Виница
                   
315 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Passat B7 2012 god

Se prodava : Passat B7 1.6 77 kW / 105ks registrirana do 01/2024 ...


9.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.200 €
Виница

Автомобили

Денес 11:43Промовирано

VW TIGUAN 2.0 TDI 2017 BLUEMOTION

Возилото е регистрирано со зелен картон до 09/2023 година, оригинални...


21.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

VW UP 1.0 75HP 66.000 KM

Возилото е регистрирано до 07/2023, оригинални киломтери со сервисна ...


6.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

SMART FORFOUR 1.5CDI 2005

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA 078-546-668


2.450 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

15 мај 09:43D e l o v i Alfa Romeo 166

D e l o v i Alfa Romeo 166 2.4 Jtd Ispravna sostojba pali vozi !!...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

14 мај 20:15Delovi Renault Kangoo

D e l o v i Renault Kango 1.9 d Info: 077873777 (Viber)


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

14 мај 20:15Delovi Hyundai Getz 1.3

D e l o v i Hyundai getz 1.3 Info: 077 873 777 Viber - Whatapp


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

14 мај 20:15Citroer C5 HDI

Citroen C5 HDI so full oprema!!! kolata e kako nova poseduva najvisok...


8.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

13 мај 12:00Honda Jazz 1.4 benzin 2005 godina

Redovno servisirana bez zabeleshki, registrirana do april. Vo cenata...


3.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

13 мај 09:45VW GOLF 7 R-line 1.6tdi BLUEMOTION

Uvoz Holandija / Plateno se do registracija Poveke info za vozilot...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

12 мај 11:36Golf 5

1.9 tdi 4motion


5.100 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

10 мај 20:40Land Rover Freelander 2003g 2.0D

Kolata e vo top sostojba, bez zabeleshki, redovno servisirana, so rea...


3.999 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

10 мај 15:20VW PASSAT B8 2015 g. 2.0 150 ks.DSG FUL KAMERA GREACI TOP

VW PASSAT B8 2015 g. 2.0 150 KS DSG EURO 6 FULL OPREMA KOLATA ...


13.599 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

10 мај 11:32LAND ROVER RANGE ROVER SPORT 3.6 TDV8 HSE

Се продава Range Rover Sport во топ состојба со фул опрема,возилото е...


13.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

10 мај 07:51DODGE CALIBER 2.0 CRD-07

DODGE CALIBER 2.0 CRD-07 Возилото е во топ состојба,увезено од Герма...


5.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

10 мај 07:51PEUGEOT 207 SW 1.6 HDI-07

PEUGEOT 207 SW 1.6 HDI 90 ks-07 Возилото е во топ состојба,сервисира...


3.400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

10 мај 07:51VW TOUAREG 3.0 TDI V6 4 motion bluemotion-12

VW TOUAREG 3.0 TDI V6 4 motion Bluemotion 245 кс-12 Возилото е во то...


18.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

10 мај 07:51PEUGEOT 308 1.6I 2008

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA REGISTIRANA SO ZELEN KARTON


4.050 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

10 мај 01:52Reno 4

Renoto e kamen zdravo se smeta vo oldtimer motor glanc 3 brzini povek...


1.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

09 мај 21:56Yugo Tempo 1.0

Yugoto e kamen zdravo ima pominato 32000km Prv gazda sum na nego reg...


1.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

09 мај 21:56Nissan Patrol

Nissanot e kamen zdrav motor glanc 2.8dizel ima gi i originalnite gum...


3.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

09 мај 21:56Reno Espace 2006/07 7sedla

Se prodava reno espace 2006/7 god 88kw / 120 konja 1.9 dizel So 7...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

09 мај 10:04Opel Meriva 1.3 dizel 2013

Kolata e registrirana so zelen karton vo extra sostojba,redovno servi...


5.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

08 мај 23:01AUDI A5 2.7TDI SPORTBACK / AUDI A5 2.7 TDI 2010GOD.

SE PRODAVA : AUDI A5 SPORTBACK MOTOR: 2.7TDI / 190KS GODINA: 2010 ...


13.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

08 мај 15:462012 VW POLO 1.2TDI 75KS BLUEMOTION EURO 5

Uvoz Holandija / Plateno se do registracija Poveke info za voziloto ...


6.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

08 мај 12:15NISSAN X-TRAIL 2.2 DCI

NAPRAVENA E PROMENA NA CALIOT PRENOS. NOVO ULJE. IMA ZABELESKA STO TE...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

07 мај 13:26POGREBALNO POGREBNO VOZILO MERCEDES E270 FABRIKA

Servisirano registrirano vo top sostojba fabricki pogrebalen ne prepr...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 мај 12:13BMW X1 18D XDRIVE 2011 2.0 150ks

Voziloto e registrirano cela godina i servisirano. Moze da se vidi ...


12.700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 мај 12:13VW Polo 1.2i 12V

За повеќе информации : 078 213 333 078 669 666 078 393 313


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 мај 11:38Delovi Ford Fokus 1.8 Tdci 85kw/115ks

D e l o v i Ford Fokus 1.8 Tdci 85kw/115ks Godina. 2002 Momen...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

04 мај 09:03D e l o v i Alfa Romeo 147 1.9Mtj 16v 140ks

D e l o v i Alfa Romeo 147 1.9Mtj 16v 140ks 6 brzini 3 vrati Funkci...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

04 мај 09:03Delovi Audi A4 1.9Tdi 110ks

D e l o v i Audi A4 1.9 Tdi 81kw 110ks Kolata e momentalno cela pal...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

04 мај 09:03Delovi Opel Tigra 1.4

D e l o v i Opel Tigra 1.4 66kw 90ks Kolata e funkcionalna 100% ...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

04 мај 09:03Delovi Mazda 323 F Benzin 16v

D e l o v i Mazda 323F Benzin 16v Momentalno pali vozi se prodava ...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

04 мај 09:02Delovi Mercedes A140 A160

D e l o v i M.B. A140 A160 Benzin 60kw 077873777


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

04 мај 09:02PRODAVAM AUDI A4 BENZIN-PLIN

Prodavam Audi A4 1.8 -TURBO, Benzin-plin ,so A-test 2005-Ta Godina. ...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

04 мај 07:34FIAT BRAVO 1.9JTD 2008

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA REGISTIRANA 078-546-668


2.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

04 мај 07:22BMW X5 3.0L 245KS uvezen od CH

Redovno servisiran na sekoi 10.000km Posleden servis pred 0km Klima...


6.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

02 мај 13:57Golf 4 1.8 benzin plin

Модел: Golf 4 1.8 бензин/плин атестиран Произведено:1999 Менувач: р...


1.700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 апр 20:53Golf 3

Golf 3 во одлична состојба, помината регистрација!


800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

27 апр 20:34Range Rover Sport 3.6 HSE Diesel

Range Rover Sport 3.6 HSE Diesel Automatik so zelen karton reg do 10....


12.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

27 апр 17:39BENTELY CONTINETAL GT SPEED 6.0B

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA MOZE ZAMENA 610hp


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

27 апр 10:07Hyundai Santa Fe 4x4 2.0 crdi

Se prodava vo odlicna sostojba, ispraven reduktor, motor. Podignat na...


2.050 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

26 апр 11:10Страна 3 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам