Виница
                   
285 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW 630I 2008 CABRIO

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA SO FULL OPREMA KROVOT RABOTI


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

12 ное 13:42Citroen c3 1.4 hdi 2007G

CITROEN C3 1.4HDI 50KW 2007Godina So ful oprema Klima elektr...


2.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.640 €
Виница

Автомобили

10 ное 19:38AUDI A6 / 2.7 TDI / 190KS

SE PRODAVA AUDI A6 MOTOR: 2.7TDI / 190KS / PROIZVEDENA: 10.03.2010...


11.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

10 ное 15:55Bmw e46 320d

Kolata e vo odlicna sostojba so mompleten servis


2.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

08 ное 12:40BMW F10 530D 218KS 05GOD

Perefektna sostojba Reg cela godina napraveno komplet servis 4gumi ...


7.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 ное 20:34Delovi Ford Fokus 1.8 Tdci 85kw/115ks

D e l o v i Ford Fokus 1.8 Tdci 85kw/115ks Godina. 2002 Momen...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

04 ное 19:38D e l o v i Alfa Romeo 166

D e l o v i Alfa Romeo 166 2.4 Jtd Ispravna sostojba pali vozi !!...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

04 ное 19:37Delovi Opel Tigra 1.4

D e l o v i Opel Tigra 1.4 66kw 90ks Kolata e funkcionalna 100% ...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

04 ное 19:37D e l o v i Alfa Romeo 147 1.9Mtj 16v 140ks

D e l o v i Alfa Romeo 147 1.9Mtj 16v 140ks 6 brzini 3 vrati Funkci...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

04 ное 19:37Bmw 530 xd

Bmw 530 xd 4x4 start stop 231ks Broj za kontakt 078427797


6.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

31 окт 12:31Land Rover Discovery IV 3.0 dizel TDV6 XSE 180KW 2011 god

Land Rover Discovery IV 3.0 dizel TDV6 XSE 180KW 2011 god vo perfekt...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

29 окт 16:18SR PRODAVA ZAMENA MOZE

FORD C MAX 1.8 TDCI 2005 GOD.REG. DO 10.5.2023 G.ZA POVEKE NA 071 24...


3.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 окт 19:01Toyota rav4 full oprema palenje na kopce

Moze zamena za pikap Ili kombi full servis napraven Dva kluca palenje...


7.350 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

27 окт 13:00Prodavam Mercedes ML320 cdi

Prodavam Mercedes ML320 cdi 4 matik -servis napraven -registriran d...


13.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

26 окт 13:29Fiat doblo 1.9d

Se prodava Fiat doblo 1.9d pali vozi za poveke inf.. 075309529


1.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

24 окт 22:40Ford Ka na delovi

Cela za delovi


450 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

24 окт 22:40Prodavam BMW 118d

Se prodava BMW 118d 2.0 2005/6 godina 90kw 122ks Registrirano do ...


4.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

24 окт 19:07Se prodava BMW 118d 122ks

Se prodava BMW 118d 2.0 2005/6 godina 90kw 122ks Registrirano do 0...


4.650 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

24 окт 16:52BMW M4 Competition

Akrapovic downpipe 75.000km servisirana samo u Mkar sk 450hp nov...


48.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

24 окт 16:44Delovi Audi A4 1.9Tdi 110ks

D e l o v i Audi A4 1.9 Tdi 81kw 110ks Kolata e momentalno cela pal...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 окт 23:36Golf 5

1.9 tdi 4motion


5.100 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 окт 15:24Volkswagen Passat - 2.0 TDI

VW Passat B6 2.0 TDI 144 HP / 105KW Рачен менувач - 6+R Одлична со...


5.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

18 окт 16:20Mercedes E300 TD

Se prodava Mercedes E300 TD Kolata e maksimalno socuvana Avtomatsk...


3.100 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 окт 13:00Hyundai accent

Hyundai accent 1.3 60kw 90ks GS. Kolata e vo odlicna vozna sostojba r...


1.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

12 окт 00:35Bmw 530

BMW 530D 218 KS E60 - AVTOMATIK MENUVAC - NAVIGACIJA - KOMPLETEN ...


6.150 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

11 окт 21:09Toyota carina 1.6 na delovi ili cela

Kolata e rasturena-samo na delovi


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

27 сеп 12:50Ford fiesta

kolata se prodava zdrava e koska proba kade sakate registriran 1,4 td...


4.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

26 сеп 23:46Amortizeri za bmw e39

skoro novi 4sportski amortizeri na steluvanje so 2 orginalni kluca za...


400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 сеп 15:56BMW E39

--BMW 525 TDS-- -Registrirano cela godina -novi amortizeri napred n...


1.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 сеп 15:56Ford tourneo connect

Uvezen od CH


5.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

24 сеп 19:26AUDI A6

SE PRODAVA AUDI A6 3.0 TDI quattro 2012 GODINA! FULL OPREMA! -KOZEN...


19.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 сеп 17:41BMW X3

BMW X3 3.0 SD 283 ks 2007 god 2220 00 km Avtomatik EU KUKA sd info ...


6.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 сеп 22:49Tata safari 4×4

Se prodava


4.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 авг 20:08Delovi Polo 1,6

D e l o v i Polo 1.6 55kw 75ks Polo Clasik 1.4 Info: 077873777


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

26 авг 23:14Polo 1.9 sdi za delovi

Tel 072778424


650 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 авг 13:13ford fiesta 1.2

kolata e vo odlicna sostojba


1.350 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

23 авг 12:13Nissan Qashqai 2.0dCi4x4

Se prodava Nissan Qashqai 2.0dCi4x4. Uvezen e od Svajcarija so gotovi...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 авг 14:59FORD FOKUS 2.0 ST BENZIN PLIN GHIA OPREMA

SE PRODAVA FORD FOKUS ST 2.0 BENZIN-PLIN SO GHIA OPREMA VO BESPREKORN...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 авг 14:09Citroen C4 Picasso 1.6 HDI 2014 120KS EXCLUSIVE

Возилото е во одлична состојба, Exclusive модел со полна опрема. Реги...


10.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

19 авг 16:55VW Passat B6

za poveke informacii na tel


4.750 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 авг 10:15Страна 3 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам