Виница
                   
320 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Tiguan 2.0 Extra !! 2010

VW Tiguan 2.0 103 kw 2010 godina.Voziloto e vo extra sostojba bez nik...


10.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
10.500 €
Виница

Автомобили

18 мар 09:42Промовирано

Citroen C3 picasso 1.6 hdi 2010

Kolata e vo perfektna sostojba bez nikakva maana i dopolnitelni vlozu...


4.400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 мар 17:21Промовирано

VW POLO 1.2 tdi 2012 godina

VW POLO 1.2tdi 2012G FULL OPREMA START STOP BLUEMOTION ODLICNA S...


6.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

UAZ 469

Se prodava uaz 469 na dzipot ima benzin motor so nego ima motor merce...


2.100 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 мар 14:12BENTELY CONTINETAL GT SPEED 6.0B

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA MOZE ZAMENA 610hp


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 мар 13:58NISSAN 350Z 2005 *AUTO PLACE MECE*

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA MOZE ZAMENA


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 мар 13:58MASERATI QUATTPORTE 4.2 *AUTO PLAC MECE*

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA NE CARINETA 4.2 BENZIN 420HP


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 мар 13:58KIA CERATO 1.5 DIZEL 2005 *AUTO PLAC MECE*

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA 2.0 DIZEL


1.850 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 мар 13:58MERCEDES ML350 BLUTEC 2012 CH

DZIPOT E VO TOP SOSTOJBA UVEZEN OD CH 239xxx km (SO PROVERKA KA...


28.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
29.999 €
Виница

Автомобили

22 мар 13:58SMART FORFOUR 1.5CDI 2005

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA 078-546-668


2.650 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 мар 13:58PORSCHE PANAMERA 3.0D 2013 STAKLOO

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA REGISTIRANA MOZE ZAMENA


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 мар 13:58BMW 630I 2008 CABRIO

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA SO FULL OPREMA KROVOT RABOTI 078-5...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 мар 13:58WV PASSAT 1.9 TDI 116HP 2000 *AUTO PLAC MECE*

Kolata e vo top sostojba


1.950 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 мар 00:16Volvo xc60 2019

Kolata poseduva visoko nivo na oprema i ima kompletna servisna istori...


34.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 мар 17:21Citroen C3 picasso 1.6 hdi 2010

Kolata e vo perfektna sostojba bez nikakva maana i dopolnitelni vlozu...


4.400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 мар 17:21Mercedes C180 BlueTec

Poveke info na 078 708 332


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 мар 13:15BMW X5 za delovi(se prodava komplet)

Menjacot ne ubacuva vo brzina Motorot e ispraven i raboti Levata st...


1.783 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 мар 10:53Citroen C3 Cabrio Kabriolet

Citroen C3 Pluriel , Kabriolet so 4 sedista 2008god Full opema...


3.150 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.200 €
Виница

Автомобили

21 мар 10:39Ford tourneo connect

Uvezen od CH


4.870 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.000 €
Виница

Автомобили

21 мар 10:26Audi A6 2.7TDI Quattro

Voziloto e vo besprekorna sostojba napraven servis registrirano cela...


10.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
11.199 €
Виница

Автомобили

21 мар 08:35FIAT BRAVO 1.9JTD 2008

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA REGISTIRANA 078-546-668


2.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 мар 08:35NISSAN PATHFINDER

Se prodava Nissan Pathfinder 2007 god uvezen od Svajcarija, za 7 osob...


10.400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

20 мар 22:48za delovi

delovi


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

20 мар 13:51Citroen c4 1.6 hdi 66 kw

Se prodava Citroen c4 1.6hdi 66kw/90ks Vo odlicna sostojba servsira...


3.100 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

19 мар 16:49OPEL ASTRA 1.9CDTi 88kw

Se prodava Opel astra h 1.9 cdti 88 kw 2008G Cosmo paket Uvoz ita...


3.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

19 мар 16:42Nissan pathfinder 4x4 2.5 dci

Dzipot e vo odlicna sostojba napraven golem i mal servis gumi 80% 4x4...


10.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

19 мар 02:22Proton 316 ( mitsubishi 1.6 glsi )

se prodava proton 316 so motor od mitsubishi 1.6 so 16 ventili vozilo...


27.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
30.000 МКД
Виница

Автомобили

18 мар 17:10Renaul Laguna 2.0 dizel 2008

Kolata e so najvisoko nivo na oprema vo besprekorna sostojba,maksimal...


5.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.150 €
Виница

Автомобили

18 мар 16:01Opel astra 1.7 dizel 2011 cosmo

Kolata e so visoko nivo na oprema cosmo bez nikakva maana vo bespreko...


6.150 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

18 мар 16:01Bmv x3 xdrive 3.0 2007 godina

BMW xdrive 3.0 so 286 ks,kozen salon,kozen volan,klimatronik,abs i zi...


7.900 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
8.200 €
Виница

Автомобили

18 мар 16:01Opel Meriva 1.3 dizel 2013

Kolata e registrirana so zelen karton vo extra sostojba,redovno servi...


5.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

18 мар 16:01Citroen C3 pikasso 1.6 hdi 2010

Kolata e vo extra sostojba so realni kilometri bez nikakva maana i do...


4.400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

18 мар 16:01Tiguan 2.0 Extra !! 2010

VW Tiguan 2.0 103 kw 2010 godina.Voziloto e vo extra sostojba bez nik...


10.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
10.500 €
Виница

Автомобили

18 мар 09:42Audi A3 1.6 Sportback Start stop System

Parking senzor Klima/ABS/ AIRBAG Bord kompjuter Elekt, Prozorci-Re...


13.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
14.000 €
Виница

Автомобили

17 мар 13:50Fiat bravo 1.9 JTD

Kozen volan Centralno Servo City volan Abs Elekt. Prozorci -Retr...


3.700 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.900 €
Виница

Автомобили

17 мар 13:46Delovi Hyundai Getz 1.3

D e l o v i Hyundai getz 1.3 Info: 077 873 777 Viber - Whatapp


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 мар 08:38Delovi Opel Tigra 1.4

D e l o v i Opel Tigra 1.4 66kw 90ks Kolata e funkcionalna 100% ...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 мар 08:38Delovi Renault Kangoo

D e l o v i Renault Kango 1.9 d Info: 077873777 (Viber)


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 мар 08:38Delovi Mazda 323 F Benzin 16v

D e l o v i Mazda 323F Benzin 16v Momentalno pali vozi se prodava ...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 мар 08:38Delovi Mercedes A140 A160

D e l o v i M.B. A140 A160 Benzin 60kw 077873777


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 мар 08:37D e l o v i Alfa Romeo 147 1.9Mtj 16v 140ks

D e l o v i Alfa Romeo 147 1.9Mtj 16v 140ks 6 brzini 3 vrati Funkci...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 мар 08:37Opel Astra 1992 atestiran plin

Opel Astra 1992 atestiran plin Nov akomulator Smeneti plocki so cr...


650 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

16 мар 07:34Citroen Berlingo 1.9D

Prodavam Citroen Berlingo 1.9 D Reg. Do 10.04.2023 Vo odlicna sost...


1.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

14 мар 18:48Страна 2 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам