Виница
                   
315 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW TIGUAN 2.0 TDI 2017 BLUEMOTION

Возилото е регистрирано со зелен картон до 09/2023 година, оригинални...


21.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

VW UP 1.0 75HP 66.000 KM

Возилото е регистрирано до 07/2023, оригинални киломтери со сервисна ...


6.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Passat B7 2012 god

Se prodava : Passat B7 1.6 77 kW / 105ks registrirana do 01/2024 ...


9.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.200 €
Виница

Автомобили

Денес 11:43Промовирано

Alfa romeo 159 SW 1.9 JTDM 2006 g

Se prodava alfa romeo 1.9 JTDm so ful oprema redovno servisirana so p...


4.150 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 дек 21:49Vw pasat

Vw pasat so full oprema poveke info na brojot 077 730 793


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

15 дек 21:15FIAT PANDA

Fiat panda 1.1 benzin sega uvezena od germanija plateno se do reg pov...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

15 дек 21:14VW scirocco

Se prodava vw scirocco - 1.4 TSI - 2010 god - 20****km - Uvoz ch...


5.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 ное 21:40Mercedes-Benz B 180 CDI

Mercedes-Benz B 180 CDI , за повеќе информации обратете се на : 078-...


4.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 ное 09:57Audi A4

Se prodava Audi A4 2.0 TFSI, 200KS, Turbo benzin vo odlicna sostojba,...


5.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 ное 03:18Alfa Romeo 147 1.6

Alfa Romeo 147, регистрирано до 8 месец 2023. 078-213-333 078-669...


3.350 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 ное 12:30BMW F10 530D 218KS 05GOD

Perefektna sostojba Reg cela godina napraveno komplet servis 4gumi ...


7.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 ное 20:34Land Rover Discovery IV 3.0 dizel TDV6 XSE 180KW 2011 god

Land Rover Discovery IV 3.0 dizel TDV6 XSE 180KW 2011 god vo perfekt...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

29 окт 16:18Prodavam Mercedes ML320 cdi

Prodavam Mercedes ML320 cdi 4 matik -servis napraven -registriran d...


13.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

26 окт 13:29Prodavam BMW 118d

Se prodava BMW 118d 2.0 2005/6 godina 90kw 122ks Registrirano do ...


4.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

24 окт 19:07Volkswagen Passat - 2.0 TDI

VW Passat B6 2.0 TDI 144 HP / 105KW Рачен менувач - 6+R Одлична со...


5.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

18 окт 16:20Mercedes E300 TD

Se prodava Mercedes E300 TD Kolata e maksimalno socuvana Avtomatsk...


3.100 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 окт 13:00Amortizeri za bmw e39

skoro novi 4sportski amortizeri na steluvanje so 2 orginalni kluca za...


400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 сеп 15:56BMW E39

--BMW 525 TDS-- -Registrirano cela godina -novi amortizeri napred n...


1.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 сеп 15:56Tata safari 4×4

Se prodava


4.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 авг 20:08ford fiesta 1.2

kolata e vo odlicna sostojba


1.350 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

23 авг 12:13Nissan Qashqai 2.0dCi4x4

Se prodava Nissan Qashqai 2.0dCi4x4. Uvezen e od Svajcarija so gotovi...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 авг 14:59Citroen C4 Picasso 1.6 HDI 2014 120KS EXCLUSIVE

Возилото е во одлична состојба, Exclusive модел со полна опрема. Реги...


10.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

19 авг 16:55VW Passat B6

za poveke informacii na tel


4.750 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 авг 10:15Land rover 2.5

Dzipo e vo odlicna sostojba pali vozi. Moze zamena za dzip off road


3.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 авг 18:41Fiat Doblo 1.3 multijet

Kolata e dobro zacuvana, sovrsena sostojba na motor, ima klima, podig...


3.850 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 авг 18:37Fiat Punto

Avtomobilot e vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 јул 17:39Audi A3 1.9 TDI 77kw

Audi A3 1.9 TDI 77kw Kompleten servis (semento kaisi, ulje, filtri),...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

18 јул 10:56Astra G 1.2benzin defek motor

Astra g 1.2 benzin skinato lance moze i na delovi


500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

14 јул 12:06Ford escort 1.6l

ford escort 1.6l radio


31.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

04 јул 13:44VW GOLF 4 1.9 TDI 075-331-545

Prodavam polovni delovi za Golf 4 dizel. Informacii na tel. 075-331-5...


50 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 јул 12:39Alfa Romeo 147

kolata e dobro socuvana, uvezena e od CH


3.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 јун 17:45Prodavam Mercedes odlicno cuvan !!!

Avtomobilot e extra socuvan , bez nikakva maana vredi da se vidi ! ...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 мај 14:15Audi a5

Audi a5 2.0 tfsi 211hp S-line fulll Uvezeno od ch


11.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 мај 22:53Se prodava pezo (peugeot) 206 1.9d

Se prodava peugeot 206 2001 god. 44kw extra zacuvan so klima so alumi...


1.950 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

08 мај 11:53Lancia Delta 2.0 mjet 170k.s 121kw 2010god

Voziloto e vo ekstra sostojba redovno servisirano,registrirana do 06....


4.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 мај 11:30Wolkswagen Golf 6, TDI

Se prodava Volkswagen Golf 6 TDI, so pominati 260 000km, registriran ...


6.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 апр 18:02OPEL ASTRA H

OPEL ASTRA H 1.9 CDTI KOLATA E UVEZENA OD ITALIJA SE PRODAVA PORAD...


3.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

18 апр 07:56KUPUVAM ZASTAVA 750/850 FICO

kupuvam fico vo bilo kakva sostojba plakam kes


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

18 апр 05:52Fiat Punto

Fiat Punto 1.2 so atestiran plin. Vo ispravna sostojba.


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

16 апр 09:06Hyundai Lantra

Se prodava Hyundai Lantra 1.6 GLS TNG. Elektricni stakla, bagaznik i ...


580 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

16 апр 08:53Audi Q3 top ekstra socuvana inredovno servisirano

Redoven servis Ful oprema 4x4 Automatic s tronic Navigacija Kak...


22.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

14 апр 14:05Се продава Rover 25

Колата е во одлична состојба, сменет ребраст каиш, потисна плоча и ла...


1.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

12 апр 17:59Astra g 1.2 benzin plin ates ref do 31 01 2023god

Smeneto lance ujle filtri


799 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

10 апр 22:48Страна 5 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам