Охрид
                           
1588 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Стан 71 m² кај болницата

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на одл...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

20 сеп 19:52Промовирано

Нови станови Охрид - Струга

Станови за продажба Повеќе станови во Охрид и Струга


1.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 сеп 02:49Промовирано

Stan pod Kirija i na Turisti vo centar

Se iznajmuva na Turisti i van sezona pod Kirija isključivo do Maj (ju...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

09 сеп 13:41Промовирано

Izdavam stan vo Daljan pogled na ezero

Izdavam stan vo daljan na 2min od plaza Stanot ima golema dnevna sob...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 сеп 11:03SE IZNAJMUVA

SE IZDAVA APARTMAN VO STROG CENTAR NA OHRID,KOMPLETNO OPREMEN SO TV,K...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 сеп 20:47Se prodava Lux stan 73m2 u mnogo kvalitetna zgrada vo ohrid.

Se prodava Lux stan 73m2 u mnogo kvalitetna zgrada vo ohrid. ⭐Kompl...


97.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
99.000 €
Охрид

Станови

24 сеп 19:25Se iznajmuva stan vo strog centar

Se iznajmuva stan vo strog centar (do market Tamaro , vo blizina na ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

24 сеп 19:16Прекрасен стан во Билјанини Извори

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на ско...


64.900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 сеп 16:22ИМПЕРИЈА – Ексклузивни апартмани

Шифра Б 91/15 Се продаваат нови невселувани станови-апартмани со ...


1.100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 сеп 12:49APARTMENT WITH SEPARATE BEDROOM FOR LONG-TERM RENT

I am renting an apartment with 1 separate bedroom, fully equipped, fo...


235 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 сеп 09:39Se iznajmuva LUX studio najstrog centar so garaza

Se iznajmuva komplet opremeno komotno studio so golemina od 40m2 vo n...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 сеп 08:31SE IZDAVA APARTMAN/STAN VO CENTAR POZADI SKALESTA ZGRADA

Sloboden. Dvosoben opremen stan, 60m2, komotna dnevna soba so Kujna,...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

24 сеп 07:46Iznajmuvame Dvosoben Apartman - Stan

Iznajmuvame nov i luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na Ohrid...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 20:18Se izdava stan vo Ohrid za cela sezona!

Se izdava dvosoben stan vo centarot na Ohrid, na samoto setaliste za ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 19:59Се изнајмува Луксузно наместен стан во центарот на ОХРИД

Се изнајмува стан во центарот на Охрид (над НЛБ банка) Станот е лукс...


60 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
80 €
Охрид

Станови

23 сеп 19:52Se prodava Lux stan na top lokaciji,so extra raspored vo ohr

Se prodava Lux stan na top lokaciji,so extra raspored vo ohrid. ⭐Top...


104.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 17:08Нови студија во центар 1100 ,1300 денари со паркинг

Вонсезонски ОД 01 СЕПТЕМВРИ 1300 денари за студио апартман 2+1 до три...


1.300 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 16:50Вила со 10 апартмани во центар со паркинг

Од 01 СЕПТЕМВРИ ВОНСЕЗОНСКИ ЦЕНИ : 1300 денари до три лицаза резерци...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 16:49Kamelija nov stan 65m2 trosoben B.Izvori

Agencija za nedviznosti Kamelija prodava nov stan vo faza na gradba 6...


1.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 16:02Kamelija Stan 99m2 tros. Biljanini Izvori

Се продава стан, 99м2 во населба Билјанини Извори. Станот e југо-ист...


1.150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 16:01APARTMAN OHRID - se izdava na 100 metri od plaza

APARTMAN od 49m2 se izdava na mestoto Sv.Stefan vo borova suma pogode...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 14:53SE IZDAVA STAN VO CENTAROT NA OHRID

Se izdava stan vi centarot na Ohrid vednash do Hotel Montenegro na ul...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 13:59Stan od 55m2 vo Ohrid

Se prodava stan vo Ohrid na ul. Vangel Nikoloski. Stanot ima vkupn...


1.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 12:46SANRAJS Trosoben Stan 53 m2 centar kaj postata

Agencija za nedviznosti "Sanrajs" nudi na prodazba prekrasen ponov st...


72.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 11:24ЧОЈС-Cetvorosoben stan vo centar

Se prodava cetvorosoben duplex stan vo centar na ul.Dimitar Vlahov (n...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 09:49Се издава стан под кирија-Охридати

Се издава стан под кирија 96м2 во Охридати позади хотел Дипломат. Ста...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 22:34Tip Top sreden apartman so pogled na ezero strog centar

Izdavam garsonjera 32m2 so pogled na ezero. Kapacitet 2+1 lice Ce...


1.800 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 21:43ИМПЕРИЈА – Стан 25м²

Шифра A 35/2 Се продава стан (гарсоњера) со површина од 25м² со ...


35.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 20:24ИМПЕРИЈА – Апрартмани до езеро

Шифра А 26/26 Се продават 2 комплетно опремени апартмани со вкупна п...


40.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 20:22Stan vo Ohrid

Се продава стан во Охрид, населба Христо Узунов, ламела 3, ул. Ѓорче ...


75.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 20:13PREUBAV NOV STAN VO STROG CENTAR

Stanot e vo nova moderna zgrada so lift. Kompletno ureden, klimatizir...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 20:10Stan vo Ohrid

Се продава стан во Охрид, населба Христо Узунов, ламела 3, ул. Ѓорче ...


75.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 20:08Se izdava stan vo Ohrid kaj benzinskata do biljanini izvori

Se izdava stan vo Ohrid kaj benzinskata makpetrol karsi biljanini izv...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 19:52ODLICEN STAN OHRID

Stanot e nov, kompletno opremen ima imoten list


69.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 19:41Se prodava stan 66m2 vo ohrid.

Se prodava stan 66m2 vo ohrid. ⭐ 1.Sprat ⭐ Jug ⭐Dvosoben TEL. ...


55.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 19:36Prodavam stan vo Ohrid i kukja vo Prespa

Se prodava stan vo Ohrid 1.Stan na ulica Egejska duplex 107m2 na 4-...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 18:47Издавам стан vo centar/Izdavam stan vo centar

Издавам стан во центар,позади хотел Тино на 100 метри од езеро. Стано...


40 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 18:47Izvamuvame Dvosoben Apartman

Iznajmuvame Sobi i nov luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 16:06Izdavam studio 70m do ezero

Izdavam studio kaj hotel Tino Vo centar Na OHrid na sredina na setali...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 15:35Ohrid centar do postata

Се издаваат нови луксузни апартмани се наоѓаат во најстрогиот центар ...


29 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 12:29Izdavam Apartmani vo Ohrid Centar

Izdavam Apartmani vo Ohrid centar 35 evra za dvajca informacii na 0...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 12:29Se prodava Garsonjera 25m2 vo Ohrid

Se prodava Garsonjera 25m2 vo Ohrid. ⭐PRIZEMLJE ⭐DVOR ⭐200 m od Ez...


28.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 09:56Stan od 69m2 vo Ohrid na ulica Marko Cepenkov

Se prodava stan od 69m2 vo Ohrid na ulica Marko Cepenkov. Stanot e...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 09:52Страна 5 од 40

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам