Виница
                   
315 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW UP 1.0 75HP 66.000 KM

Возилото е регистрирано до 07/2023, оригинални киломтери со сервисна ...


6.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Passat B7 2012 god

Se prodava : Passat B7 1.6 77 kW / 105ks registrirana do 01/2024 ...


9.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.200 €
Виница

Автомобили

Денес 11:43Промовирано

VW TIGUAN 2.0 TDI 2017 BLUEMOTION

Возилото е регистрирано со зелен картон до 09/2023 година, оригинални...


21.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Audi A6 2.7TDI Quattro

Voziloto e vo besprekorna sostojba napraven servis registrirano cela...


10.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

26 апр 00:17Opel Astra 1.7 cdti 81kw/110ks

Marka: OPEL Model: ASTRA Motor: 1.7 CDTI ( dizel) Moknost: 110ks (...


6.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 апр 19:30VW Passat B7 2.0TDI DSG 4Motion

Kolata e od CH. Ima full oprema. Malku ostetena od grad. Cena po ...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 апр 21:38Audi A3 1.6 Sportback Start stop System

Parking senzor Klima/ABS/ AIRBAG Bord kompjuter Elekt, Prozorci-Re...


13.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

20 апр 14:05VOLVO C30 2008 2.0 140HP

moze da se vidi vo sekoe vreme kolata e vo odlicna sostojba za podeta...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 апр 20:27Audi A6 Avant 3.0 TDi 2008g

Se prodava Audi A6 Avant 3.0 TDi so full oprema 240ks vo odlicna sost...


8.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

12 апр 13:07VW POLO 1.2 TDI 75KS BLUEMOTION EURO 5

*PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA TEL +389 78898144 viber...


6.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

09 апр 22:40Audi A6

Audi A6 2.0tdi 150ks Vo perfektna sostojba


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

08 апр 20:29Proton 316 ( mitsubishi 1.6 glsi )

se prodava proton 316 so motor od mitsubishi 1.6 so 16 ventili vozilo...


450 МКД
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 апр 18:13BMW 318d

Se prodava BMW 318 d vo odlicna sostojba. Redovno servisirano i odrz...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

29 мар 10:15Fico 850

fico 850 godina 1981


3.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

27 мар 13:12Ford Escort 1.3 GL 1981 OLDTIMER - ATEST Plin

Се продава добро сочуван Ford Escort 1.3 GL од прв сопственик, произв...


4.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

26 мар 16:59Ford tourneo connect

Uvezen od CH So realni 300.000km Voziloto e vo top sostojba Nova ...


4.675 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 мар 10:26NISSAN PATHFINDER

Se prodava Nissan Pathfinder 2007 god uvezen od Svajcarija, za 7 osob...


10.400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

20 мар 22:48Skoda Octavia 1.9 TDi 4x4

Kolata e vo top sostojba, redovno servisirana, so zelen karton za cel...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

10 мар 11:34Golf 3 Gti 16v

Prodavam skolka od golf 3 gti 16v mk dokumenti


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

09 мар 20:35POGREBALNO POGREBNO VOZILO MERCEDES E230 AVTOMATIC

Voziloto e vo top sostojba stegnato, atestirano i registrirano. Klima...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

06 мар 18:42Renault Kangoo 1.5dci

Se prodava reno kango vo kompletno ispravna sostojba redovno odrzuvan...


2.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 мар 11:24Bmw e46 320d

Kolata e vo odlicna sostojba so kompleten servis registrirana cela go...


2.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 мар 19:18Fico

Ficoto e kamen nema maana na nego raboti se samo moze da se vide vo s...


800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 мар 14:12Opel Rekord Olimpia

Opelot e kamen zdrav ni edna maana na nego samo za meraklii realni ku...


5 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 мар 14:11Motor na delovi Bmw 520 320 x1 facelift e60

2.0 motor 177k.s. N47D20A 2008-2010god Na delovi gol motor (bez ...


500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 фев 19:14Komplet masina bmw f10 520d

Komplet masina za f10 f30 x3 2.0 motor 184k.s. N47D20C 2013godina ...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 фев 19:14SR PRODAVA ZAMENA MOZE

FORD C MAX 1.8 TDCI 2005 GOD.REG. DO 10.5.2023 G.ZA POVEKE NA 071 24...


3.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

24 фев 06:06Smart ForFour

Smart Forfour 1.5cdi 2005god Registriran servisiran Vo Top Sostojba T...


3.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

20 фев 15:46Fiat ULYSSE 2.2 JTD 2004god 94kw

Voziloto e vo odlicna sostojba! Moze da se vidi vo sekoe vreme! Tel...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

16 фев 12:18AUDI A6

SE PRODAVA AUDI A6 3.0 TDI quattro 2012 GODINA! FULL OPREMA! -KOZEN...


19.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

14 фев 09:20Delovi Polo 1,6

D e l o v i Polo 1.6 55kw 75ks Polo Clasik 1.4 Info: 077873777


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

12 фев 11:16ve scirocco

Se prodava vw scirocco 1.4 TSI 122hp 2010god uvoz ch🇨🇭 napraveno go...


5.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

07 фев 16:03Renault laguna ,2003 god ,1.9dci ,105 ks

Kolata e odlicna mala potrosuvacka 1.9 dci motor. Solidno nivo na opr...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

06 фев 19:02CITROEN C4 PICASSO 1.6 HDI

Kolata e vo odlicna sostojba kupena od Germanija bez nikakvi maani ...


7.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 фев 16:09Се продава POLO во екстра состојба

Се продава POLO во екстра состојба тел 070560742


6.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

26 јан 17:27Citroen c3 1.4 hdi 2007G

CITROEN C3 1.4HDI 50KW 2007Godina Registriran do 17.01.2024 So...


2.400 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.600 €
Виница

Автомобили

17 јан 08:29Mercedes cls 250 9g tronic

Se prodava so dva para gumi zimski i letni Poseduva najvisoko nivo n...


25.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

16 јан 10:25Golf 5 1.9 tdi

Golf 5 TDI 77kw Od oprema poseduva Alominski bandasi 16 so novi Zi...


4.250 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

06 јан 17:22OPEL ASTRA

Продавам Opel Astra 2004 Број за контакт 070313158


3.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

31 дек 17:47AUDI A4

Vo odlicna sostojba


7.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 дек 22:25Ford Focus 1.8i

Ford Focus 1.8i Barajte na ovoj broj: +389 76861855 Barajte na ovo...


800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 дек 00:11Range Rover Sport 2008 3.6 TD8

Kolata e perfektna bez nikakvi zabeleshki, so zelen karton i registri...


15.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 дек 17:05ALFA ROMEO GIULIETA 2011 1.4 benzin

Се проава ALFA ROMEO GIULIETTA 2011година 1.4 бензин 125kw 170ks. Ко...


4.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

20 дек 17:49Страна 4 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам