Охрид
                           
1588 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Прекрасен стан во Билјанини Извори

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на ско...


64.900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 сеп 16:22Промовирано

Нови станови Охрид - Струга

Станови за продажба Повеќе станови во Охрид и Струга


1.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 сеп 02:49Промовирано

Stan pod Kirija i na Turisti vo centar

Se iznajmuva na Turisti i van sezona pod Kirija isključivo do Maj (ju...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

09 сеп 13:41Промовирано

Се издава Апартман во Охрид (строг центар)

Се издава Апартман во Строг Центар на Охрид, кај Охридска банка. За 4...


200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

29 сеп 13:32Продажба на станови во градба на ул.Асном Охрид

Градба на Ламела 6 - Бејбунар Охрид Објектот е со модерна архитекту...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

29 сеп 13:00Nov Apartman so Besplaten Parking vo Strog Centar

Адреса: Партизанска 1 Апартманот FANTASY 2 се наоѓа во центарот на...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

29 сеп 11:55Se Izdava Apartman vo Strog Centar so Besplaten Parking

Адреса: Партизанска 1 Апартманот Фантазија 3 се наоѓа во строгиот ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

29 сеп 11:55Апартман во строг центар со бесплатен паркинг

Адреса: Партизанска 1 Апартманот се наоѓа во строгиот центар на Ох...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

29 сеп 11:55SANRAJS Stan 70 m2 renoviran i namesten kaj hotel Donco

Agencijata za nedviznosti SANRAJS nudi na prodazba dvosoben stan od 7...


84.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

29 сеп 09:37Kupuvam stan do 40m2 vo centarot na Ohrid

Baram stan vo Ohrid do 40m2 po normalni ceni. Za ponudi kontaktirajte...


32.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

29 сеп 08:59Se prodava stan 64m2 vo ohrid.

Se prodava stan 64m2 so ubav raspored vo ohrid. ⭐Namesten ⭐1. Kat ...


63.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

29 сеп 06:58*SAJCESKI *Opremen stan

Se prodava stan vo Ohrid na ul. Sirma Vojvoda vo ponova zgrada. Stan...


58.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

28 сеп 22:33Нова гарсоњера од 30 m²

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


34.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

28 сеп 21:47ИМПЕРИЈА – Стан 61м²

Шифра Ц 63/2 Се продаваат нови невселувани станови со површина од...


1.570 €
или предлог цена
Охрид

Станови

28 сеп 20:52ИМПЕРИЈА – Стан 49м²

Шифра Б 110/10 Се продава стан со површина 49м² со распоред – дневн...


60.900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

28 сеп 20:47Стан 64 m² во Даљан на 1 кат

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на одл...


63.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

28 сеп 20:35stan vo Ohrid 100metri od ezero

se prodava nevselen stan od 60 kv vo Ohrid nas.daljan 100 metri od ez...


64.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

28 сеп 14:22Izvamuvame Dvosoben Apartman

Iznajmuvame Sobi i nov luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

28 сеп 10:16Se izdava apartman za podolg period

Se izdava apartman za podolg period, preku cela godina, so dogovor.Sl...


6.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

28 сеп 04:40Се издава стан на одлична локација

Станот се наоѓа во близина на Билјанини Извори и центарот на градот, ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

27 сеп 18:51Се изнајмува стан во центарот на градот Охрид

Се изнајмува стан во центарот на градот Охрид на само 700м од градски...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

27 сеп 17:57SE PRODAVA GARSONJERA 30m2 VO OHRID

SE PRODAVA GARSONJERA 30m2 VO OHRID. ⭐ STANOT E NISKO PRIZEMJE, ⭐ N...


34.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

27 сеп 16:35Stan od 36m2 vo Sveti Stefan - ZDRAVESKI

Se prodava stan od 36m2 vo Sveti Stefan Ohrid Stanot e so prekrasen ...


56.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

27 сеп 15:01Продажба на станови во градба на ул.Асном Охрид

Градба на Ламела 7 и 8 - Бејбунар Охрид Објектот е со модерна архит...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

27 сеп 13:00SE IZDAVA LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR NA OHRID

Se izdava luksuzen stan vo centarot na Ohrid, 100m do ezero i charsij...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

27 сеп 12:39ЧОЈС-Stan vo centar na ul.Partizanska

Se prodava stan vo strog centar na ul.Partizanska so vk povrsina od 5...


80.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

27 сеп 11:06Se izdava stan

Se izdava stan vo strogiot centar stanot e kompletno namesten i klima...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 сеп 22:21Se izdava stan

STROG CENTAR !!!! Stanot se izdava samo turistickikapacitet2+2 cenata...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 сеп 22:21Se izdava STANCE

Stanot se naogja kaj OU Hristo Uzunov, vo ponova zgrada na 1 kat. Ra...


150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 сеп 21:46se izdava stan pod naem

се издава апартман гарсоњера во строг центар во нова зграда. наместен...


9.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

26 сеп 17:51Apartman Martin

Se izdava trosoben Stan vo Ohrid, na kratok ili podolg period slobode...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 сеп 14:40Se prodava Stan 54m2vo gradba prizemje so dvorce

Agencijata za nedviznosti Kamelija Ohrid nudi na prodazba stan vo Ohr...


1.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 сеп 13:49Kamelija Stan 59m2 nas. Daljan

Agencija za nedviznosti kamelija prodava Stan vo naselba daljan na 10...


750 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 сеп 13:49Се издава наместен стан во Охрид

Се издава наместена гарсоњера на улица Сирма Вовода 108, Охрид (кај м...


8.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

26 сеп 13:37OHRID CENTAR STANOVI VO GRADBA 44,48,51 I 17M2

Agencijata nudi za prodazba stanovi vo strog centar na Ohrid. Mala zg...


1.700 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 сеп 11:22Se Iznajmuva vo OHRID Apartmani vo strog centar do postata

Se iznajmuvaat apartmani vo strog centar na Ohrid na samo 50 metri od...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 сеп 10:48Se prodava stan vo Ohrid pozadi pozarnata

Moderno opremen stan so kvalitena kujna, namestaj, bela tehnika I mno...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 сеп 10:38Се продава ЗГРАДА со двор

Се продава зграда со 8 стана во населба Христо Узинов позади истоимен...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 сеп 10:36Nov stan vo Ohrid

Se prodava nov stan vo Ohrid vo naselbata Hristo Uzunov vo blizina na...


61.600 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 сеп 10:36Prodavam nov stan vo Ohrid centralno podracje

Se prodava nov stan vo Ohrid centralno gradsko podracje (naselba Hris...


71.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 сеп 10:36Нови Апартмани и Студиа во Строг Центар со Бесплатен Паркинг

Располагаме со 6 апартмани и 3 студиа во строгиот центар на градот. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

26 сеп 10:29Iznajmuvame Dvosoben Apartman - Stan

Iznajmuvame Dvosoben Apartman - Stan stan vo centarot na Ohrid vednas...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

26 сеп 07:58Se izdava Stan so 2 spalni vo Ohrid

Se izdava trosoben stan bo Ohrid, naselba Biljanini izvori Kompletno...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

26 сеп 07:12Страна 4 од 40

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам