 23:57Se izdava garsonjera

Se izdava golema garsonjera od 45 m2 vo centar. Ima golema dnevna so ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 сеп 23:57Се издаваат Апартмани

Се издаваат апартмани на различни локации во Охрид и Пештани. Доколк...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

17 сеп 20:23SE IZDAVA GARSONJERA VO STROG CENTAR NA OHRID

Se izdava garsonjera vo strog centar na Ohrid, 200m do carsija i ezer...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

17 сеп 17:09Top apartmani vo centarot na Ohrid

Se izdavaat 2 top namesteni apartmani vo centarot na Ohrid, sekoj apa...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 сеп 12:55Apartmani , studio , apartman , sobi , Ohrid , centar , stan

Се издаваат нови луксузни апартмани се наоѓаат во најстрогиот центар ...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 сеп 11:32Strog centar, novi delux apartmani Jovan do postata

Rezervirajte 070/391583 ili 077/570001 !!! Apartmanite Jovan se novi...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 сеп 10:33Izdavam stan strog centar so parking do posta

Novi delux apartmani Jovan,strog centar na Ohrid, na 80m do ezero, pl...


35 €
или предлог цена
- 42 % Попуст
60 €
Охрид

Станови

17 сеп 10:25DELUXE APARTMENTS - АПАРТМАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР НА ОХРИД

**** POSLEDNI TERMINI ZA OVA LETO - Last minute ponuda **** 7 Noke...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 сеп 22:07DELUXE АПАРТМАНИ ВО СТРОГ ЦЕНТАР НА ОХРИД СО ПАРКИНГ

**** POSLEDNI TERMINI SO EKSTRA POPUST ZA OVA LETO - Last minute ponu...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 сеп 22:07Се издава нов луксузен апартман во строг центар

Адреса: Партизанска број 1, стан 74 Апартманот FANTASY 1 е луксузн...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

16 сеп 19:23Se prodava stanće 36m2 vo Ohrid pogled na ezero.

Se prodava stanče 36m2 vo Ohrid (Sv.Stefan 4 km oddalecen od centar n...


48.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 сеп 19:15Dogorocno se iznajmuva garsonjera do h.Brlvedere

Dolgorocno ,poveke mesecno ili na godisno nivo se izdavai studio apar...


150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 сеп 17:53Se prodava preubav Stan vo Ohrid

Se prodava stan 40m2 Peti kat so gallerija. Komplet namesten. Te...


45.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 сеп 16:47Стан во Охрид на убава локација

Голем стан во Охрид на убаво место кај Биљанини извори, на 5 кат, со ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 сеп 14:13Stan od 54m2 vo centralno podracje!

Stan od 54m2 vo centralno podracje na Ohrid na ulica Bogomilska. So ...


1.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 сеп 13:58Iznajmuvame Apartman /Stan vo Centarot na Ohrid

Iznajmuvame Nov i luksuzno opremen dvosoben stan na turisti vo centar...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

16 сеп 11:57Kupuvam Garsonjera

Kupuvam Garsonjera do 30.000 e. Ponudite samo na tel.


30.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 сеп 11:03STAN VO STROG CENTAR-OHRID 100 m2

Se prodava Stan vo strog centar vo Ohrid 100 mkv. Stanot ima dneven s...


150.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 сеп 10:51Kamelija Nov stan 55m2, 1 kat kaj uciliste Hristo Uzunov

Agencija za nedviznosti Kamelija Ohrid prodava nov stan vo zavrsna fa...


1.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 сеп 10:14Stan vo centar od 100m2 zad Ohridska Banka Kamelija

Agencija za nedviznosti Kamelija Ohrid nudi na prodazba stan so povrs...


1.100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 сеп 10:14Smestuvanje Ohrid Centar - Accommodation Ohrid Center

Novi Apartmani Centar Pokraj Ezero na samo 50m od Ezeroto i Carsijata...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 сеп 09:45Ohrid Centar Pogled na ezero-Accommodation Lake view

Smestuvanje vo blizina na centarot na Ohrid vo miren i tivok ambient ...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 сеп 09:45IZDAVAM APARTMAN DO OHRIDSKA BANKA

Se izdava Apartman, vo centarot na gradot , do Ohridska Banka so sops...


15 €
или предлог цена
Охрид

Станови

15 сеп 20:55ИМПЕРИЈА – Станови во центар

Шифра Ц 59/24 Се продаваат нови станови со површина 59м² ,со расп...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

15 сеп 20:12ИМПЕРИЈА – Нови станови во близина на кеј

Шифра Б 101/10 Се продаваат станови во градба (завршна фаза) со по...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

15 сеп 20:12Se izdava stan vo centarot na Ohrid na podolg period

Се издава комплетно опремен стан во центарот на Охрид, на почетокот н...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

15 сеп 18:54Se izdava stan vo Ohrid

Se izdava nov stan vo centarot na Ohrid Stanot e kompletno opremen ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

15 сеп 13:00Se izdava Centar do postata

Izdavam Apartmani I sobi vo Ohrid centar kaj postata zgrada remis 35...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

15 сеп 11:28Страна 6 од 40

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам